Suhr Aarau — Kadetten Schaffhausen 20:28: огляд і статистика матчу

Switzerland. NLA · 26.08.2026 17:15 · Матч завершено

Порівняти команди
Suhr Aarau
Матч завершено20 : 2826.08.2026 17:15
Kadetten Schaffhausen

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Suhr Aarau0%
  • Нічия0%
  • Kadetten Schaffhausen0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Suhr Aarau 20:28 Kadetten Schaffhausen, Switzerland. NLA, 26.08.2026 17:15 (UTC). Перемога — за командою Kadetten Schaffhausen.

Suhr Aarau за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Kadetten Schaffhausen за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

В історії очних матчів Suhr Aarau і Kadetten Schaffhausen: зустрічей — 20, перемог Suhr Aarau — 0, перемог Kadetten Schaffhausen — 15, нічиїх — 0. Остання зустріч 17.12.2025 18:15: Suhr Aarau 24:30 Kadetten Schaffhausen.

Suhr Aarau — 9-й рядок таблиці (6 оч. за 11 ігор). Kadetten Schaffhausen — 2-й рядок таблиці (21 оч. за 12 ігор).

Ще на сайті: результати та розклад Suhr Aarau, результати та розклад Kadetten Schaffhausen, таблиця Switzerland. NLA.

Дивіться також: усі матчі дня — Гандбол. Рахунок і статистика — від 3D-трекер матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Suhr Aarau
91120
Kadetten Schaffhausen
121628

Перебіг матчу

Suhr Aarau +1Найбільший відрив+10 Kadetten Schaffhausen
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

0 / 20
Перемоги
15 / 20
399 / 899
Очки
500 / 899
Матчі
17.12.2025Матч завершено
Suhr Aarau24 : 30Kadetten Schaffhausen
27.09.2025Матч завершено
Suhr Aarau25 : 35Kadetten Schaffhausen
10.09.2025Матч завершено
Kadetten Schaffhausen30 : 26Suhr Aarau
26.04.2025Матч завершено
Kadetten Schaffhausen32 : 22Suhr Aarau
23.04.2025Матч завершено
Suhr Aarau26 : 27Kadetten Schaffhausen
21.04.2025Матч завершено
Kadetten Schaffhausen34 : 32Suhr Aarau

Попередні матчі: Suhr Aarau

25.04.2026Матч завершено
Suhr Aarau34 : 32Stafa
В
22.04.2026Матч завершено
Stafa33 : 32Suhr Aarau
П
19.04.2026Матч завершено
Suhr Aarau31 : 30Stafa
В
15.04.2026Матч завершено
Stafa30 : 33Suhr Aarau
В
12.04.2026Матч завершено
Suhr Aarau31 : 33Stafa
П
01.04.2026Матч завершено
TSV St. Otmar St. Gallen31 : 23Suhr Aarau
П

Попередні матчі: Kadetten Schaffhausen

30.05.2026Матч завершено
Kadetten Schaffhausen33 : 39Kriens-Luzern
П
27.05.2026Матч завершено
Kriens-Luzern41 : 36Kadetten Schaffhausen
П
24.05.2026Матч завершено
Kadetten Schaffhausen33 : 37Kriens-Luzern
П
02.05.2026Матч завершено
Kadetten Schaffhausen31 : 30BSV Bern
В
29.04.2026Матч завершено
BSV Bern28 : 29Kadetten Schaffhausen
В
25.04.2026Матч завершено
Kadetten Schaffhausen38 : 29BSV Bern
В

Інформація про матч

Турнір
Higher League

Найближчі матчі: Suhr Aarau

11.11.2026Матч відбудеться
Kadetten Schaffhausen18:15Suhr Aarau
22.11.2026Матч відбудеться
Suhr Aarau16:00Stafa

Найближчі матчі: Kadetten Schaffhausen

11.11.2026Матч відбудеться
Kadetten Schaffhausen18:15Suhr Aarau
17.11.2026Матч відбудеться
HRK Izvidac Ljubuski17:45Kadetten Schaffhausen
05.12.2026Матч відбудеться
Kadetten Schaffhausen17:00TSV St. Otmar St. Gallen

Switzerland. NLA

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Kriens-Luzern111100397:328+6922
2Kadetten Schaffhausen121011418:346+7221
3Pfadi Winterthur12714370:338+3215
4BSV Bern11515331:306+2511
5TSV St. Otmar St. Gallen11506320:326-610
6Wacker Thun11416338:345-79
7GC Amicitia Zurich11407339:363-248
8RTV 1879 Basel11407324:360-368
9Suhr Aarau11308287:314-276
10Stafa111010296:394-982
  • Promotion - Higher League (Play-off: Round of 8)
  • Higher League (Play Out)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • Пропускала більше 29.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 60.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 29.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 37.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Suhr Aarauматчів: 3 · 2Kadetten Schaffhausen
63,7Середній тотал матчу67,0
100%3/3ТБ 59.5—
0%0/3ТМ 59.5—
67%2/3ТБ 61.5—
33%1/3ТМ 61.5—
67%2/3ТБ 63.550%1/2
33%1/3ТМ 63.550%1/2
33%1/3ТБ 65.550%1/2
67%2/3ТМ 65.550%1/2
0%0/3ТБ 67.550%1/2
100%3/3ТМ 67.550%1/2
—ТБ 69.550%1/2
—ТМ 69.550%1/2
—ТБ 71.550%1/2
—ТМ 71.550%1/2

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 2
Suhr AarauKadetten Schaffhausen
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4546100%Період 1100%3336
5149100%Період 2100%3233
  • • Suhr Aarau найбільше забиває у відрізку Період 2: 51 з 96 (53%).
  • • Suhr Aarau найбільше пропускає у відрізку Період 2: 49 з 95.
  • • Kadetten Schaffhausen найбільше забиває у відрізку Період 1: 33 з 65 (51%).
  • • Kadetten Schaffhausen найбільше пропускає у відрізку Період 1: 36 з 69.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
0%Перемога: Suhr Aarau0 з 6
100%Перемога: Kadetten Schaffhausen6 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 57,17 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +1 Макс. відрив: +10Зміни лідера: 3