Ribe-Esbjerg — Nordsjaelland 37:26: огляд і статистика матчу

Denmark Championship (Relegation Group) · 25.04.2026 13:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Ribe-Esbjerg
Матч завершено37 : 2625.04.2026 13:00
Nordsjaelland

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Ribe-Esbjerg0%
  • Нічия0%
  • Nordsjaelland0%

Огляд

25.04.2026 13:00 (UTC) у турнірі Denmark Championship (Relegation Group) зустріч Ribe-Esbjerg — Nordsjaelland закінчилася з рахунком 37:26. Перемога — за командою Ribe-Esbjerg.

Ribe-Esbjerg за останні 6 ігор: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1. Nordsjaelland за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 1, поразки — 1.

В історії очних матчів Ribe-Esbjerg і Nordsjaelland: зустрічей — 20, перемог Ribe-Esbjerg — 2, перемог Nordsjaelland — 3, нічиїх — 1. Остання зустріч 05.02.2026 17:30: Ribe-Esbjerg 31:41 Nordsjaelland.

Ribe-Esbjerg — 1-й рядок таблиці (8 оч. за 4 ігор). Nordsjaelland — 4-й рядок таблиці (5 оч. за 4 ігор).

Пов'язані сторінки: статистика Ribe-Esbjerg, статистика Nordsjaelland, таблиця Denmark Championship (Relegation Group).

Інші ігри: Гандбол: результати та розклад. Статистика працює на даних: провайдер спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Ribe-Esbjerg
201737
Nordsjaelland
151126

Перебіг матчу

Ribe-Esbjerg +12Найбільший відрив+1 Nordsjaelland
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 1

2 / 20
Перемоги
3 / 20
178 / 364
Очки
186 / 364
Матчі
05.02.2026Матч завершено
Ribe-Esbjerg31 : 41Nordsjaelland
04.10.2025Матч завершено
Nordsjaelland27 : 32Ribe-Esbjerg
30.04.2025Матч завершено
Nordsjaelland25 : 29Ribe-Esbjerg
19.12.2024Матч завершено
Nordsjaelland29 : 25Ribe-Esbjerg
25.09.2024Матч завершено
Ribe-Esbjerg32 : 35Nordsjaelland
02.02.2024Матч завершено
Nordsjaelland29 : 29Ribe-Esbjerg

Попередні матчі: Ribe-Esbjerg

19.04.2026Матч завершено
HOJ39 : 25Ribe-Esbjerg
П
15.04.2026Матч завершено
TMS Ringsted28 : 35Ribe-Esbjerg
В
12.04.2026Матч завершено
Ribe-Esbjerg36 : 35SonderjyskE
В
28.03.2026Матч завершено
HOJ31 : 32Ribe-Esbjerg
В
24.03.2026Матч завершено
Ribe-Esbjerg31 : 26Fredericia
В
14.03.2026Матч завершено
Grindsted GIF28 : 32Ribe-Esbjerg
В

Попередні матчі: Nordsjaelland

15.04.2026Матч завершено
Nordsjaelland32 : 27HOJ
В
11.04.2026Матч завершено
Nordsjaelland26 : 30TMS Ringsted
П
07.04.2026Матч завершено
SonderjyskE35 : 35Nordsjaelland
Н
28.03.2026Матч завершено
Skjern24 : 26Nordsjaelland
В
24.03.2026Матч завершено
Nordsjaelland32 : 30GOG
В
14.03.2026Матч завершено
SonderjyskE28 : 30Nordsjaelland
В

Інформація про матч

Найближчі матчі: Ribe-Esbjerg

22.11.2026Матч відбудеться
Skanderborg15:00Ribe-Esbjerg
26.11.2026Матч відбудеться
Ribe-Esbjerg17:30TMS Ringsted

Найближчі матчі: Nordsjaelland

25.11.2026Матч відбудеться
Nordsjaelland19:00KIF Kolding

Denmark Championship (Relegation Group)

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Ribe-Esbjerg4301133:128+58
2SonderjyskE4121135:127+85
3TMS Ringsted4202113:122-95
4Nordsjaelland4112119:129-105
5HOJ4112130:124+63
  • Denmark Championship (Relegation. Play-offs)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • ТМ 65.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 29.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 35.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Перемоги в 5 з 6 матчів83%
  • Без поразок у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 55.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Ribe-Esbjergматчів: 2 · 3Nordsjaelland
64,0Середній тотал матчу59,3
—ТБ 55.567%2/3
—ТМ 55.533%1/3
—ТБ 57.567%2/3
—ТМ 57.533%1/3
—ТБ 59.533%1/3
—ТМ 59.567%2/3
50%1/2ТБ 60.5—
50%1/2ТМ 60.5—
—ТБ 61.533%1/3
—ТМ 61.567%2/3
50%1/2ТБ 62.5—
50%1/2ТМ 62.5—
—ТБ 63.533%1/3
—ТМ 63.567%2/3
50%1/2ТБ 64.5—
50%1/2ТМ 64.5—
50%1/2ТБ 66.5—
50%1/2ТМ 66.5—
50%1/2ТБ 68.5—
50%1/2ТМ 68.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 3
Ribe-EsbjergNordsjaelland
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3329100%Період 1100%5549
3432100%Період 2100%3638
  • • Ribe-Esbjerg найбільше забиває у відрізку Період 2: 34 з 67 (51%).
  • • Ribe-Esbjerg найбільше пропускає у відрізку Період 2: 32 з 61.
  • • Nordsjaelland найбільше забиває у відрізку Період 1: 55 з 91 (60%).
  • • Nordsjaelland найбільше пропускає у відрізку Період 1: 49 з 87.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: Ribe-Esbjerg2 з 6
50%Перемога: Nordsjaelland3 з 6
17%Нічия1 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 60,67 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +12 Макс. відрив: +1Зміни лідера: 4