Haslum (Women) — Utleira (Women) 24:28: огляд і статистика матчу

Norway Championship. Women - Relegation (Play-off) · 03.05.2026 15:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Haslum (Women)
Матч завершено24 : 2803.05.2026 15:001st leg
Utleira (Women)

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Haslum (Women)0%
  • Нічия0%
  • Utleira (Women)0%

Огляд

Матч Haslum (Women) — Utleira (Women) (Norway Championship. Women - Relegation (Play-off), 03.05.2026 15:00 UTC) завершився з рахунком 24:28. Перемога — за командою Utleira (Women).

Haslum (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5. Utleira (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 5, нічиї — 1, поразки — 0.

В історії очних матчів Haslum (Women) і Utleira (Women): зустрічей — 2, перемог Haslum (Women) — 2, перемог Utleira (Women) — 0, нічиїх — 0. Остання зустріч 11.02.2024 13:00: Utleira (Women) 25:30 Haslum (Women).

Статистика та результати: результати та розклад Haslum (Women), результати та розклад Utleira (Women), таблиця Norway Championship. Women - Relegation (Play-off).

Інші ігри: матчі дня: Гандбол. Рахунок і статистика — від візуалізація матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Haslum (Women)
141024
Utleira (Women)
151328

Перебіг матчу

Haslum (Women) +1Найбільший відрив+6 Utleira (Women)
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 2
з них нічиїх: 0

2 / 2
Перемоги
0 / 2
65 / 109
Очки
44 / 109
Матчі
11.02.2024Матч завершено
Utleira (Women)25 : 30Haslum (Women)
18.10.2023Матч завершено
Haslum (Women)35 : 19Utleira (Women)

Попередні матчі: Haslum (Women)

22.04.2026Матч завершено
Sola (Women)36 : 24Haslum (Women)
П
16.04.2026Матч завершено
Haslum (Women)27 : 31Gjerpen (Women)
П
29.03.2026Матч завершено
Haslum (Women)32 : 26Romerike Ravens (Women)
В
22.03.2026Матч завершено
Fredrikstad (Women)35 : 19Haslum (Women)
П
18.03.2026Матч завершено
Haslum (Women)24 : 33Fana (Women)
П
11.03.2026Матч завершено
Oppsal (Women)34 : 29Haslum (Women)
П

Попередні матчі: Utleira (Women)

26.04.2026Матч завершено
Levanger (Women)22 : 22Utleira (Women)
Н
22.04.2026Матч завершено
Utleira (Women)30 : 28Storhamar II (Women)
В
15.04.2026Матч завершено
Glassverket (Women)23 : 28Utleira (Women)
В
25.03.2026Матч завершено
Utleira (Women)33 : 22Kjelsas (Women)
В
21.03.2026Матч завершено
Asane (Women)25 : 31Utleira (Women)
В
15.03.2026Матч завершено
Utleira (Women)27 : 26Aker (Women)
В

Інформація про матч

Найближчі матчі: Haslum (Women)

08.11.2026Матч відбудеться
Haslum (Women)15:00Stavanger (Women)

Найближчі матчі: Utleira (Women)

08.11.2026Матч відбудеться
Fjellhammer (Women)17:00Utleira (Women)
12.11.2026Матч відбудеться
Utleira (Women)16:30Oppsal (Women)
22.11.2026Матч відбудеться
Fana (Women)16:00Utleira (Women)

Norway Championship. Women - Relegation (Play-off)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 7100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 7100%
  • Забиває поспіль: 7100%
  • Без поразок поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Пропускала більше 30.5 у 6 з 7 матчів86%
  • Поразки в 6 з 7 матчів86%
  • ТБ 50.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 26.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 26.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 7, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Haslum (Women)матчів: 4 · 3Utleira (Women)
61,3Середній тотал матчу50,3
—ТБ 46.567%2/3
—ТМ 46.533%1/3
—ТБ 48.567%2/3
—ТМ 48.533%1/3
—ТБ 50.567%2/3
—ТМ 50.533%1/3
—ТБ 52.533%1/3
—ТМ 52.567%2/3
—ТБ 54.533%1/3
—ТМ 54.567%2/3
75%3/4ТБ 57.5—
25%1/4ТМ 57.5—
25%1/4ТБ 59.5—
75%3/4ТМ 59.5—
25%1/4ТБ 61.5—
75%3/4ТМ 61.5—
25%1/4ТБ 63.5—
75%3/4ТМ 63.5—
25%1/4ТБ 65.5—
75%3/4ТМ 65.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 4 · 3
Haslum (Women)Utleira (Women)
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
5256100%Період 1100%4742
6275100%Період 2100%3428
  • • Haslum (Women) найбільше забиває у відрізку Період 2: 62 з 114 (54%).
  • • Haslum (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 2: 75 з 131.
  • • Utleira (Women) найбільше забиває у відрізку Період 1: 47 з 81 (58%).
  • • Utleira (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 1: 42 з 70.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Хід рахунку

Макс. відрив: +1 Макс. відрив: +6Зміни лідера: 3