GWD Minden — TBV Lemgo 28:40: огляд і статистика матчу

Club Friendlies · 30.07.2026 17:00 · Матч завершено

Порівняти команди
GWD Minden
Матч завершено28 : 4030.07.2026 17:00
TBV Lemgo

Хто переможе?

Голосів: 0
  • GWD Minden0%
  • Нічия0%
  • TBV Lemgo0%

Огляд

Підсумковий рахунок: GWD Minden 28:40 TBV Lemgo, Club Friendlies, 30.07.2026 17:00 (UTC). Переможець матчу — TBV Lemgo.

Форма GWD Minden в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3. Форма TBV Lemgo в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги GWD Minden — 2, перемоги TBV Lemgo — 4, нічиї — 0. Остання зустріч 01.05.2026 18:00: TBV Lemgo 28:32 GWD Minden.

Статистика та результати: статистика GWD Minden, статистика TBV Lemgo, Club Friendlies.

Ще матчі: Гандбол: результати та розклад. Дані на сторінці надає API даних Гандбол SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
GWD Minden
121628
TBV Lemgo
182240

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

2 / 20
Перемоги
4 / 20
165 / 360
Очки
195 / 360
Матчі
01.05.2026Матч завершено
TBV Lemgo28 : 32GWD Minden
04.10.2025Матч завершено
GWD Minden24 : 34TBV Lemgo
16.08.2024Матч завершено
GWD Minden18 : 27TBV Lemgo
18.08.2023Матч завершено
GWD Minden28 : 41TBV Lemgo
09.04.2023Матч завершено
GWD Minden36 : 35TBV Lemgo
10.11.2022Матч завершено
TBV Lemgo30 : 27GWD Minden

Попередні матчі: GWD Minden

07.06.2026Матч завершено
Leipzig26 : 25GWD Minden
П
03.06.2026Матч завершено
GWD Minden34 : 30THW Kiel
В
23.05.2026Матч завершено
VfL Gummersbach32 : 22GWD Minden
П
08.05.2026Матч завершено
GWD Minden28 : 28Bergischer
Н
01.05.2026Матч завершено
TBV Lemgo28 : 32GWD Minden
В
24.04.2026Матч завершено
GWD Minden29 : 34ThSV Eisenach
П

Попередні матчі: TBV Lemgo

25.07.2026Матч завершено
TuS Ferndorf25 : 32TBV Lemgo
В
07.06.2026Матч завершено
THW Kiel31 : 34TBV Lemgo
В
03.06.2026Матч завершено
TBV Lemgo30 : 28Leipzig
В
22.05.2026Матч завершено
ThSV Eisenach34 : 38TBV Lemgo
В
09.05.2026Матч завершено
Flensburg38 : 30TBV Lemgo
П
01.05.2026Матч завершено
TBV Lemgo28 : 32GWD Minden
П

Інформація про матч

Турнір
Club Friendlies
Сезон
2026

Найближчі матчі: GWD Minden

10.11.2026Матч відбудеться
VfL Eintracht Hagen18:30GWD Minden
14.11.2026Матч відбудеться
TV Emsdetten18:30GWD Minden
20.11.2026Матч відбудеться
GWD Minden19:00Nordhorn-Lingen
29.11.2026Матч відбудеться
TV Grosswallstadt16:00GWD Minden

Найближчі матчі: TBV Lemgo

11.11.2026Матч відбудеться
TBV Lemgo18:00THW Kiel
14.11.2026Матч відбудеться
Rhein-Neckar Lowen19:00TBV Lemgo
21.11.2026Матч відбудеться
TBV Lemgo19:00VfL Gummersbach

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Переможна серія: 4100%
  • Без поразок поспіль: 4100%
  • Забивала менше 33.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 27.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 29.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 35.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

GWD Mindenматчів: 3 · 4TBV Lemgo
61,0Середній тотал матчу65,5
67%2/3ТБ 57.5—
33%1/3ТМ 57.5—
67%2/3ТБ 59.5—
33%1/3ТМ 59.5—
67%2/3ТБ 61.575%3/4
33%1/3ТМ 61.525%1/4
33%1/3ТБ 63.575%3/4
67%2/3ТМ 63.525%1/4
0%0/3ТБ 65.550%2/4
100%3/3ТМ 65.550%2/4
—ТБ 67.550%2/4
—ТМ 67.550%2/4
—ТБ 69.525%1/4
—ТМ 69.575%3/4

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 4
GWD MindenTBV Lemgo
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4549100%Період 1100%6560
4643100%Період 2100%6968
  • • GWD Minden найбільше забиває у відрізку Період 2: 46 з 91 (51%).
  • • GWD Minden найбільше пропускає у відрізку Період 1: 49 з 92.
  • • TBV Lemgo найбільше забиває у відрізку Період 2: 69 з 134 (51%).
  • • TBV Lemgo найбільше пропускає у відрізку Період 2: 68 з 128.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: GWD Minden2 з 6
67%Перемога: TBV Lemgo4 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 60 гола за матч.