Osijek — MRK Cakovec 32:25: огляд і статистика матчу

Croatia. Premier Liga - Relegation Group · 18.04.2026 18:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Osijek
Матч завершено32 : 2518.04.2026 18:00
MRK Cakovec

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Osijek0%
  • Нічия0%
  • MRK Cakovec0%

Огляд

18.04.2026 18:00 (UTC) у турнірі Croatia. Premier Liga - Relegation Group зустріч Osijek — MRK Cakovec закінчилася з рахунком 32:25. Переможець матчу — Osijek.

Форма Osijek в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Форма MRK Cakovec в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

Особисті зустрічі: всього 3, перемоги Osijek — 0, перемоги MRK Cakovec — 3, нічиї — 0. Остання зустріч 28.02.2026 16:00: MRK Cakovec 32:29 Osijek.

Osijek: 6-е місце в таблиці, очки — 16, зіграно матчів — 17. MRK Cakovec: 1-е місце в таблиці, очки — 21, зіграно матчів — 17.

Статистика та результати: статистика Osijek, статистика MRK Cakovec, таблиця і результати: Croatia. Premier Liga - Relegation Group.

Інші ігри: усі матчі дня — Гандбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет Match Centre від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Osijek
161632
MRK Cakovec
121325

Перебіг матчу

Osijek +9Найбільший відрив+3 MRK Cakovec
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 3
з них нічиїх: 0

0 / 3
Перемоги
3 / 3
84 / 183
Очки
99 / 183
Матчі
28.02.2026Матч завершено
MRK Cakovec32 : 29Osijek
20.03.2010Матч завершено
Osijek27 : 32MRK Cakovec
17.10.2009Матч завершено
MRK Cakovec35 : 28Osijek

Попередні матчі: Osijek

12.04.2026Матч завершено
Rudar Samobor29 : 20Osijek
П
28.03.2026Матч завершено
Osijek26 : 20RK Umag
В
14.03.2026Матч завершено
Spacva Vinkovci30 : 29Osijek
П
07.03.2026Матч завершено
Osijek32 : 26Varaždin
В
28.02.2026Матч завершено
MRK Cakovec32 : 29Osijek
П
21.02.2026Матч завершено
Osijek32 : 28Rudar Samobor
В

Попередні матчі: MRK Cakovec

11.04.2026Матч завершено
MRK Cakovec29 : 27Metkovic-Zalmo
В
28.03.2026Матч завершено
Porec37 : 27MRK Cakovec
П
14.03.2026Матч завершено
MRK Cakovec33 : 34Moslavina
П
07.03.2026Матч завершено
Zamet31 : 30MRK Cakovec
П
28.02.2026Матч завершено
MRK Cakovec32 : 29Osijek
В
21.02.2026Матч завершено
Metkovic-Zalmo30 : 31MRK Cakovec
В

Інформація про матч

Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: MRK Cakovec

21.11.2026Матч відбудеться
Sisak17:00MRK Cakovec

Croatia. Premier Liga - Relegation Group

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1MRK Cakovec171016523:515+821
2Rudar Samobor17845459:456+320
3Porec17917467:440+2719
4Spacva Vinkovci17827483:464+1918
5Metkovic-Zalmo17827460:458+218
6Osijek17728457:451+616
7Zamet17728464:476-1216
8Moslavina17638463:494-3115
9Varaždin17629487:486+114
10RK Umag17539461:484-2313
  • Premier League (Relegation. Play-off)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 9100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 9100%
  • Забиває поспіль: 9100%
  • Обидві забивають поспіль: 7100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 7100%
  • Забиває поспіль: 7100%
  • Пропускала більше 25.5 у 8 з 9 матчів89%
  • ТБ 60.5 у 6 з 7 матчів86%
  • ТМ 59.5 у 7 з 9 матчів78%
  • Забивала менше 29.5 у 7 з 9 матчів78%
  • Забивала більше 29.5 у 5 з 7 матчів71%
  • Пропускала менше 31.5 у 5 з 7 матчів71%

За останніми матчами: господарі — 9, гості — 7

Ринки за останніми матчами

Osijekматчів: 4 · 3MRK Cakovec
55,0Середній тотал матчу62,0
75%3/4ТБ 51.5—
25%1/4ТМ 51.5—
75%3/4ТБ 53.5—
25%1/4ТМ 53.5—
75%3/4ТБ 55.5—
25%1/4ТМ 55.5—
50%2/4ТБ 57.5—
50%2/4ТМ 57.5—
—ТБ 58.5100%3/3
—ТМ 58.50%0/3
25%1/4ТБ 59.5—
75%3/4ТМ 59.5—
—ТБ 60.5100%3/3
—ТМ 60.50%0/3
—ТБ 62.533%1/3
—ТМ 62.567%2/3
—ТБ 64.50%0/3
—ТМ 64.5100%3/3
—ТБ 66.50%0/3
—ТМ 66.5100%3/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 4 · 3
OsijekMRK Cakovec
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
5949100%Період 1100%4548
5953100%Період 2100%4350
  • • Osijek найбільше забиває у відрізку Період 1: 59 з 118 (50%).
  • • Osijek найбільше пропускає у відрізку Період 2: 53 з 102.
  • • MRK Cakovec найбільше забиває у відрізку Період 1: 45 з 88 (51%).
  • • MRK Cakovec найбільше пропускає у відрізку Період 2: 50 з 98.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.53 з 3
100%ТБ 2.53 з 3
100%ТБ 3.53 з 3
100%Обидві заб'ють3 з 3
0%Перемога: Osijek0 з 3
100%Перемога: MRK Cakovec3 з 3
0%Нічия0 з 3

Очних зустрічей: 3 · у середньому 61 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +9 Макс. відрив: +3Зміни лідера: 2