Zaglebie Lubin II (Women) — MOS Slask Wroclaw (Women) 29:25: огляд і статистика матчу

Poland. 1 Liga. Women · 19.04.2026 13:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Zaglebie Lubin II (Women)
Матч завершено29 : 2519.04.2026 13:00
MOS Slask Wroclaw (Women)

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Zaglebie Lubin II (Women)0%
  • Нічия0%
  • MOS Slask Wroclaw (Women)0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Zaglebie Lubin II (Women) 29:25 MOS Slask Wroclaw (Women), Poland. 1 Liga. Women, 19.04.2026 13:00 (UTC). Перемога — за командою Zaglebie Lubin II (Women).

Zaglebie Lubin II (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 0, нічиї — 0, поразки — 6. MOS Slask Wroclaw (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

В історії очних матчів Zaglebie Lubin II (Women) і MOS Slask Wroclaw (Women): зустрічей — 1, перемог Zaglebie Lubin II (Women) — 0, перемог MOS Slask Wroclaw (Women) — 1, нічиїх — 0. Остання зустріч 11.12.2025 16:30: MOS Slask Wroclaw (Women) 29:20 Zaglebie Lubin II (Women).

Zaglebie Lubin II (Women) — 12-й рядок таблиці (3 оч. за 22 ігор). MOS Slask Wroclaw (Women) — 10-й рядок таблиці (20 оч. за 22 ігор).

Ще на сайті: результати та розклад Zaglebie Lubin II (Women), результати та розклад MOS Slask Wroclaw (Women), Poland. 1 Liga. Women.

Ще матчі: матчі дня: Гандбол. Статистика працює на даних: SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Zaglebie Lubin II (Women)
131629
MOS Slask Wroclaw (Women)
111425

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 1
з них нічиїх: 0

0 / 1
Перемоги
1 / 1
20 / 49
Очки
29 / 49
Матчі

Попередні матчі: Zaglebie Lubin II (Women)

29.03.2026Матч завершено
Zaglebie Lubin II (Women)18 : 41Jelenia Gora (Women)
П
21.03.2026Матч завершено
Otmet Krapkowice (Women)33 : 26Zaglebie Lubin II (Women)
П
07.03.2026Матч завершено
Zaglebie Lubin II (Women)24 : 39Zgoda Ruda Slaska (Women)
П
28.02.2026Матч завершено
SMS ZPRP I Kalisz (Women)29 : 21Zaglebie Lubin II (Women)
П

Попередні матчі: MOS Slask Wroclaw (Women)

29.03.2026Матч завершено
MOS Slask Wroclaw (Women)27 : 25Kobierzyce II (Women)
В
21.03.2026Матч завершено
Jelenia Gora (Women)25 : 23MOS Slask Wroclaw (Women)
П
14.03.2026Матч завершено
MOS Slask Wroclaw (Women)22 : 31Zgoda Ruda Slaska (Women)
П
28.02.2026Матч завершено
Otmet Krapkowice (Women)28 : 30MOS Slask Wroclaw (Women)
В

Інформація про матч

Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: Zaglebie Lubin II (Women)

06.11.2026Матч відбудеться
MOS Slask Wroclaw (Women)16:30Zaglebie Lubin II (Women)
14.11.2026Матч відбудеться
Zaglebie Lubin II (Women)17:00Zgoda Ruda Slaska (Women)

Poland. 1 Liga. Women

Group A
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Jutrzenka Plock (Women)181701584:445+13951
2Bukowsko-Dopiewski (Women)181404569:484+8543
3Truso Elblag (Women)181206580:534+4635
4SMS ZPRP Plock II (Women)181107551:519+3231
5Szczypiorniak Ustka (Women)188010551:559-825
6PR Koszalin (Women)188010573:537+3624
7MKS Gniezno (Women)188010544:558-1424
8Kwidzyn (Women)185013535:593-5817
9AZS Poznan (Women)186012407:517-11017
10AZS Fahrenheit Gdansk (Women)181017494:642-1483
Group B
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Zgoda Ruda Slaska (Women)222002717:507+21060
2Victoria Swiebodzice (Women)221903692:502+19058
3Jelenia Gora (Women)221606590:528+6246
4Grunwald Ruda Slaska (Women)221507679:564+11545
5Otmet Krapkowice (Women)221309601:570+3139
6Kepno (Women)2211011573:577-433
7University Zielona Gora (Women)2210012552:636-8429
8Politechnika Lodz (Women)229013587:588-128
9Kobierzyce II (Women)228014608:603+526
10MOS Slask Wroclaw (Women)227015530:625-9520
11SMS ZPRP I Kalisz (Women)223019507:633-1269
12Zaglebie Lubin II (Women)221021479:782-3033
Group C
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1KPR Marcovia ROKiS Radzymin (Women)201901729:518+21157
2SPR JKS Jaroslaw (Women)201505664:544+12045
3MKS AZS UMCS Lublin (Women)201406643:527+11642
4UKPR Agrykola Warszawa (Women)201307669:662+739
5SMS ZPRP Lublin II (Women)201307613:593+2038
6SMS ZPRP Lublin (Women)208012586:623-3724
7AZS Radom (Women)207013536:642-10621
8SPR Rzeszow (Women)206014538:602-6418
9Uniwersytet Warszawski (Women)206014564:630-6618
10AZS AWF (Women)205015532:635-10315
11Lomza (Women)204016563:661-9813
  • Promotion - League 1. Women (Promotion)

Тренди

  • Серія поразок: 10100%
  • Без перемог поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Забивала менше 29.5 у 9 з 10 матчів90%
  • Пропускала більше 23.5 у 9 з 10 матчів90%
  • Пропускала більше 29.5 у 8 з 10 матчів80%
  • ТМ 58.5 у 8 з 10 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Zaglebie Lubin II (Women)матчів: 6 · 9MOS Slask Wroclaw (Women)
58,3Середній тотал матчу55,0
—ТБ 51.567%6/9
—ТМ 51.533%3/9
—ТБ 53.567%6/9
—ТМ 53.533%3/9
67%4/6ТБ 54.5—
33%2/6ТМ 54.5—
—ТБ 55.556%5/9
—ТМ 55.544%4/9
67%4/6ТБ 56.5—
33%2/6ТМ 56.5—
—ТБ 57.533%3/9
—ТМ 57.567%6/9
67%4/6ТБ 58.5—
33%2/6ТМ 58.5—
—ТБ 59.511%1/9
—ТМ 59.589%8/9
50%3/6ТБ 60.5—
50%3/6ТМ 60.5—
50%3/6ТБ 62.5—
50%3/6ТМ 62.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 6 · 9
Zaglebie Lubin II (Women)MOS Slask Wroclaw (Women)
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
54111100%Період 1100%107146
76109100%Період 2100%112130
  • • Zaglebie Lubin II (Women) найбільше забиває у відрізку Період 2: 76 з 130 (58%).
  • • Zaglebie Lubin II (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 1: 111 з 220.
  • • MOS Slask Wroclaw (Women) найбільше забиває у відрізку Період 2: 112 з 219 (51%).
  • • MOS Slask Wroclaw (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 1: 146 з 276.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.