Prvo plinarsko drustvo Zagreb — Industria Kielce 26:29: огляд і статистика матчу

Club Friendlies · 14.08.2026 17:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Prvo plinarsko drustvo Zagreb
Матч завершено26 : 2914.08.2026 17:00
Industria Kielce

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Prvo plinarsko drustvo Zagreb0%
  • Нічия0%
  • Industria Kielce0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Prvo plinarsko drustvo Zagreb 26:29 Industria Kielce, Club Friendlies, 14.08.2026 17:00 (UTC). Переможець матчу — Industria Kielce.

Форма Prvo plinarsko drustvo Zagreb в останніх 6 матчах: перемоги — 6, нічиї — 0, поразки — 0. Форма Industria Kielce в останніх 6 матчах: перемоги — 6, нічиї — 0, поразки — 0.

Особисті зустрічі: всього 6, перемоги Prvo plinarsko drustvo Zagreb — 0, перемоги Industria Kielce — 5, нічиї — 1. Остання зустріч 05.03.2025 17:45: Prvo plinarsko drustvo Zagreb 26:27 Industria Kielce.

Пов'язані сторінки: статистика Prvo plinarsko drustvo Zagreb, статистика Industria Kielce, таблиця Club Friendlies.

Дивіться також: Гандбол: результати та розклад. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте вбудовуваний віджет спортивної статистики.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Prvo plinarsko drustvo Zagreb
101626
Industria Kielce
141529

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 6
з них нічиїх: 1

0 / 6
Перемоги
5 / 6
143 / 305
Очки
162 / 305
Матчі
05.03.2025Матч завершено
Prvo plinarsko drustvo Zagreb26 : 27Industria Kielce
12.09.2024Матч завершено
Industria Kielce30 : 23Prvo plinarsko drustvo Zagreb
23.11.2023Матч завершено
Industria Kielce28 : 24Prvo plinarsko drustvo Zagreb
16.11.2023Матч завершено
Prvo plinarsko drustvo Zagreb22 : 22Industria Kielce
27.11.2016Матч завершено
Industria Kielce29 : 25Prvo plinarsko drustvo Zagreb
16.11.2016Матч завершено
Prvo plinarsko drustvo Zagreb23 : 26Industria Kielce

Попередні матчі: Prvo plinarsko drustvo Zagreb

13.08.2026Матч завершено
Tatabanya26 : 29Prvo plinarsko drustvo Zagreb
В
05.08.2026Матч завершено
Prvo plinarsko drustvo Zagreb34 : 27Slovenj Gradec
В
29.05.2026Матч завершено
Prvo plinarsko drustvo Zagreb38 : 32Sesvete
В
02.05.2026Матч завершено
Prvo plinarsko drustvo Zagreb34 : 26Nexe
В
25.04.2026Матч завершено
Sesvete22 : 35Prvo plinarsko drustvo Zagreb
В
18.04.2026Матч завершено
Prvo plinarsko drustvo Zagreb29 : 25MRK Trogir
В

Попередні матчі: Industria Kielce

13.08.2026Матч завершено
Industria Kielce49 : 32Celje Pivovarna Lasko
В
31.05.2026Матч завершено
Industria Kielce36 : 27Wisla Plock
В
24.05.2026Матч завершено
Wisla Plock25 : 30Industria Kielce
В
08.05.2026Матч завершено
Industria Kielce30 : 23Ostrovia Ostrow Wielkopolski
В
03.05.2026Матч завершено
Ostrovia Ostrow Wielkopolski26 : 34Industria Kielce
В
25.04.2026Матч завершено
Industria Kielce40 : 24MKS Kalisz
В

Інформація про матч

Турнір
Club Friendlies
Сезон
2026

Найближчі матчі: Prvo plinarsko drustvo Zagreb

13.11.2026Матч відбудеться
Nexe17:00Prvo plinarsko drustvo Zagreb
21.11.2026Матч відбудеться
Prvo plinarsko drustvo Zagreb17:00Dugo Sela
28.11.2026Матч відбудеться
Porec17:00Prvo plinarsko drustvo Zagreb

Найближчі матчі: Industria Kielce

11.11.2026Матч відбудеться
Industria Kielce14:00Wybrzeze Gdansk
21.11.2026Матч відбудеться
Gwardia Opole17:00Industria Kielce

Тренди

  • Переможна серія: 6100%
  • Без поразок поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Переможна серія: 6100%
  • Без поразок поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Забивала більше 27.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала більше 29.5 у 6 з 6 матчів100%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Prvo plinarsko drustvo Zagrebматчів: 4 · 2Industria Kielce
61,3Середній тотал матчу57,5
—ТБ 53.5100%2/2
—ТМ 53.50%0/2
—ТБ 55.550%1/2
—ТМ 55.550%1/2
75%3/4ТБ 57.550%1/2
25%1/4ТМ 57.550%1/2
75%3/4ТБ 59.550%1/2
25%1/4ТМ 59.550%1/2
25%1/4ТБ 61.50%0/2
75%3/4ТМ 61.5100%2/2
25%1/4ТБ 63.5—
75%3/4ТМ 63.5—
25%1/4ТБ 65.5—
75%3/4ТМ 65.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 4 · 2
Prvo plinarsko drustvo ZagrebIndustria Kielce
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
7154100%Період 1100%3426
6456100%Період 2100%3025
  • • Prvo plinarsko drustvo Zagreb найбільше забиває у відрізку Період 1: 71 з 135 (53%).
  • • Prvo plinarsko drustvo Zagreb найбільше пропускає у відрізку Період 2: 56 з 110.
  • • Industria Kielce найбільше забиває у відрізку Період 1: 34 з 64 (53%).
  • • Industria Kielce найбільше пропускає у відрізку Період 1: 26 з 51.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
0%Перемога: Prvo plinarsko drustvo Zagreb0 з 6
83%Перемога: Industria Kielce5 з 6
17%Нічия1 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 50,83 гола за матч.