RK Maglaj — Konjuh Živinice 31:30: огляд і статистика матчу

Bosnia and Herzegovina. Premier League · 02.05.2026 17:00 · Матч завершено

Порівняти команди
RK Maglaj
Матч завершено31 : 3002.05.2026 17:00
Konjuh Živinice

Хто переможе?

Голосів: 0
  • RK Maglaj0%
  • Нічия0%
  • Konjuh Živinice0%

Огляд

Матч RK Maglaj — Konjuh Živinice (Bosnia and Herzegovina. Premier League, 02.05.2026 17:00 UTC) завершився з рахунком 31:30. Перемога — за командою RK Maglaj.

RK Maglaj за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Konjuh Živinice за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 2, поразки — 1.

В історії очних матчів RK Maglaj і Konjuh Živinice: зустрічей — 20, перемог RK Maglaj — 1, перемог Konjuh Živinice — 4, нічиїх — 1. Остання зустріч 13.12.2025 18:00: Konjuh Živinice 29:28 RK Maglaj.

RK Maglaj — 10-й рядок таблиці (21 оч. за 26 ігор). Konjuh Živinice — 4-й рядок таблиці (33 оч. за 26 ігор).

Пов'язані сторінки: статистика RK Maglaj, статистика Konjuh Živinice, Bosnia and Herzegovina. Premier League.

Дивіться також: Гандбол: результати та розклад. Статистика працює на даних: API спортивних даних SportAPI.

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 1

1 / 20
Перемоги
4 / 20
196 / 409
Очки
213 / 409
Матчі
13.12.2025Матч завершено
Konjuh Živinice29 : 28RK Maglaj
30.04.2025Матч завершено
Konjuh Živinice37 : 27RK Maglaj
14.12.2024Матч завершено
RK Maglaj32 : 32Konjuh Živinice
09.03.2024Матч завершено
RK Maglaj39 : 43Konjuh Živinice
28.10.2023Матч завершено
Konjuh Živinice42 : 38RK Maglaj
30.08.2023Матч завершено
RK Maglaj32 : 30Konjuh Živinice

Попередні матчі: RK Maglaj

25.04.2026Матч завершено
RK Derventa31 : 28RK Maglaj
П
18.04.2026Матч завершено
RK Maglaj37 : 27HMRK Zrinjski Mostar
В
12.04.2026Матч завершено
MRK Gorazde38 : 36RK Maglaj
П
04.04.2026Матч завершено
RK Maglaj40 : 31RK Sloboda Tuzla
В
28.03.2026Матч завершено
RK Sloga Doboj27 : 24RK Maglaj
П
14.03.2026Матч завершено
RK Maglaj27 : 28Krivaja Zavidovići
П

Попередні матчі: Konjuh Živinice

25.04.2026Матч завершено
Konjuh Živinice28 : 28Bosna Visoko
Н
18.04.2026Матч завершено
HRK Izvidac Ljubuski36 : 25Konjuh Živinice
П
11.04.2026Матч завершено
RK Gracanica25 : 27Konjuh Živinice
В
04.04.2026Матч завершено
Konjuh Živinice27 : 22RK Derventa
В
28.03.2026Матч завершено
HMRK Zrinjski Mostar29 : 29Konjuh Živinice
Н
14.03.2026Матч завершено
Konjuh Živinice33 : 32MRK Gorazde
В

Інформація про матч

Найближчі матчі: RK Maglaj

07.11.2026Матч відбудеться
Bosna Visoko17:00RK Maglaj

Bosnia and Herzegovina. Premier League

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1HRK Izvidac Ljubuski262204929:763+16644
2Borac261916863:736+12739
3RK Sloga Doboj261817803:747+5637
4Konjuh Živinice261538732:664+6833
5Vogosca2615011821:829-830
6HMRK Zrinjski Mostar2613112727:735-827
7Krivaja Zavidovići2612311748:763-1527
8MRK Gorazde2610214797:807-1022
9RK Gracanica269314750:761-1121
10RK Maglaj2610115805:817-1221
11Bosna Visoko269314769:831-6221
12RK Derventa268315691:748-5719
13RK Sloboda Tuzla266020702:809-10712
14Leotar Trebinje264319687:814-12711
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Без поразок у 8 з 10 матчів80%
  • ТБ 58.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Забивала більше 26.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Пропускала менше 32.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Поразки в 7 з 10 матчів70%
  • Забивала більше 26.5 у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

RK Maglajматчів: 7 · 6Konjuh Živinice
64,7Середній тотал матчу53,7
—ТБ 49.567%4/6
—ТМ 49.533%2/6
—ТБ 51.567%4/6
—ТМ 51.533%2/6
—ТБ 53.550%3/6
—ТМ 53.550%3/6
—ТБ 55.550%3/6
—ТМ 55.550%3/6
—ТБ 57.550%3/6
—ТМ 57.550%3/6
71%5/7ТБ 60.5—
29%2/7ТМ 60.5—
71%5/7ТБ 62.5—
29%2/7ТМ 62.5—
29%2/7ТБ 64.5—
71%5/7ТМ 64.5—
29%2/7ТБ 66.5—
71%5/7ТМ 66.5—
29%2/7ТБ 68.5—
71%5/7ТМ 68.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 7 · 6
RK MaglajKonjuh Živinice
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
8478100%Період 1100%7876
8984100%Період 2100%7692
  • • RK Maglaj найбільше забиває у відрізку Період 2: 89 з 173 (51%).
  • • RK Maglaj найбільше пропускає у відрізку Період 2: 84 з 162.
  • • Konjuh Živinice найбільше забиває у відрізку Період 1: 78 з 154 (51%).
  • • Konjuh Živinice найбільше пропускає у відрізку Період 2: 92 з 168.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
17%Перемога: RK Maglaj1 з 6
67%Перемога: Konjuh Živinice4 з 6
17%Нічия1 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 68,17 гола за матч.