UMS Pontault-Combault — Valence 36:33: огляд і статистика матчу

France. Division 2 - Promotion - Play-off · 24.05.2026 15:00 · Матч завершено

Порівняти команди
UMS Pontault-Combault
Матч завершено36 : 3324.05.2026 15:00Результат первого матча: 32-30. По сумме двух встреч: 68-63.
Valence

Хто переможе?

Голосів: 0
  • UMS Pontault-Combault0%
  • Нічия0%
  • Valence0%

Огляд

Матч UMS Pontault-Combault — Valence (France. Division 2 - Promotion - Play-off, 24.05.2026 15:00 UTC) завершився з рахунком 36:33. Переможець матчу — UMS Pontault-Combault.

Форма UMS Pontault-Combault в останніх 6 матчах: перемоги — 6, нічиї — 0, поразки — 0. Форма Valence в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

Особисті зустрічі: всього 15, перемоги UMS Pontault-Combault — 2, перемоги Valence — 3, нічиї — 1. Остання зустріч 20.05.2026 18:00: Valence 30:32 UMS Pontault-Combault.

Ще на сайті: статистика UMS Pontault-Combault, статистика Valence, France. Division 2 - Promotion - Play-off.

Ще матчі: усі матчі дня — Гандбол. Дані на сторінці надає live-рахунок через API: Гандбол.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
UMS Pontault-Combault
162036
Valence
151833

Перебіг матчу

UMS Pontault-Combault +5Найбільший відрив+2 Valence
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 15
з них нічиїх: 1

2 / 15
Перемоги
3 / 15
182 / 366
Очки
184 / 366
Матчі
20.05.2026Матч завершено
Valence30 : 32UMS Pontault-Combault
27.03.2026Матч завершено
Valence33 : 30UMS Pontault-Combault
26.09.2025Матч завершено
UMS Pontault-Combault29 : 26Valence
16.05.2025Матч завершено
UMS Pontault-Combault30 : 33Valence
04.10.2024Матч завершено
Valence30 : 30UMS Pontault-Combault
13.04.2024Матч завершено
UMS Pontault-Combault31 : 32Valence

Попередні матчі: UMS Pontault-Combault

20.05.2026Матч завершено
Valence30 : 32UMS Pontault-Combault
В
07.05.2026Матч завершено
UMS Pontault-Combault35 : 32Cherbourg JS
В
01.05.2026Матч завершено
Billere28 : 32UMS Pontault-Combault
В
24.04.2026Матч завершено
UMS Pontault-Combault37 : 32Angers Noyant
В
18.04.2026Матч завершено
Frontignan Thau34 : 41UMS Pontault-Combault
В
14.04.2026Матч завершено
UMS Pontault-Combault35 : 28Saintes
В

Попередні матчі: Valence

20.05.2026Матч завершено
Valence30 : 32UMS Pontault-Combault
П
07.05.2026Матч завершено
Frontignan Thau39 : 34Valence
П
01.05.2026Матч завершено
Valence35 : 41Les Vikings de Caen
П
24.04.2026Матч завершено
Saintes30 : 24Valence
П
17.04.2026Матч завершено
Valence28 : 26Angers Noyant
В
14.04.2026Матч завершено
Valence36 : 27Creteil
В

Інформація про матч

Турнір
France. Division 2

Найближчі матчі: UMS Pontault-Combault

25.09.2026Матч відбудеться
Istres Ouest Provence18:00UMS Pontault-Combault

Найближчі матчі: Valence

14.11.2026Матч відбудеться
Sarrebourg19:30Valence

France. Division 2 - Promotion - Play-off

Тренди

  • Переможна серія: 6100%
  • Без поразок поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 4100%
  • Без перемог поспіль: 4100%
  • Забивала більше 31.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТМ 70.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

UMS Pontault-Combaultматчів: 3 · 2Valence
66,3Середній тотал матчу63,5
—ТБ 59.550%1/2
—ТМ 59.550%1/2
—ТБ 61.550%1/2
—ТМ 61.550%1/2
100%3/3ТБ 62.5—
0%0/3ТМ 62.5—
—ТБ 63.550%1/2
—ТМ 63.550%1/2
67%2/3ТБ 64.5—
33%1/3ТМ 64.5—
—ТБ 65.550%1/2
—ТМ 65.550%1/2
67%2/3ТБ 66.5—
33%1/3ТМ 66.5—
—ТБ 67.550%1/2
—ТМ 67.550%1/2
33%1/3ТБ 68.5—
67%2/3ТМ 68.5—
0%0/3ТБ 70.5—
100%3/3ТМ 70.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 2
UMS Pontault-CombaultValence
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
5244100%Період 1100%2733
5548100%Період 2100%3136
  • • UMS Pontault-Combault найбільше забиває у відрізку Період 2: 55 з 107 (51%).
  • • UMS Pontault-Combault найбільше пропускає у відрізку Період 2: 48 з 92.
  • • Valence найбільше забиває у відрізку Період 2: 31 з 58 (53%).
  • • Valence найбільше пропускає у відрізку Період 2: 36 з 69.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: UMS Pontault-Combault2 з 6
50%Перемога: Valence3 з 6
17%Нічия1 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 61 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +5 Макс. відрив: +2Зміни лідера: 9