Buzau — CS Universitatea Cluj 47:24: огляд і статистика матчу

Romania. National League · 24.05.2026 14:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Buzau
Матч завершено47 : 2424.05.2026 14:30
CS Universitatea Cluj

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Buzau0%
  • Нічия0%
  • CS Universitatea Cluj0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Buzau 47:24 CS Universitatea Cluj, Romania. National League, 24.05.2026 14:30 (UTC). Перемога — за командою Buzau.

Buzau за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3. CS Universitatea Cluj за останні 6 ігор: перемоги — 0, нічиї — 0, поразки — 6.

В історії очних матчів Buzau і CS Universitatea Cluj: зустрічей — 10, перемог Buzau — 5, перемог CS Universitatea Cluj — 1, нічиїх — 0. Остання зустріч 04.12.2025 15:30: CS Universitatea Cluj 33:31 Buzau.

Buzau — 2-й рядок таблиці (28 оч. за 20 ігор). CS Universitatea Cluj — 10-й рядок таблиці (8 оч. за 20 ігор).

Пов'язані сторінки: статистика Buzau, статистика CS Universitatea Cluj, Romania. National League.

Дивіться також: Гандбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від візуалізація матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Buzau
262147
CS Universitatea Cluj
141024

Перебіг матчу

Buzau +23Найбільший відрив+0 CS Universitatea Cluj
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 10
з них нічиїх: 0

5 / 10
Перемоги
1 / 10
193 / 352
Очки
159 / 352
Матчі
04.12.2025Матч завершено
CS Universitatea Cluj33 : 31Buzau
25.02.2024Матч завершено
CS Universitatea Cluj26 : 28Buzau
24.09.2023Матч завершено
Buzau34 : 30CS Universitatea Cluj
06.02.2022Матч завершено
Buzau36 : 20CS Universitatea Cluj
26.09.2021Матч завершено
CS Universitatea Cluj24 : 29Buzau
11.05.2019Матч завершено
Buzau35 : 26CS Universitatea Cluj

Попередні матчі: Buzau

02.05.2026Матч завершено
Dinamo Bucharest36 : 27Buzau
П
26.04.2026Матч завершено
Buzau31 : 24SCM Politehnica Timisoara
В
22.04.2026Матч завершено
Buzau36 : 28Minaur Baia Mare
В
15.04.2026Матч завершено
CSU Suceava33 : 31Buzau
П
09.04.2026Матч завершено
Vaslui35 : 29Buzau
П
04.04.2026Матч завершено
Buzau36 : 36Celje Pivovarna Lasko
Н

Попередні матчі: CS Universitatea Cluj

07.05.2026Матч завершено
CS Universitatea Cluj24 : 27CSM Constanta
П
09.04.2026Матч завершено
SCM Politehnica Timisoara27 : 26CS Universitatea Cluj
П
04.04.2026Матч завершено
CS Universitatea Cluj27 : 30Vaslui
П
29.03.2026Матч завершено
Minaur Baia Mare34 : 29CS Universitatea Cluj
П
07.03.2026Матч завершено
CS Universitatea Cluj31 : 32CSU Suceava
П
27.02.2026Матч завершено
CSM Bucuresti27 : 25CS Universitatea Cluj
П

Інформація про матч

Турнір
Higher League
Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: Buzau

17.11.2026Матч відбудеться
Buzau17:45Flensburg

Romania. National League

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Dinamo Bucharest201703700:523+17734
2Buzau201325648:604+4428
3CSM Bucuresti201316594:566+2827
4SCM Politehnica Timisoara201127588:567+2124
5Potaissa Turda201127583:563+2024
6Vaslui201037617:615+223
7Minaur Baia Mare20947576:563+1322
8CSU Suceava209110623:656-3319
9CSM Constanta204313538:584-4611
10CS Universitatea Cluj203215538:617-798
11CSM Sighisoara200020540:687-1470
12CSM Focsani 200700000:000
  • Higher League (Relegation. Play-off)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Серія поразок: 7100%
  • Без перемог поспіль: 7100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Пропускала більше 25.5 у 9 з 10 матчів90%
  • Поразки в 9 з 10 матчів90%
  • Забивала менше 27.5 у 8 з 10 матчів80%
  • ТБ 61.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Buzauматчів: 3 · 6CS Universitatea Cluj
63,7Середній тотал матчу55,7
—ТБ 51.583%5/6
—ТМ 51.517%1/6
—ТБ 53.550%3/6
—ТМ 53.550%3/6
—ТБ 55.533%2/6
—ТМ 55.567%4/6
—ТБ 57.533%2/6
—ТМ 57.567%4/6
67%2/3ТБ 59.533%2/6
33%1/3ТМ 59.567%4/6
67%2/3ТБ 61.5—
33%1/3ТМ 61.5—
67%2/3ТБ 63.5—
33%1/3ТМ 63.5—
33%1/3ТБ 65.5—
67%2/3ТМ 65.5—
33%1/3ТБ 67.5—
67%2/3ТМ 67.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 6
BuzauCS Universitatea Cluj
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
5044100%Період 1100%7386
5344100%Період 2100%8788
  • • Buzau найбільше забиває у відрізку Період 2: 53 з 103 (51%).
  • • Buzau найбільше пропускає у відрізку Період 1: 44 з 88.
  • • CS Universitatea Cluj найбільше забиває у відрізку Період 2: 87 з 160 (54%).
  • • CS Universitatea Cluj найбільше пропускає у відрізку Період 2: 88 з 174.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
83%Перемога: Buzau5 з 6
17%Перемога: CS Universitatea Cluj1 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 58,67 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +23 Макс. відрив: +0Зміни лідера: 0