Bergsoy — Fjellhammer 22:31: огляд і статистика матчу
Club Friendlies · 09.08.2026 12:45 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- Bergsoy0%
- Нічия0%
- Fjellhammer0%
Огляд
09.08.2026 12:45 (UTC) у турнірі Club Friendlies зустріч Bergsoy — Fjellhammer закінчилася з рахунком 22:31. Переможець матчу — Fjellhammer.
Форма Bergsoy в останніх 6 матчах: перемоги — 5, нічиї — 1, поразки — 0. Форма Fjellhammer в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.
Статистика та результати: Bergsoy, Fjellhammer, таблиця і результати: Club Friendlies.
Інші ігри: Гандбол: результати та розклад. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет статистики SportAPI.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | Σ |
|---|---|---|---|
| 9 | 13 | 22 | |
| 20 | 11 | 31 |
Перебіг матчу
Bergsoy +0Найбільший відрив+12 Fjellhammer
12
Особисті зустрічі
Bergsoy?НВВВВ
Усього зіграно матчів: 0
з них нічиїх: 0
0 / 0
Перемоги
0 / 00 / 0
Очки
0 / 0
Fjellhammer?ВПППП
Матчі
Попередні матчі: Bergsoy
Попередні матчі: Fjellhammer
Інформація про матч
- Турнір
- Club Friendlies
- Сезон
- 2026
Найближчі матчі: Bergsoy
Найближчі матчі: Fjellhammer
Тренди
Без поразок поспіль: 6100%
Обидві забивають поспіль: 6100%
ТБ 2.5 поспіль: 6100%
Забиває поспіль: 6100%
Обидві забивають поспіль: 6100%
ТБ 2.5 поспіль: 6100%
Забиває поспіль: 6100%
Пропускала менше 32.5 у 6 з 6 матчів100%
ТМ 65.5 у 5 з 6 матчів83%
Забивала більше 28.5 у 5 з 6 матчів83%
Перемоги в 5 з 6 матчів83%
Забивала менше 28.5 у 5 з 6 матчів83%
За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6
Ринки за останніми матчами
Bergsoy
матчів: 4 · 3
Fjellhammer
62,0Середній тотал матчу55,7
—ТБ 51.567%2/3
—ТМ 51.533%1/3
—ТБ 53.567%2/3
—ТМ 53.533%1/3
—ТБ 55.567%2/3
—ТМ 55.533%1/3
—ТБ 57.533%1/3
—ТМ 57.567%2/3
75%3/4ТБ 58.5—
25%1/4ТМ 58.5—
—ТБ 59.533%1/3
—ТМ 59.567%2/3
75%3/4ТБ 60.5—
25%1/4ТМ 60.5—
50%2/4ТБ 62.5—
50%2/4ТМ 62.5—
50%2/4ТБ 64.5—
50%2/4ТМ 64.5—
25%1/4ТБ 66.5—
75%3/4ТМ 66.5—
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
матчів: 4 · 3
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 71 | 53 | 100% | Період 1 | 100% | 39 | 40 |
| 64 | 60 | 100% | Період 2 | 100% | 42 | 46 |
- • Bergsoy найбільше забиває у відрізку Період 1: 71 з 135 (53%).
- • Bergsoy найбільше пропускає у відрізку Період 2: 60 з 113.
- • Fjellhammer найбільше забиває у відрізку Період 2: 42 з 81 (52%).
- • Fjellhammer найбільше пропускає у відрізку Період 2: 46 з 86.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.