Prvo plinarsko drustvo Zagreb — Trimo Trebnje 24:24: огляд і статистика матчу

Club Friendlies · 22.08.2026 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Prvo plinarsko drustvo Zagreb
Матч завершено24 : 2422.08.2026 16:00
Trimo Trebnje

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Prvo plinarsko drustvo Zagreb0%
  • Нічия0%
  • Trimo Trebnje0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Prvo plinarsko drustvo Zagreb 24:24 Trimo Trebnje, Club Friendlies, 22.08.2026 16:00 (UTC). Матч завершився внічию.

Форма Prvo plinarsko drustvo Zagreb в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 1, поразки — 1. Форма Trimo Trebnje в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

Особисті зустрічі: всього 1, перемоги Prvo plinarsko drustvo Zagreb — 1, перемоги Trimo Trebnje — 0, нічиї — 0. Остання зустріч 13.08.2019 16:00: Trimo Trebnje 19:32 Prvo plinarsko drustvo Zagreb.

Статистика та результати: статистика Prvo plinarsko drustvo Zagreb, статистика Trimo Trebnje, таблиця Club Friendlies.

Інші ігри: Гандбол: результати та розклад. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет статистики SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Prvo plinarsko drustvo Zagreb
111324
Trimo Trebnje
15924

Перебіг матчу

Prvo plinarsko drustvo Zagreb +8Найбільший відрив+6 Trimo Trebnje
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 1
з них нічиїх: 0

1 / 1
Перемоги
0 / 1
32 / 51
Очки
19 / 51
Матчі
13.08.2019Матч завершено
Trimo Trebnje19 : 32Prvo plinarsko drustvo Zagreb

Попередні матчі: Prvo plinarsko drustvo Zagreb

21.08.2026Матч завершено
Ohrid30 : 30Prvo plinarsko drustvo Zagreb
Н
18.08.2026Матч завершено
Vojvodina21 : 24Prvo plinarsko drustvo Zagreb
В
14.08.2026Матч завершено
Prvo plinarsko drustvo Zagreb26 : 29Industria Kielce
П
13.08.2026Матч завершено
Tatabanya26 : 29Prvo plinarsko drustvo Zagreb
В
05.08.2026Матч завершено
Prvo plinarsko drustvo Zagreb34 : 27Slovenj Gradec
В
29.05.2026Матч завершено
Prvo plinarsko drustvo Zagreb38 : 32Sesvete
В

Попередні матчі: Trimo Trebnje

20.08.2026Матч завершено
Olympiacos24 : 25Trimo Trebnje
В
19.08.2026Матч завершено
Nexe21 : 26Trimo Trebnje
В
31.05.2026Матч завершено
Slovenj Gradec24 : 37Trimo Trebnje
В
27.05.2026Матч завершено
Trimo Trebnje36 : 34Slovenj Gradec
В
09.05.2026Матч завершено
Trimo Trebnje30 : 31RD Slovan
П
06.05.2026Матч завершено
RD Slovan37 : 36Trimo Trebnje
П

Інформація про матч

Турнір
Club Friendlies
Сезон
2026

Найближчі матчі: Prvo plinarsko drustvo Zagreb

21.11.2026Матч відбудеться
Prvo plinarsko drustvo Zagreb17:00Dugo Sela
28.11.2026Матч відбудеться
Porec17:00Prvo plinarsko drustvo Zagreb

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 7100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 7100%
  • Забиває поспіль: 7100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Переможна серія: 4100%
  • Без поразок поспіль: 4100%
  • ТБ 53.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 24.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 30.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Без поразок у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 7

Ринки за останніми матчами

Prvo plinarsko drustvo Zagrebматчів: 3 · 4Trimo Trebnje
62,0Середній тотал матчу57,5
—ТБ 53.550%2/4
—ТМ 53.550%2/4
—ТБ 55.550%2/4
—ТМ 55.550%2/4
—ТБ 57.550%2/4
—ТМ 57.550%2/4
67%2/3ТБ 58.5—
33%1/3ТМ 58.5—
—ТБ 59.550%2/4
—ТМ 59.550%2/4
67%2/3ТБ 60.5—
33%1/3ТМ 60.5—
—ТБ 61.525%1/4
—ТМ 61.575%3/4
33%1/3ТБ 62.5—
67%2/3ТМ 62.5—
33%1/3ТБ 64.5—
67%2/3ТМ 64.5—
33%1/3ТБ 66.5—
67%2/3ТМ 66.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 4
Prvo plinarsko drustvo ZagrebTrimo Trebnje
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4743100%Період 1100%6153
5145100%Період 2100%6353
  • • Prvo plinarsko drustvo Zagreb найбільше забиває у відрізку Період 2: 51 з 98 (52%).
  • • Prvo plinarsko drustvo Zagreb найбільше пропускає у відрізку Період 2: 45 з 88.
  • • Trimo Trebnje найбільше забиває у відрізку Період 2: 63 з 124 (51%).
  • • Trimo Trebnje найбільше пропускає у відрізку Період 1: 53 з 106.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Хід рахунку

Макс. відрив: +8 Макс. відрив: +6Зміни лідера: 1