Skuru (Women) — Skanela IF (Women) 36:27: огляд і статистика матчу

Sweden Cup. Women · 22.08.2026 12:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Skuru (Women)
Матч завершено36 : 2722.08.2026 12:00Результат первого матча: 41-28. По сумме двух встреч: 77-55.
Skanela IF (Women)

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Skuru (Women)0%
  • Нічия0%
  • Skanela IF (Women)0%

Огляд

Матч Skuru (Women) — Skanela IF (Women) (Sweden Cup. Women, 22.08.2026 12:00 UTC) завершився з рахунком 36:27. Перемога — за командою Skuru (Women).

Skuru (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5. Skanela IF (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5.

В історії очних матчів Skuru (Women) і Skanela IF (Women): зустрічей — 9, перемог Skuru (Women) — 9, перемог Skanela IF (Women) — 0, нічиїх — 0. Остання зустріч 19.08.2026 18:00: Skanela IF (Women) 28:41 Skuru (Women).

Пов'язані сторінки: статистика Skuru (Women), статистика Skanela IF (Women), таблиця Sweden Cup. Women.

Інші ігри: усі матчі дня — Гандбол. Статистика працює на даних: SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Skuru (Women)
191736
Skanela IF (Women)
151227

Перебіг матчу

Skuru (Women) +9Найбільший відрив+4 Skanela IF (Women)
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 9
з них нічиїх: 0

9 / 9
Перемоги
0 / 9
320 / 524
Очки
204 / 524
Матчі
19.08.2026Матч завершено
Skanela IF (Women)28 : 41Skuru (Women)
16.08.2025Матч завершено
Skanela IF (Women)25 : 39Skuru (Women)
27.08.2023Матч завершено
Skanela IF (Women)24 : 37Skuru (Women)
10.01.2015Матч завершено
Skuru (Women)31 : 19Skanela IF (Women)
27.12.2014Матч завершено
Skanela IF (Women)22 : 29Skuru (Women)
08.03.2014Матч завершено
Skuru (Women)34 : 22Skanela IF (Women)

Попередні матчі: Skuru (Women)

19.08.2026Матч завершено
Skanela IF (Women)28 : 41Skuru (Women)
В
09.08.2026Матч завершено
Skara HF (Women)34 : 19Skuru (Women)
П
08.08.2026Матч завершено
Skovde HF (Women)33 : 28Skuru (Women)
П
07.08.2026Матч завершено
Skuru (Women)23 : 26VasterasIrsta (Women)
П
16.04.2026Матч завершено
Savehof (Women)35 : 29Skuru (Women)
П
02.04.2026Матч завершено
Skuru (Women)24 : 33Savehof (Women)
П

Попередні матчі: Skanela IF (Women)

19.08.2026Матч завершено
Skanela IF (Women)28 : 41Skuru (Women)
П
25.03.2026Матч завершено
AIK (Women)43 : 41Skanela IF (Women)
П
08.03.2026Матч завершено
Skanela IF (Women)26 : 29Drott (Women)
П
28.02.2026Матч завершено
Ystads IF (Women)41 : 22Skanela IF (Women)
П
21.02.2026Матч завершено
Skanela IF (Women)29 : 27Redbergslids (Women)
В
15.02.2026Матч завершено
OV Helsingborg (Women)30 : 20Skanela IF (Women)
П

Інформація про матч

Турнір
Sweden Cup. Women
Сезон
2026/2027

Найближчі матчі: Skuru (Women)

07.11.2026Матч відбудеться
Skuru (Women)13:00OV Helsingborg (Women)

Sweden Cup. Women

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 8100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 8100%
  • Забиває поспіль: 8100%
  • Серія поразок: 4100%
  • Без перемог поспіль: 4100%
  • Поразки в 7 з 8 матчів88%
  • ТМ 64.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Забивала менше 32.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Пропускала більше 26.5 у 8 з 10 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 8, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Skuru (Women)матчів: 2 · 9Skanela IF (Women)
53,0Середній тотал матчу61,3
50%1/2ТБ 49.5—
50%1/2ТМ 49.5—
50%1/2ТБ 51.5—
50%1/2ТМ 51.5—
50%1/2ТБ 53.5—
50%1/2ТМ 53.5—
50%1/2ТБ 55.5—
50%1/2ТМ 55.5—
0%0/2ТБ 57.567%6/9
100%2/2ТМ 57.533%3/9
—ТБ 59.567%6/9
—ТМ 59.533%3/9
—ТБ 61.556%5/9
—ТМ 61.544%4/9
—ТБ 63.544%4/9
—ТМ 63.556%5/9
—ТБ 65.522%2/9
—ТМ 65.578%7/9

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 9
Skuru (Women)Skanela IF (Women)
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
2129100%Період 1100%120144
2630100%Період 2100%133155
  • • Skuru (Women) найбільше забиває у відрізку Період 2: 26 з 47 (55%).
  • • Skuru (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 2: 30 з 59.
  • • Skanela IF (Women) найбільше забиває у відрізку Період 2: 133 з 253 (53%).
  • • Skanela IF (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 2: 155 з 299.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
100%Перемога: Skuru (Women)6 з 6
0%Перемога: Skanela IF (Women)0 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 58,5 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +9 Макс. відрив: +4Зміни лідера: 1