Tinex Prolet — Eurofarm Pelister II 27:25: огляд і статистика матчу

Republic of North Macedonia Championship - Losers stage · 25.04.2026 16:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Tinex Prolet
Матч завершено27 : 2525.04.2026 16:30
Eurofarm Pelister II

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Tinex Prolet0%
  • Нічия0%
  • Eurofarm Pelister II0%

Огляд

Матч Tinex Prolet — Eurofarm Pelister II (Republic of North Macedonia Championship - Losers stage, 25.04.2026 16:30 UTC) завершився з рахунком 27:25. Перемога — за командою Tinex Prolet.

Tinex Prolet за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Eurofarm Pelister II за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

В історії очних матчів Tinex Prolet і Eurofarm Pelister II: зустрічей — 20, перемог Tinex Prolet — 3, перемог Eurofarm Pelister II — 3, нічиїх — 0. Остання зустріч 28.02.2026 15:30: Eurofarm Pelister II 21:23 Tinex Prolet.

Tinex Prolet — 3-й рядок таблиці (25 оч. за 32 ігор). Eurofarm Pelister II — 2-й рядок таблиці (31 оч. за 32 ігор).

Ще на сайті: Tinex Prolet, Eurofarm Pelister II, Republic of North Macedonia Championship - Losers stage.

Інші ігри: Гандбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від 3D-трекер матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Tinex Prolet
151227
Eurofarm Pelister II
111425

Перебіг матчу

Tinex Prolet +5Найбільший відрив+2 Eurofarm Pelister II
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

3 / 20
Перемоги
3 / 20
149 / 294
Очки
145 / 294
Матчі
28.02.2026Матч завершено
Eurofarm Pelister II21 : 23Tinex Prolet
20.12.2025Матч завершено
Eurofarm Pelister II32 : 25Tinex Prolet
11.10.2025Матч завершено
Tinex Prolet24 : 26Eurofarm Pelister II
25.08.2023Матч завершено
Eurofarm Pelister II12 : 22Tinex Prolet
26.05.2023Матч завершено
Eurofarm Pelister II28 : 25Tinex Prolet
18.03.2023Матч завершено
Tinex Prolet30 : 26Eurofarm Pelister II

Попередні матчі: Tinex Prolet

15.04.2026Матч завершено
Kumanovo35 : 28Tinex Prolet
П
04.04.2026Матч завершено
Tinex Prolet29 : 30Prilep
П
28.03.2026Матч завершено
Radovish17 : 19Tinex Prolet
В
13.03.2026Матч завершено
Tinex Prolet31 : 25Struga
В
28.02.2026Матч завершено
Eurofarm Pelister II21 : 23Tinex Prolet
В
24.02.2026Матч завершено
Tinex Prolet23 : 39Ohrid
П

Попередні матчі: Eurofarm Pelister II

15.04.2026Матч завершено
Prilep29 : 26Eurofarm Pelister II
П
03.04.2026Матч завершено
Eurofarm Pelister II38 : 22Struga
В
28.03.2026Матч завершено
Kumanovo31 : 29Eurofarm Pelister II
П
14.03.2026Матч завершено
Eurofarm Pelister II34 : 31Radovish
В
28.02.2026Матч завершено
Eurofarm Pelister II21 : 23Tinex Prolet
П
21.02.2026Матч завершено
Eurofarm Pelister II39 : 23Struga
В

Інформація про матч

Republic of North Macedonia Championship - Losers stage

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Prilep3220012932:925+740
2Eurofarm Pelister II3215116895:909-1431
3Tinex Prolet3211318833:906-7325
4Kumanovo3210121845:945-10021
5Struga324127788:1059-2719
6Radovish321031761:1097-3362
  • Superleague (Relegation. Play-off)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Пропускала менше 32.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала менше 29.5 у 9 з 10 матчів90%
  • ТБ 55.5 у 8 з 10 матчів80%
  • ТБ 53.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 24.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 27.5 у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Tinex Proletматчів: 6 · 2Eurofarm Pelister II
56,5Середній тотал матчу57,5
83%5/6ТБ 52.5—
17%1/6ТМ 52.5—
—ТБ 53.5100%2/2
—ТМ 53.50%0/2
83%5/6ТБ 54.5—
17%1/6ТМ 54.5—
—ТБ 55.550%1/2
—ТМ 55.550%1/2
50%3/6ТБ 56.5—
50%3/6ТМ 56.5—
—ТБ 57.550%1/2
—ТМ 57.550%1/2
33%2/6ТБ 58.5—
67%4/6ТМ 58.5—
—ТБ 59.550%1/2
—ТМ 59.550%1/2
17%1/6ТБ 60.5—
83%5/6ТМ 60.5—
—ТБ 61.50%0/2
—ТМ 61.5100%2/2

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 6 · 2
Tinex ProletEurofarm Pelister II
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
8084100%Період 1100%2935
8194100%Період 2100%2625
  • • Tinex Prolet найбільше забиває у відрізку Період 2: 81 з 161 (50%).
  • • Tinex Prolet найбільше пропускає у відрізку Період 2: 94 з 178.
  • • Eurofarm Pelister II найбільше забиває у відрізку Період 1: 29 з 55 (53%).
  • • Eurofarm Pelister II найбільше пропускає у відрізку Період 1: 35 з 60.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
50%Перемога: Tinex Prolet3 з 6
50%Перемога: Eurofarm Pelister II3 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 49 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +5 Макс. відрив: +2Зміни лідера: 1