SKP Frydek-Místek — Tatran Presov 29:39: огляд і статистика матчу

Club Friendlies · 12.08.2026 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
SKP Frydek-Místek
Матч завершено29 : 3912.08.2026 16:00
Tatran Presov

Хто переможе?

Голосів: 0
  • SKP Frydek-Místek0%
  • Нічия0%
  • Tatran Presov0%

Огляд

Матч SKP Frydek-Místek — Tatran Presov (Club Friendlies, 12.08.2026 16:00 UTC) завершився з рахунком 29:39. Переможець матчу — Tatran Presov.

Форма SKP Frydek-Místek в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5. Форма Tatran Presov в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 2, поразки — 1.

Особисті зустрічі: всього 6, перемоги SKP Frydek-Místek — 1, перемоги Tatran Presov — 5, нічиї — 0. Остання зустріч 15.02.2023 17:30: SKP Frydek-Místek 30:32 Tatran Presov.

Статистика та результати: результати та розклад SKP Frydek-Místek, результати та розклад Tatran Presov, таблиця і результати: Club Friendlies.

Ще матчі: Гандбол: результати та розклад. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет статистики SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
SKP Frydek-Místek
151429
Tatran Presov
201939

Перебіг матчу

SKP Frydek-Místek +1Найбільший відрив+10 Tatran Presov
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 6
з них нічиїх: 0

1 / 6
Перемоги
5 / 6
165 / 383
Очки
218 / 383
Матчі
15.02.2023Матч завершено
SKP Frydek-Místek30 : 32Tatran Presov
21.09.2022Матч завершено
Tatran Presov26 : 27SKP Frydek-Místek
21.12.2008Матч завершено
SKP Frydek-Místek24 : 39Tatran Presov
28.09.2008Матч завершено
Tatran Presov49 : 29SKP Frydek-Místek
02.03.2008Матч завершено
SKP Frydek-Místek29 : 37Tatran Presov
17.11.2007Матч завершено
Tatran Presov35 : 26SKP Frydek-Místek

Попередні матчі: SKP Frydek-Místek

29.04.2026Матч завершено
Sokol Nove Veseli25 : 14SKP Frydek-Místek
П
25.04.2026Матч завершено
SKP Frydek-Místek34 : 26Sokol Nove Veseli
В
18.04.2026Матч завершено
A.S.A. Mesto Lovosice27 : 22SKP Frydek-Místek
П
12.04.2026Матч завершено
SKP Frydek-Místek31 : 36A.S.A. Mesto Lovosice
П
01.04.2026Матч завершено
SKP Frydek-Místek30 : 36Banik Karvina
П
25.03.2026Матч завершено
Banik Karvina31 : 25SKP Frydek-Místek
П

Попередні матчі: Tatran Presov

07.08.2026Матч завершено
SBS Eger-Eszterhazy34 : 34Tatran Presov
Н
31.07.2026Матч завершено
Budai Farkasok31 : 29Tatran Presov
П
02.06.2026Матч завершено
Bojnice22 : 28Tatran Presov
В
30.05.2026Матч завершено
Tatran Presov33 : 24Bojnice
В
27.05.2026Матч завершено
Bojnice37 : 35Tatran Presov
Н
23.05.2026Матч завершено
Tatran Presov39 : 35Bojnice
В

Інформація про матч

Турнір
Club Friendlies
Сезон
2026

Найближчі матчі: SKP Frydek-Místek

10.11.2026Матч відбудеться
Sokol Velke Mezirici18:00SKP Frydek-Místek
14.11.2026Матч відбудеться
Brno18:00SKP Frydek-Místek

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 7100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 7100%
  • Забиває поспіль: 7100%
  • Обидві забивають поспіль: 7100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 7100%
  • Забиває поспіль: 7100%
  • Пропускала більше 25.5 у 6 з 7 матчів86%
  • Поразки в 6 з 7 матчів86%
  • ТБ 54.5 у 5 з 7 матчів71%
  • Забивала менше 31.5 у 5 з 7 матчів71%
  • Забивала більше 32.5 у 5 з 7 матчів71%
  • Пропускала менше 34.5 у 5 з 7 матчів71%

За останніми матчами: господарі — 7, гості — 7

Ринки за останніми матчами

SKP Frydek-Místekматчів: 3 · 4Tatran Presov
64,3Середній тотал матчу62,5
—ТБ 58.575%3/4
—ТМ 58.525%1/4
67%2/3ТБ 60.550%2/4
33%1/3ТМ 60.550%2/4
67%2/3ТБ 62.550%2/4
33%1/3ТМ 62.550%2/4
67%2/3ТБ 64.550%2/4
33%1/3ТМ 64.550%2/4
33%1/3ТБ 66.550%2/4
67%2/3ТМ 66.550%2/4
0%0/3ТБ 68.5—
100%3/3ТМ 68.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 4
SKP Frydek-MístekTatran Presov
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4347100%Період 1100%6557
5251100%Період 2100%5963
  • • SKP Frydek-Místek найбільше забиває у відрізку Період 2: 52 з 95 (55%).
  • • SKP Frydek-Místek найбільше пропускає у відрізку Період 2: 51 з 98.
  • • Tatran Presov найбільше забиває у відрізку Період 1: 65 з 126 (52%).
  • • Tatran Presov найбільше пропускає у відрізку Період 2: 63 з 124.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
17%Перемога: SKP Frydek-Místek1 з 6
83%Перемога: Tatran Presov5 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 63,83 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +1 Макс. відрив: +10Зміни лідера: 3