Povazska Bystrica — Bojnice 27:25: огляд і статистика матчу

Slovakia. Extraliga - Play-off · 06.05.2026 17:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Povazska Bystrica
Матч завершено27 : 2506.05.2026 17:304-й матч. В серии ничья 2-2.
Bojnice

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Povazska Bystrica0%
  • Нічия0%
  • Bojnice0%

Огляд

06.05.2026 17:30 (UTC) у турнірі Slovakia. Extraliga - Play-off зустріч Povazska Bystrica — Bojnice закінчилася з рахунком 27:25. Переможець матчу — Povazska Bystrica.

Форма Povazska Bystrica в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Форма Bojnice в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Povazska Bystrica — 2, перемоги Bojnice — 4, нічиї — 0. Остання зустріч 02.05.2026 16:05: Bojnice 28:27 Povazska Bystrica.

Статистика та результати: статистика Povazska Bystrica, статистика Bojnice, таблиця Slovakia. Extraliga - Play-off.

Дивіться також: усі матчі дня — Гандбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет статистики SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Povazska Bystrica
131427
Bojnice
121325

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

2 / 20
Перемоги
4 / 20
185 / 358
Очки
173 / 358
Матчі
02.05.2026Матч завершено
Bojnice28 : 27Povazska Bystrica
29.04.2026Матч завершено
Povazska Bystrica28 : 31Bojnice
25.04.2026Матч завершено
Bojnice20 : 32Povazska Bystrica
15.04.2026Матч завершено
Povazska Bystrica36 : 26Bojnice
07.03.2026Матч завершено
Bojnice39 : 34Povazska Bystrica
22.01.2026Матч завершено
Bojnice29 : 28Povazska Bystrica

Попередні матчі: Povazska Bystrica

02.05.2026Матч завершено
Bojnice28 : 27Povazska Bystrica
П
29.04.2026Матч завершено
Povazska Bystrica28 : 31Bojnice
П
25.04.2026Матч завершено
Bojnice20 : 32Povazska Bystrica
В
18.04.2026Матч завершено
Kosice25 : 32Povazska Bystrica
В
15.04.2026Матч завершено
Povazska Bystrica36 : 26Bojnice
В
11.04.2026Матч завершено
Tatran Presov31 : 30Povazska Bystrica
П

Попередні матчі: Bojnice

02.05.2026Матч завершено
Bojnice28 : 27Povazska Bystrica
В
29.04.2026Матч завершено
Povazska Bystrica28 : 31Bojnice
В
25.04.2026Матч завершено
Bojnice20 : 32Povazska Bystrica
П
17.04.2026Матч завершено
Bojnice29 : 34Start Nove Zamky
П
15.04.2026Матч завершено
Povazska Bystrica36 : 26Bojnice
П
10.04.2026Матч завершено
Kosice27 : 41Bojnice
В

Інформація про матч

Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: Povazska Bystrica

14.11.2026Матч відбудеться
Zahoraci17:00Povazska Bystrica

Найближчі матчі: Bojnice

14.11.2026Матч відбудеться
Sporta Hlohovec17:00Bojnice

Slovakia. Extraliga - Play-off

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Забивала більше 26.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Пропускала менше 32.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Пропускала більше 25.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 53.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТМ 63.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 31.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Povazska Bystricaматчів: 2 · 3Bojnice
60,5Середній тотал матчу63,0
100%2/2ТБ 56.5—
0%0/2ТМ 56.5—
100%2/2ТБ 58.5—
0%0/2ТМ 58.5—
—ТБ 59.567%2/3
—ТМ 59.533%1/3
50%1/2ТБ 60.5—
50%1/2ТМ 60.5—
—ТБ 61.567%2/3
—ТМ 61.533%1/3
0%0/2ТБ 62.5—
100%2/2ТМ 62.5—
—ТБ 63.533%1/3
—ТМ 63.567%2/3
0%0/2ТБ 64.5—
100%2/2ТМ 64.5—
—ТБ 65.533%1/3
—ТМ 65.567%2/3
—ТБ 67.533%1/3
—ТМ 67.567%2/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 3
Povazska BystricaBojnice
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3431100%Період 1100%5147
3026100%Період 2100%4744
  • • Povazska Bystrica найбільше забиває у відрізку Період 1: 34 з 64 (53%).
  • • Povazska Bystrica найбільше пропускає у відрізку Період 1: 31 з 57.
  • • Bojnice найбільше забиває у відрізку Період 1: 51 з 98 (52%).
  • • Bojnice найбільше пропускає у відрізку Період 1: 47 з 91.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: Povazska Bystrica2 з 6
67%Перемога: Bojnice4 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 59,67 гола за матч.