Sutjeska — Mornar 34:26: огляд і статистика матчу

Montenegro Championship - Winners stage · 03.05.2026 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Sutjeska
Матч завершено34 : 2603.05.2026 16:00
Mornar

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Sutjeska0%
  • Нічия0%
  • Mornar0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Sutjeska 34:26 Mornar, Montenegro Championship - Winners stage, 03.05.2026 16:00 (UTC). Перемога — за командою Sutjeska.

Sutjeska за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3. Mornar за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

В історії очних матчів Sutjeska і Mornar: зустрічей — 11, перемог Sutjeska — 2, перемог Mornar — 4, нічиїх — 0. Остання зустріч 08.04.2026 16:00: Mornar 22:20 Sutjeska.

Sutjeska — 3-й рядок таблиці (9 оч. за 10 ігор). Mornar — 6-й рядок таблиці (2 оч. за 9 ігор).

Статистика та результати: Sutjeska, Mornar, таблиця і результати: Montenegro Championship - Winners stage.

Інші ігри: усі матчі дня — Гандбол. Рахунок і статистика — від live 3D-трекер матчів.

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 11
з них нічиїх: 0

2 / 11
Перемоги
4 / 11
152 / 314
Очки
162 / 314
Матчі
08.04.2026Матч завершено
Mornar22 : 20Sutjeska
04.03.2026Матч завершено
Mornar21 : 25Sutjeska
12.11.2025Матч завершено
Sutjeska33 : 24Mornar
29.03.2025Матч завершено
Mornar38 : 26Sutjeska
27.10.2024Матч завершено
Sutjeska23 : 26Mornar
21.04.2024Матч завершено
Mornar31 : 25Sutjeska

Попередні матчі: Sutjeska

26.04.2026Матч завершено
Sutjeska30 : 26Buducnost
В
22.04.2026Матч завершено
Sutjeska31 : 32Budvanska Rivijera
П
17.04.2026Матч завершено
Lovćen36 : 32Sutjeska
П
11.04.2026Матч завершено
Sutjeska31 : 28Rudar Pljevlja
В
08.04.2026Матч завершено
Mornar22 : 20Sutjeska
П
04.04.2026Матч завершено
Buducnost21 : 21Sutjeska
Н

Попередні матчі: Mornar

24.04.2026Матч завершено
Mornar30 : 37Lovćen
П
22.04.2026Матч завершено
Buducnost29 : 22Mornar
П
11.04.2026Матч завершено
Budvanska Rivijera39 : 23Mornar
П
08.04.2026Матч завершено
Mornar22 : 20Sutjeska
В
04.04.2026Матч завершено
Lovćen43 : 22Mornar
П
25.03.2026Матч завершено
Buducnost21 : 22Mornar
В

Інформація про матч

Турнір
1st League
Сезон
2025/2026

Montenegro Championship - Winners stage

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Lovćen10802338:286+5216
2Budvanska Rivijera10802321:284+3716
3Sutjeska10415283:286-39
4Buducnost10415284:276+89
5Rudar Pljevlja9306249:269-206
6Mornar9108227:301-742

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 9100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 9100%
  • Забиває поспіль: 9100%
  • Обидві забивають поспіль: 8100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 8100%
  • Забиває поспіль: 8100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • Забивала менше 27.5 у 8 з 9 матчів89%
  • Пропускала більше 23.5 у 7 з 9 матчів78%
  • Поразки в 7 з 9 матчів78%
  • ТБ 55.5 у 6 з 8 матчів75%

За останніми матчами: господарі — 8, гості — 9

Ринки за останніми матчами

Sutjeskaматчів: 4 · 5Mornar
64,0Середній тотал матчу55,0
—ТБ 51.560%3/5
—ТМ 51.540%2/5
—ТБ 53.560%3/5
—ТМ 53.540%2/5
—ТБ 55.540%2/5
—ТМ 55.560%3/5
—ТБ 57.540%2/5
—ТМ 57.560%3/5
—ТБ 59.540%2/5
—ТМ 59.560%3/5
50%2/4ТБ 60.5—
50%2/4ТМ 60.5—
50%2/4ТБ 62.5—
50%2/4ТМ 62.5—
25%1/4ТБ 64.5—
75%3/4ТМ 64.5—
25%1/4ТБ 66.5—
75%3/4ТМ 66.5—
25%1/4ТБ 68.5—
75%3/4ТМ 68.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 4 · 5
SutjeskaMornar
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4941100%Період 1100%3350
4345100%Період 2100%3351
  • • Sutjeska найбільше забиває у відрізку Період 1: 49 з 92 (53%).
  • • Sutjeska найбільше пропускає у відрізку Період 2: 45 з 86.
  • • Mornar найбільше забиває у відрізку Період 1: 33 з 66 (50%).
  • • Mornar найбільше пропускає у відрізку Період 2: 51 з 101.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: Sutjeska2 з 6
67%Перемога: Mornar4 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 52,33 гола за матч.