Slovan Modra — Kosice 21:31: огляд і статистика матчу

Slovakia. Extraliga - Winners stage · 15.04.2026 17:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Slovan Modra
Матч завершено21 : 3115.04.2026 17:00
Kosice

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Slovan Modra0%
  • Нічия0%
  • Kosice0%

Огляд

Матч Slovan Modra — Kosice (Slovakia. Extraliga - Winners stage, 15.04.2026 17:00 UTC) завершився з рахунком 21:31. Перемога — за командою Kosice.

Slovan Modra за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5. Kosice за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5.

В історії очних матчів Slovan Modra і Kosice: зустрічей — 20, перемог Slovan Modra — 4, перемог Kosice — 2, нічиїх — 0. Остання зустріч 07.03.2026 17:00: Kosice 26:31 Slovan Modra.

Slovan Modra — 6-й рядок таблиці (17 оч. за 28 ігор). Kosice — 5-й рядок таблиці (19 оч. за 28 ігор).

Статистика та результати: статистика Slovan Modra, статистика Kosice, Slovakia. Extraliga - Winners stage.

Ще матчі: усі матчі дня — Гандбол. Рахунок і статистика — від 3D-трекер матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Slovan Modra
111021
Kosice
161531

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

4 / 20
Перемоги
2 / 20
169 / 334
Очки
165 / 334
Матчі
07.03.2026Матч завершено
Kosice26 : 31Slovan Modra
13.12.2025Матч завершено
Slovan Modra28 : 24Kosice
04.10.2025Матч завершено
Kosice31 : 27Slovan Modra
26.01.2025Матч завершено
Kosice35 : 31Slovan Modra
19.10.2024Матч завершено
Slovan Modra32 : 31Kosice
08.10.2024Матч завершено
Slovan Modra20 : 18Kosice

Попередні матчі: Slovan Modra

11.04.2026Матч завершено
Slovan Modra31 : 42Start Nove Zamky
П
01.04.2026Матч завершено
Povazska Bystrica43 : 12Slovan Modra
П
28.03.2026Матч завершено
Slovan Modra32 : 41Bojnice
П
14.03.2026Матч завершено
Tatran Presov46 : 29Slovan Modra
П
07.03.2026Матч завершено
Kosice26 : 31Slovan Modra
В
21.02.2026Матч завершено
Start Nove Zamky35 : 20Slovan Modra
П

Попередні матчі: Kosice

10.04.2026Матч завершено
Kosice27 : 41Bojnice
П
02.04.2026Матч завершено
Start Nove Zamky29 : 35Kosice
В
27.03.2026Матч завершено
Kosice30 : 37Tatran Presov
П
14.03.2026Матч завершено
Povazska Bystrica33 : 21Kosice
П
07.03.2026Матч завершено
Kosice26 : 31Slovan Modra
П
21.02.2026Матч завершено
Bojnice39 : 32Kosice
П

Інформація про матч

Сезон
2025/2026

Slovakia. Extraliga - Winners stage

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Tatran Presov2828001134:726+40856
2Bojnice282017959:898+6141
3Povazska Bystrica281909929:789+14038
4Start Nove Zamky2813312867:882-1529
5Kosice289118810:900-9019
6Slovan Modra288119766:947-18117
  • Promotion - Higher League (Play-off)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 8100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 8100%
  • Забиває поспіль: 8100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 4100%
  • Без перемог поспіль: 4100%
  • Забивала менше 32.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала менше 32.5 у 7 з 8 матчів88%
  • Пропускала більше 30.5 у 7 з 8 матчів88%
  • Пропускала більше 32.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 8

Ринки за останніми матчами

Slovan Modraматчів: 2 · 4Kosice
73,0Середній тотал матчу64,8
—ТБ 60.575%3/4
—ТМ 60.525%1/4
—ТБ 62.575%3/4
—ТМ 62.525%1/4
—ТБ 64.550%2/4
—ТМ 64.550%2/4
—ТБ 66.550%2/4
—ТМ 66.550%2/4
—ТБ 68.550%2/4
—ТМ 68.550%2/4
100%2/2ТБ 69.5—
0%0/2ТМ 69.5—
100%2/2ТБ 71.5—
0%0/2ТМ 71.5—
0%0/2ТБ 73.5—
100%2/2ТМ 73.5—
0%0/2ТБ 75.5—
100%2/2ТМ 75.5—
0%0/2ТБ 77.5—
100%2/2ТМ 77.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 4
Slovan ModraKosice
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3441100%Період 1100%5472
2942100%Період 2100%6370
  • • Slovan Modra найбільше забиває у відрізку Період 1: 34 з 63 (54%).
  • • Slovan Modra найбільше пропускає у відрізку Період 2: 42 з 83.
  • • Kosice найбільше забиває у відрізку Період 2: 63 з 117 (54%).
  • • Kosice найбільше пропускає у відрізку Період 1: 72 з 142.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
67%Перемога: Slovan Modra4 з 6
33%Перемога: Kosice2 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 55,67 гола за матч.