Kadetten Schaffhausen — BSV Bern 38:29: огляд і статистика матчу

Switzerland. NLA - Play-off · 25.04.2026 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Kadetten Schaffhausen
Матч завершено38 : 2925.04.2026 16:001st leg
BSV Bern

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Kadetten Schaffhausen0%
  • Нічия0%
  • BSV Bern0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Kadetten Schaffhausen 38:29 BSV Bern, Switzerland. NLA - Play-off, 25.04.2026 16:00 (UTC). Переможець матчу — Kadetten Schaffhausen.

Форма Kadetten Schaffhausen в останніх 6 матчах: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1. Форма BSV Bern в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 1, поразки — 2.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Kadetten Schaffhausen — 6, перемоги BSV Bern — 0, нічиї — 0. Остання зустріч 25.03.2026 18:15: BSV Bern 24:30 Kadetten Schaffhausen.

Пов'язані сторінки: результати та розклад Kadetten Schaffhausen, результати та розклад BSV Bern, таблиця Switzerland. NLA - Play-off.

Інші ігри: усі матчі дня — Гандбол. Дані на сторінці надає API даних Гандбол SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Kadetten Schaffhausen
211738
BSV Bern
161329

Перебіг матчу

Kadetten Schaffhausen +10Найбільший відрив+2 BSV Bern
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

6 / 20
Перемоги
0 / 20
195 / 373
Очки
178 / 373
Матчі
25.03.2026Матч завершено
BSV Bern24 : 30Kadetten Schaffhausen
06.12.2025Матч завершено
Kadetten Schaffhausen31 : 30BSV Bern
27.08.2025Матч завершено
BSV Bern27 : 31Kadetten Schaffhausen
25.05.2025Матч завершено
Kadetten Schaffhausen40 : 37BSV Bern
22.05.2025Матч завершено
BSV Bern27 : 29Kadetten Schaffhausen
18.05.2025Матч завершено
Kadetten Schaffhausen34 : 33BSV Bern

Попередні матчі: Kadetten Schaffhausen

15.04.2026Матч завершено
Kadetten Schaffhausen31 : 27GC Amicitia Zurich
В
11.04.2026Матч завершено
GC Amicitia Zurich25 : 36Kadetten Schaffhausen
В
08.04.2026Матч завершено
Kadetten Schaffhausen32 : 28GC Amicitia Zurich
В
01.04.2026Матч завершено
Kadetten Schaffhausen45 : 29RTV 1879 Basel
В
25.03.2026Матч завершено
BSV Bern24 : 30Kadetten Schaffhausen
В
14.03.2026Матч завершено
Kriens-Luzern33 : 27Kadetten Schaffhausen
П

Попередні матчі: BSV Bern

16.04.2026Матч завершено
BSV Bern34 : 29Wacker Thun
В
12.04.2026Матч завершено
Wacker Thun36 : 37BSV Bern
Н
09.04.2026Матч завершено
BSV Bern31 : 27Wacker Thun
В
01.04.2026Матч завершено
Kriens-Luzern39 : 37BSV Bern
П
25.03.2026Матч завершено
BSV Bern24 : 30Kadetten Schaffhausen
П
14.03.2026Матч завершено
Stafa23 : 36BSV Bern
В

Інформація про матч

Турнір
Switzerland. NLA
Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: Kadetten Schaffhausen

11.11.2026Матч відбудеться
Kadetten Schaffhausen18:15Suhr Aarau
17.11.2026Матч відбудеться
HRK Izvidac Ljubuski17:45Kadetten Schaffhausen
05.12.2026Матч відбудеться
Kadetten Schaffhausen17:00TSV St. Otmar St. Gallen

Найближчі матчі: BSV Bern

11.11.2026Матч відбудеться
GC Amicitia Zurich18:15BSV Bern

Switzerland. NLA - Play-off

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Переможна серія: 5100%
  • Без поразок поспіль: 5100%
  • Переможна серія: 3100%
  • Без поразок поспіль: 3100%
  • ТМ 61.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 28.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Kadetten Schaffhausenматчів: 3 · 3BSV Bern
64,0Середній тотал матчу69,3
33%1/3ТБ 60.5—
67%2/3ТМ 60.5—
33%1/3ТБ 62.5—
67%2/3ТМ 62.5—
33%1/3ТБ 64.5—
67%2/3ТМ 64.5—
—ТБ 65.567%2/3
—ТМ 65.533%1/3
33%1/3ТБ 66.5—
67%2/3ТМ 66.5—
—ТБ 67.567%2/3
—ТМ 67.533%1/3
33%1/3ТБ 68.5—
67%2/3ТМ 68.5—
—ТБ 69.567%2/3
—ТМ 69.533%1/3
—ТБ 71.567%2/3
—ТМ 71.533%1/3
—ТБ 73.533%1/3
—ТМ 73.567%2/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
Kadetten SchaffhausenBSV Bern
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
5837100%Період 1100%4742
5047100%Період 2100%5852
  • • Kadetten Schaffhausen найбільше забиває у відрізку Період 1: 58 з 108 (54%).
  • • Kadetten Schaffhausen найбільше пропускає у відрізку Період 2: 47 з 84.
  • • BSV Bern найбільше забиває у відрізку Період 2: 58 з 110 (53%).
  • • BSV Bern найбільше пропускає у відрізку Період 2: 52 з 98.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
100%Перемога: Kadetten Schaffhausen6 з 6
0%Перемога: BSV Bern0 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 62,17 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +10 Макс. відрив: +2Зміни лідера: 1