Buducnost — Rudar Pljevlja 32:24: огляд і статистика матчу

Montenegro Championship - Winners stage · 02.05.2026 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Buducnost
Матч завершено32 : 2402.05.2026 16:00
Rudar Pljevlja

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Buducnost0%
  • Нічия0%
  • Rudar Pljevlja0%

Огляд

02.05.2026 16:00 (UTC) у турнірі Montenegro Championship - Winners stage зустріч Buducnost — Rudar Pljevlja закінчилася з рахунком 32:24. Переможець матчу — Buducnost.

Форма Buducnost в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3. Форма Rudar Pljevlja в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

Особисті зустрічі: всього 11, перемоги Buducnost — 4, перемоги Rudar Pljevlja — 2, нічиї — 0. Остання зустріч 08.04.2026 16:00: Rudar Pljevlja 25:34 Buducnost.

Buducnost: 4-е місце в таблиці, очки — 9, зіграно матчів — 10. Rudar Pljevlja: 5-е місце в таблиці, очки — 6, зіграно матчів — 9.

Пов'язані сторінки: статистика Buducnost, статистика Rudar Pljevlja, Montenegro Championship - Winners stage.

Інші ігри: матчі дня: Гандбол. Дані на сторінці надає API Гандбол від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Buducnost
171532
Rudar Pljevlja
111324

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 11
з них нічиїх: 0

4 / 11
Перемоги
2 / 11
165 / 334
Очки
169 / 334
Матчі
08.04.2026Матч завершено
Rudar Pljevlja25 : 34Buducnost
08.03.2026Матч завершено
Buducnost33 : 22Rudar Pljevlja
04.12.2025Матч завершено
Rudar Pljevlja30 : 33Buducnost
30.04.2025Матч завершено
Rudar Pljevlja23 : 26Buducnost
07.12.2024Матч завершено
Buducnost17 : 43Rudar Pljevlja
23.03.2024Матч завершено
Rudar Pljevlja26 : 22Buducnost

Попередні матчі: Buducnost

26.04.2026Матч завершено
Sutjeska30 : 26Buducnost
П
22.04.2026Матч завершено
Buducnost29 : 22Mornar
В
17.04.2026Матч завершено
Budvanska Rivijera33 : 29Buducnost
П
12.04.2026Матч завершено
Buducnost31 : 32Lovćen
П
08.04.2026Матч завершено
Rudar Pljevlja25 : 34Buducnost
В
04.04.2026Матч завершено
Buducnost21 : 21Sutjeska
Н

Попередні матчі: Rudar Pljevlja

25.04.2026Матч завершено
Rudar Pljevlja31 : 26Budvanska Rivijera
В
22.04.2026Матч завершено
Rudar Pljevlja24 : 33Lovćen
П
11.04.2026Матч завершено
Sutjeska31 : 28Rudar Pljevlja
П
08.04.2026Матч завершено
Rudar Pljevlja25 : 34Buducnost
П
04.04.2026Матч завершено
Budvanska Rivijera30 : 29Rudar Pljevlja
П
14.03.2026Матч завершено
Rudar Pljevlja34 : 22Partizan Tivat
В

Інформація про матч

Турнір
1st League
Сезон
2025/2026

Montenegro Championship - Winners stage

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Lovćen10802338:286+5216
2Budvanska Rivijera10802321:284+3716
3Sutjeska10415283:286-39
4Buducnost10415284:276+89
5Rudar Pljevlja9306249:269-206
6Mornar9108227:301-742

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 8100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 8100%
  • Забиває поспіль: 8100%
  • ТМ 59.5 у 7 з 8 матчів88%
  • Пропускала менше 31.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Забивала менше 31.5 у 6 з 8 матчів75%
  • Пропускала більше 29.5 у 6 з 8 матчів75%
  • ТБ 54.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Забивала більше 27.5 у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 8

Ринки за останніми матчами

Buducnostматчів: 5 · 3Rudar Pljevlja
50,8Середній тотал матчу57,7
60%3/5ТБ 46.5—
40%2/5ТМ 46.5—
60%3/5ТБ 48.5—
40%2/5ТМ 48.5—
60%3/5ТБ 50.5—
40%2/5ТМ 50.5—
40%2/5ТБ 52.5—
60%3/5ТМ 52.5—
—ТБ 53.5100%3/3
—ТМ 53.50%0/3
40%2/5ТБ 54.5—
60%3/5ТМ 54.5—
—ТБ 55.567%2/3
—ТМ 55.533%1/3
—ТБ 57.567%2/3
—ТМ 57.533%1/3
—ТБ 59.50%0/3
—ТМ 59.5100%3/3
—ТБ 61.50%0/3
—ТМ 61.5100%3/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 5 · 3
BuducnostRudar Pljevlja
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3330100%Період 1100%1418
2724100%Період 2100%1413
  • • Buducnost найбільше забиває у відрізку Період 1: 33 з 60 (55%).
  • • Buducnost найбільше пропускає у відрізку Період 1: 30 з 54.
  • • Rudar Pljevlja найбільше забиває у відрізку Період 1: 14 з 28 (50%).
  • • Rudar Pljevlja найбільше пропускає у відрізку Період 1: 18 з 31.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
67%Перемога: Buducnost4 з 6
33%Перемога: Rudar Pljevlja2 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 55,67 гола за матч.