Montpellier — USAM Nimes Gard 34:30: огляд і статистика матчу

France. Division 1 · 06.06.2026 18:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Montpellier
Матч завершено34 : 3006.06.2026 18:30
USAM Nimes Gard

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Montpellier0%
  • Нічия0%
  • USAM Nimes Gard0%

Огляд

Матч Montpellier — USAM Nimes Gard (France. Division 1, 06.06.2026 18:30 UTC) завершився з рахунком 34:30. Перемога — за командою Montpellier.

Montpellier за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. USAM Nimes Gard за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 2, поразки — 3.

В історії очних матчів Montpellier і USAM Nimes Gard: зустрічей — 20, перемог Montpellier — 4, перемог USAM Nimes Gard — 2, нічиїх — 0. Остання зустріч 15.11.2025 19:00: USAM Nimes Gard 30:29 Montpellier.

Montpellier — 3-й рядок таблиці (43 оч. за 30 ігор). USAM Nimes Gard — 11-й рядок таблиці (21 оч. за 30 ігор).

Ще на сайті: Montpellier, USAM Nimes Gard, таблиця France. Division 1.

Дивіться також: матчі дня: Гандбол. Рахунок і статистика — від 3D-трекер матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Montpellier
191534
USAM Nimes Gard
141630

Перебіг матчу

Montpellier +7Найбільший відрив+1 USAM Nimes Gard
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

4 / 20
Перемоги
2 / 20
175 / 328
Очки
153 / 328
Матчі
15.11.2025Матч завершено
USAM Nimes Gard30 : 29Montpellier
03.06.2025Матч завершено
USAM Nimes Gard30 : 28Montpellier
10.12.2024Матч завершено
USAM Nimes Gard22 : 28Montpellier
26.10.2024Матч завершено
Montpellier38 : 32USAM Nimes Gard
03.03.2024Матч завершено
USAM Nimes Gard16 : 27Montpellier
15.10.2023Матч завершено
Montpellier25 : 23USAM Nimes Gard

Попередні матчі: Montpellier

03.06.2026Матч завершено
Montpellier29 : 28Fenix Toulouse
В
31.05.2026Матч завершено
Montpellier30 : 32Flensburg
П
30.05.2026Матч завершено
Montpellier28 : 29THW Kiel
П
26.05.2026Матч завершено
Saint-Raphael Var38 : 35Montpellier
П
23.05.2026Матч завершено
Montpellier27 : 24Nantes
В
08.05.2026Матч завершено
Montpellier36 : 34Cesson-Rennes Metropole
В

Попередні матчі: USAM Nimes Gard

02.06.2026Матч завершено
C' Chartres Metropole33 : 31USAM Nimes Gard
П
29.05.2026Матч завершено
USAM Nimes Gard31 : 31Dunkerque
Н
07.05.2026Матч завершено
Chambery Savoie31 : 31USAM Nimes Gard
Н
01.05.2026Матч завершено
Selestat Alsace33 : 28USAM Nimes Gard
П
25.04.2026Матч завершено
USAM Nimes Gard28 : 39Fenix Toulouse
П
19.04.2026Матч завершено
Istres Ouest Provence27 : 36USAM Nimes Gard
В

Інформація про матч

Турнір
France. Division 1

Найближчі матчі: Montpellier

13.11.2026Матч відбудеться
Montpellier19:00Dunkerque

Найближчі матчі: USAM Nimes Gard

10.11.2026Матч відбудеться
Saint-Raphael Var19:00USAM Nimes Gard
13.11.2026Матч відбудеться
Chambery Savoie19:00USAM Nimes Gard

France. Division 1

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1PSG3029101041:841+20059
2Nantes3026311090:907+18355
3Montpellier3021181017:909+10843
4Limoges Handball301929997:957+4040
5Chambery Savoie301659962:947+1537
6Saint-Raphael Var3018111971:948+2337
7Fenix Toulouse3015114910:907+331
8Tremblay3013314982:995-1329
9Pays d'Aix3013314908:890+1829
10Cesson-Rennes Metropole3012117937:953-1625
11USAM Nimes Gard309318891:936-4521
12Selestat Alsace307320905:966-6117
13Dunkerque306420817:931-11416
14C' Chartres Metropole306321864:987-12315
15Istres Ouest Provence306222850:965-11514
16Dijon Metropole Handball305223866:969-10312
  • Promotion - Champions League
  • Promotion - European League
  • Relegation - France. Division 2

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Без перемог поспіль: 5100%
  • Забивала більше 26.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Пропускала менше 34.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 61.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 31.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 33.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Montpellierматчів: 5 · 4USAM Nimes Gard
59,4Середній тотал матчу62,5
80%4/5ТБ 55.5—
20%1/5ТМ 55.5—
40%2/5ТБ 57.5—
60%3/5ТМ 57.5—
—ТБ 58.5100%4/4
—ТМ 58.50%0/4
40%2/5ТБ 59.5—
60%3/5ТМ 59.5—
—ТБ 60.5100%4/4
—ТМ 60.50%0/4
40%2/5ТБ 61.5—
60%3/5ТМ 61.5—
—ТБ 62.550%2/4
—ТМ 62.550%2/4
20%1/5ТБ 63.5—
80%4/5ТМ 63.5—
—ТБ 64.50%0/4
—ТМ 64.5100%4/4
—ТБ 66.50%0/4
—ТМ 66.5100%4/4

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 5 · 4
MontpellierUSAM Nimes Gard
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
7871100%Період 1100%6564
7276100%Період 2100%6160
  • • Montpellier найбільше забиває у відрізку Період 1: 78 з 150 (52%).
  • • Montpellier найбільше пропускає у відрізку Період 2: 76 з 147.
  • • USAM Nimes Gard найбільше забиває у відрізку Період 1: 65 з 126 (52%).
  • • USAM Nimes Gard найбільше пропускає у відрізку Період 1: 64 з 124.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
67%Перемога: Montpellier4 з 6
33%Перемога: USAM Nimes Gard2 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 54,67 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +7 Макс. відрив: +1Зміни лідера: 3