Kroppskultur Dam (Women) — Kungalvs (Women) 19:30: огляд і статистика матчу

Sweden Cup. Women · 19.08.2026 17:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Kroppskultur Dam (Women)
Матч завершено19 : 3019.08.2026 17:001st leg
Kungalvs (Women)

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Kroppskultur Dam (Women)0%
  • Нічия0%
  • Kungalvs (Women)0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Kroppskultur Dam (Women) 19:30 Kungalvs (Women), Sweden Cup. Women, 19.08.2026 17:00 (UTC). Перемога — за командою Kungalvs (Women).

Kroppskultur Dam (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 0, нічиї — 1, поразки — 5. Kungalvs (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

Ще на сайті: статистика Kroppskultur Dam (Women), статистика Kungalvs (Women), таблиця і результати: Sweden Cup. Women.

Дивіться також: усі матчі дня — Гандбол. Статистика працює на даних: API спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Kroppskultur Dam (Women)
81119
Kungalvs (Women)
141630

Перебіг матчу

Kroppskultur Dam (Women) +1Найбільший відрив+11 Kungalvs (Women)
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 0
з них нічиїх: 0

0 / 0
Перемоги
0 / 0
0 / 0
Очки
0 / 0
Матчі
22.08.2026Матч завершено
Kungalvs (Women)21 : 23Kroppskultur Dam (Women)

Результат первого матча: 30-19. По сумме двух встреч: 51-42.

Попередні матчі: Kroppskultur Dam (Women)

23.08.2025Матч завершено
Kroppskultur Dam (Women)27 : 38Kristianstad (Women)
П
20.08.2025Матч завершено
Kroppskultur Dam (Women)26 : 31IF Hallby (Women)
П
13.08.2025Матч завершено
Eslovs (Women)38 : 20Kroppskultur Dam (Women)
П
28.08.2024Матч завершено
IF Hallby (Women)51 : 24Kroppskultur Dam (Women)
П
24.08.2024Матч завершено
Kroppskultur Dam (Women)20 : 51Aranas (Women)
П
17.08.2024Матч завершено
Kroppskultur Dam (Women)17 : 24Redbergslids (Women)
Н

Попередні матчі: Kungalvs (Women)

07.08.2026Матч завершено
Kungalvs (Women)23 : 31Karra HF (Women)
П
24.03.2026Матч завершено
Kungalvs (Women)18 : 27Onnereds (Women)
П
11.03.2026Матч завершено
Skuru (Women)26 : 24Kungalvs (Women)
П
28.02.2026Матч завершено
Kungalvs (Women)27 : 25VasterasIrsta (Women)
В
21.02.2026Матч завершено
Kungalvs (Women)28 : 26Aranas (Women)
В
16.02.2026Матч завершено
Skovde HF (Women)27 : 19Kungalvs (Women)
П

Інформація про матч

Турнір
Sweden Cup. Women
Сезон
2026/2027

Найближчі матчі: Kroppskultur Dam (Women)

07.11.2026Матч відбудеться
Kroppskultur Dam (Women)15:30Tyreso (Women)
14.11.2026Матч відбудеться
Lugi (Women)13:00Kroppskultur Dam (Women)

Найближчі матчі: Kungalvs (Women)

07.11.2026Матч відбудеться
Kungalvs (Women)14:30Karlskrona (Women)
21.11.2026Матч відбудеться
Kungalvs (Women)14:30Tyreso (Women)

Sweden Cup. Women

Тренди

  • Серія поразок: 10100%
  • Без перемог поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 9100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 9100%
  • Забиває поспіль: 9100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • Забивала менше 26.5 у 9 з 10 матчів90%
  • ТМ 54.5 у 8 з 9 матчів89%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 9

Ринки за останніми матчами

Kroppskultur Dam (Women)матчів: 6 · 3Kungalvs (Women)
53,7Середній тотал матчу48,3
—ТБ 44.5100%3/3
—ТМ 44.50%0/3
—ТБ 46.567%2/3
—ТМ 46.533%1/3
—ТБ 48.567%2/3
—ТМ 48.533%1/3
50%3/6ТБ 49.5—
50%3/6ТМ 49.5—
—ТБ 50.50%0/3
—ТМ 50.5100%3/3
50%3/6ТБ 51.5—
50%3/6ТМ 51.5—
—ТБ 52.50%0/3
—ТМ 52.5100%3/3
50%3/6ТБ 53.5—
50%3/6ТМ 53.5—
50%3/6ТБ 55.5—
50%3/6ТМ 55.5—
33%2/6ТБ 57.5—
67%4/6ТМ 57.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 6 · 3
Kroppskultur Dam (Women)Kungalvs (Women)
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
7398100%Період 1100%3042
50101100%Період 2100%3637
  • • Kroppskultur Dam (Women) найбільше забиває у відрізку Період 1: 73 з 123 (59%).
  • • Kroppskultur Dam (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 2: 101 з 199.
  • • Kungalvs (Women) найбільше забиває у відрізку Період 2: 36 з 66 (55%).
  • • Kungalvs (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 1: 42 з 79.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Хід рахунку

Макс. відрив: +1 Макс. відрив: +11Зміни лідера: 1