RK Jeruzalem Ormoz — RD Skofja Loka 34:31: огляд і статистика матчу

Slovenia Championship (5th-8th Places) · 09.05.2026 17:00 · Матч завершено

Порівняти команди
RK Jeruzalem Ormoz
Матч завершено34 : 3109.05.2026 17:001st leg
RD Skofja Loka

Хто переможе?

Голосів: 0
  • RK Jeruzalem Ormoz0%
  • Нічия0%
  • RD Skofja Loka0%

Огляд

09.05.2026 17:00 (UTC) у турнірі Slovenia Championship (5th-8th Places) зустріч RK Jeruzalem Ormoz — RD Skofja Loka закінчилася з рахунком 34:31. Переможець матчу — RK Jeruzalem Ormoz.

Форма RK Jeruzalem Ormoz в останніх 6 матчах: перемоги — 0, нічиї — 0, поразки — 6. Форма RD Skofja Loka в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 1, поразки — 4.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги RK Jeruzalem Ormoz — 2, перемоги RD Skofja Loka — 2, нічиї — 2. Остання зустріч 22.11.2025 18:00: RK Jeruzalem Ormoz 31:23 RD Skofja Loka.

Ще на сайті: RK Jeruzalem Ormoz, RD Skofja Loka, таблиця Slovenia Championship (5th-8th Places).

Інші ігри: матчі дня: Гандбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте вбудовуваний віджет спортивної статистики.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
RK Jeruzalem Ormoz
171734
RD Skofja Loka
181331

Перебіг матчу

RK Jeruzalem Ormoz +5Найбільший відрив+4 RD Skofja Loka
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 2

2 / 20
Перемоги
2 / 20
155 / 312
Очки
157 / 312
Матчі
22.11.2025Матч завершено
RK Jeruzalem Ormoz31 : 23RD Skofja Loka
06.09.2025Матч завершено
RD Skofja Loka24 : 24RK Jeruzalem Ormoz
01.03.2025Матч завершено
RK Jeruzalem Ormoz31 : 25RD Skofja Loka
02.11.2024Матч завершено
RD Skofja Loka34 : 19RK Jeruzalem Ormoz
24.02.2024Матч завершено
RD Skofja Loka23 : 22RK Jeruzalem Ormoz
30.09.2023Матч завершено
RK Jeruzalem Ormoz28 : 28RD Skofja Loka

Попередні матчі: RK Jeruzalem Ormoz

29.04.2026Матч завершено
MRK Krka31 : 30RK Jeruzalem Ormoz
П
25.04.2026Матч завершено
RK Jeruzalem Ormoz20 : 39Trimo Trebnje
П
11.04.2026Матч завершено
Celje Pivovarna Lasko36 : 33RK Jeruzalem Ormoz
П
03.04.2026Матч завершено
RK Jeruzalem Ormoz29 : 31MRK Krka
П
27.03.2026Матч завершено
Trimo Trebnje34 : 30RK Jeruzalem Ormoz
П
14.03.2026Матч завершено
RK Jeruzalem Ormoz31 : 39Celje Pivovarna Lasko
П

Попередні матчі: RD Skofja Loka

30.04.2026Матч завершено
Slovenj Gradec36 : 34RD Skofja Loka
П
24.04.2026Матч завершено
RD Slovan48 : 32RD Skofja Loka
П
11.04.2026Матч завершено
RD Skofja Loka28 : 28Gorenje
Н
05.04.2026Матч завершено
RD Skofja Loka30 : 32Slovenj Gradec
П
27.03.2026Матч завершено
RD Skofja Loka29 : 30RD Slovan
П
13.03.2026Матч завершено
Gorenje27 : 28RD Skofja Loka
В

Інформація про матч

Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: RK Jeruzalem Ormoz

14.11.2026Матч відбудеться
Celje Pivovarna Lasko17:00RK Jeruzalem Ormoz
21.11.2026Матч відбудеться
RK Jeruzalem Ormoz18:00RD Skofja Loka

Найближчі матчі: RD Skofja Loka

13.11.2026Матч відбудеться
Gorenje17:00RD Skofja Loka
21.11.2026Матч відбудеться
RK Jeruzalem Ormoz18:00RD Skofja Loka

Slovenia Championship (5th-8th Places)

Тренди

  • Серія поразок: 6100%
  • Без перемог поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Без перемог поспіль: 5100%
  • Пропускала більше 29.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 59.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 31.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

RK Jeruzalem Ormozматчів: 3 · 3RD Skofja Loka
63,0Середній тотал матчу68,3
67%2/3ТБ 59.5—
33%1/3ТМ 59.5—
33%1/3ТБ 61.5—
67%2/3ТМ 61.5—
33%1/3ТБ 63.5—
67%2/3ТМ 63.5—
—ТБ 64.567%2/3
—ТМ 64.533%1/3
33%1/3ТБ 65.5—
67%2/3ТМ 65.5—
—ТБ 66.567%2/3
—ТМ 66.533%1/3
33%1/3ТБ 67.5—
67%2/3ТМ 67.5—
—ТБ 68.567%2/3
—ТМ 68.533%1/3
—ТБ 70.533%1/3
—ТМ 70.567%2/3
—ТБ 72.533%1/3
—ТМ 72.567%2/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
RK Jeruzalem OrmozRD Skofja Loka
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3552100%Період 1100%4460
4557100%Період 2100%5051
  • • RK Jeruzalem Ormoz найбільше забиває у відрізку Період 2: 45 з 80 (56%).
  • • RK Jeruzalem Ormoz найбільше пропускає у відрізку Період 2: 57 з 109.
  • • RD Skofja Loka найбільше забиває у відрізку Період 2: 50 з 94 (53%).
  • • RD Skofja Loka найбільше пропускає у відрізку Період 1: 60 з 111.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: RK Jeruzalem Ormoz2 з 6
33%Перемога: RD Skofja Loka2 з 6
33%Нічия2 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 52 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +5 Макс. відрив: +4Зміни лідера: 4