Mosonmagyarovar KK (Women) — Kisvardai (Women) 37:27: огляд і статистика матчу

Hungary Championship. Women · 24.05.2026 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Mosonmagyarovar KK (Women)
Матч завершено37 : 2724.05.2026 16:00
Kisvardai (Women)

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Mosonmagyarovar KK (Women)0%
  • Нічия0%
  • Kisvardai (Women)0%

Огляд

24.05.2026 16:00 (UTC) у турнірі Hungary Championship. Women зустріч Mosonmagyarovar KK (Women) — Kisvardai (Women) закінчилася з рахунком 37:27. Перемога — за командою Mosonmagyarovar KK (Women).

Mosonmagyarovar KK (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3. Kisvardai (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

В історії очних матчів Mosonmagyarovar KK (Women) і Kisvardai (Women): зустрічей — 18, перемог Mosonmagyarovar KK (Women) — 3, перемог Kisvardai (Women) — 2, нічиїх — 1. Остання зустріч 21.01.2026 17:00: Kisvardai (Women) 30:24 Mosonmagyarovar KK (Women).

Mosonmagyarovar KK (Women) — 8-й рядок таблиці (23 оч. за 26 ігор). Kisvardai (Women) — 7-й рядок таблиці (24 оч. за 26 ігор).

Пов'язані сторінки: Mosonmagyarovar KK (Women), Kisvardai (Women), таблиця Hungary Championship. Women.

Інші ігри: матчі дня: Гандбол. Статистика працює на даних: SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Mosonmagyarovar KK (Women)
181937
Kisvardai (Women)
101727

Перебіг матчу

Mosonmagyarovar KK (Women) +12Найбільший відрив+0 Kisvardai (Women)
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 18
з них нічиїх: 1

3 / 18
Перемоги
2 / 18
184 / 350
Очки
166 / 350
Матчі
21.01.2026Матч завершено
Kisvardai (Women)30 : 24Mosonmagyarovar KK (Women)
18.04.2025Матч завершено
Mosonmagyarovar KK (Women)27 : 27Kisvardai (Women)
18.12.2024Матч завершено
Mosonmagyarovar KK (Women)36 : 27Kisvardai (Women)
09.11.2024Матч завершено
Kisvardai (Women)31 : 28Mosonmagyarovar KK (Women)
26.05.2024Матч завершено
Kisvardai (Women)25 : 35Mosonmagyarovar KK (Women)
26.01.2024Матч завершено
Mosonmagyarovar KK (Women)34 : 27Kisvardai (Women)

Попередні матчі: Mosonmagyarovar KK (Women)

15.05.2026Матч завершено
Mosonmagyarovar KK (Women)34 : 32Budaors (Women)
В
03.05.2026Матч завершено
Mosonmagyarovar KK (Women)30 : 34Ferencvaros (Women)
П
02.05.2026Матч завершено
Mosonmagyarovar KK (Women)23 : 28DVSC Debrecen (Women)
П
25.04.2026Матч завершено
NEKA (Women)27 : 40Mosonmagyarovar KK (Women)
В
18.04.2026Матч завершено
DVSC Debrecen (Women)36 : 23Mosonmagyarovar KK (Women)
П

Попередні матчі: Kisvardai (Women)

16.05.2026Матч завершено
Kisvardai (Women)25 : 23Szombathelyi Kézilabda (Women)
В
09.05.2026Матч завершено
NEKA (Women)19 : 22Kisvardai (Women)
В
25.04.2026Матч завершено
Kisvardai (Women)19 : 31DVSC Debrecen (Women)
П
18.04.2026Матч завершено
Dunaujvarosi Kohasz (Women)21 : 36Kisvardai (Women)
В
03.04.2026Матч завершено
Kisvardai (Women)28 : 30Esztergomi (Women)
П
28.03.2026Матч завершено
Vasas (Women)26 : 27Kisvardai (Women)
В

Інформація про матч

Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: Mosonmagyarovar KK (Women)

06.11.2026Матч відбудеться
Mosonmagyarovar KK (Women)17:00Vaci (Women)
09.01.2027Матч відбудеться
Budaors (Women)16:00Mosonmagyarovar KK (Women)

Найближчі матчі: Kisvardai (Women)

06.11.2026Матч відбудеться
Kisvardai (Women)17:00Vasas (Women)

Hungary Championship. Women

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Gyori Audi ETO (Women)262510974:613+36151
2Ferencvaros (Women)262411911:635+27649
3DVSC Debrecen (Women)262204862:611+25144
4Esztergomi (Women)261826850:680+17038
5Vaci (Women)261619780:705+7533
6Alba Fehervar KC (Women)2614111714:671+4329
7Kisvardai (Women)2612014672:730-5824
8Mosonmagyarovar KK (Women)2610313719:729-1023
9Budaors (Women)269314707:751-4421
10Vasas (Women)267316699:763-6417
11Szombathelyi Kézilabda (Women)267316717:818-10117
12NEKA (Women)266020650:827-17712
13Kozarmisleny (Women)262024605:890-2854
14Dunaujvarosi Kohasz (Women)260224546:983-4372
  • Promotion - Champions League. Women
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 8100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 8100%
  • Забиває поспіль: 8100%
  • Обидві забивають поспіль: 7100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 7100%
  • Забиває поспіль: 7100%
  • ТБ 57.5 у 6 з 7 матчів86%
  • ТБ 47.5 у 6 з 8 матчів75%
  • Забивала менше 29.5 у 6 з 8 матчів75%
  • Пропускала менше 27.5 у 6 з 8 матчів75%
  • Перемоги в 6 з 8 матчів75%
  • Без поразок у 6 з 8 матчів75%

За останніми матчами: господарі — 7, гості — 8

Ринки за останніми матчами

Mosonmagyarovar KK (Women)матчів: 3 · 4Kisvardai (Women)
60,3Середній тотал матчу51,8
—ТБ 47.575%3/4
—ТМ 47.525%1/4
—ТБ 49.575%3/4
—ТМ 49.525%1/4
—ТБ 51.575%3/4
—ТМ 51.525%1/4
—ТБ 53.550%2/4
—ТМ 53.550%2/4
—ТБ 55.550%2/4
—ТМ 55.550%2/4
67%2/3ТБ 56.5—
33%1/3ТМ 56.5—
67%2/3ТБ 58.5—
33%1/3ТМ 58.5—
67%2/3ТБ 60.5—
33%1/3ТМ 60.5—
67%2/3ТБ 62.5—
33%1/3ТМ 62.5—
33%1/3ТБ 64.5—
67%2/3ТМ 64.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 4
Mosonmagyarovar KK (Women)Kisvardai (Women)
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4855100%Період 1100%5351
3939100%Період 2100%6736
  • • Mosonmagyarovar KK (Women) найбільше забиває у відрізку Період 1: 48 з 87 (55%).
  • • Mosonmagyarovar KK (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 1: 55 з 94.
  • • Kisvardai (Women) найбільше забиває у відрізку Період 2: 67 з 120 (56%).
  • • Kisvardai (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 1: 51 з 87.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
50%Перемога: Mosonmagyarovar KK (Women)3 з 6
33%Перемога: Kisvardai (Women)2 з 6
17%Нічия1 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 58,5 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +12 Макс. відрив: +0Зміни лідера: 0