Massy Essonne — Sarrebourg 27:29: огляд і статистика матчу

France Cup · 30.08.2026 14:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Massy Essonne
Матч завершено27 : 2930.08.2026 14:00
Sarrebourg

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Massy Essonne0%
  • Нічия0%
  • Sarrebourg0%

Огляд

Матч Massy Essonne — Sarrebourg (France Cup, 30.08.2026 14:00 UTC) завершився з рахунком 27:29. Перемога — за командою Sarrebourg.

Massy Essonne за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Sarrebourg за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

В історії очних матчів Massy Essonne і Sarrebourg: зустрічей — 12, перемог Massy Essonne — 5, перемог Sarrebourg — 6, нічиїх — 1. Остання зустріч 03.03.2026 19:00: Sarrebourg 30:39 Massy Essonne.

Ще на сайті: результати та розклад Massy Essonne, результати та розклад Sarrebourg, таблиця і результати: France Cup.

Дивіться також: усі матчі дня — Гандбол. Рахунок і статистика — від 3D-трекер матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Massy Essonne
121527
Sarrebourg
171229

Перебіг матчу

Massy Essonne +0Найбільший відрив+6 Sarrebourg
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 12
з них нічиїх: 1

5 / 12
Перемоги
6 / 12
354 / 698
Очки
344 / 698
Матчі
03.03.2026Матч завершено
Sarrebourg30 : 39Massy Essonne
12.09.2025Матч завершено
Massy Essonne22 : 24Sarrebourg
04.04.2025Матч завершено
Massy Essonne25 : 26Sarrebourg
07.12.2024Матч завершено
Sarrebourg29 : 27Massy Essonne
22.03.2024Матч завершено
Massy Essonne38 : 34Sarrebourg
07.10.2023Матч завершено
Sarrebourg31 : 32Massy Essonne

Попередні матчі: Massy Essonne

13.08.2026Матч завершено
Massy Essonne34 : 32Creteil
В
08.08.2026Матч завершено
Massy Essonne37 : 31Angers Noyant
В
07.05.2026Матч завершено
Creteil33 : 23Massy Essonne
П
03.05.2026Матч завершено
Massy Essonne31 : 36Saran Loiret
П
24.04.2026Матч завершено
Billere40 : 38Massy Essonne
П
17.04.2026Матч завершено
Massy Essonne36 : 31Saintes
В

Попередні матчі: Sarrebourg

07.05.2026Матч завершено
Sarrebourg34 : 31Grand Besancon
В
24.04.2026Матч завершено
Saran Loiret30 : 29Sarrebourg
П
18.04.2026Матч завершено
Sarrebourg24 : 23Creteil
В
14.04.2026Матч завершено
Angers Noyant30 : 26Sarrebourg
П
10.04.2026Матч завершено
Sarrebourg26 : 31UMS Pontault-Combault
П
03.04.2026Матч завершено
Cherbourg JS25 : 22Sarrebourg
П

Інформація про матч

Турнір
France Cup
Сезон
2026/2027

Найближчі матчі: Sarrebourg

14.11.2026Матч відбудеться
Sarrebourg19:30Valence

France Cup

З раунду:
Round of 16
Billere
Limoges Handball
Valence
C' Chartres Metropole
Tremblay
Cesson-Rennes Metropole
Fenix Toulouse
Chambery Savoie
Saint-Raphael Var
USAM Nimes Gard

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 8100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 8100%
  • Забиває поспіль: 8100%
  • Пропускала більше 30.5 у 9 з 10 матчів90%
  • Забивала менше 29.5 у 7 з 8 матчів88%
  • ТБ 55.5 у 6 з 8 матчів75%
  • Пропускала більше 25.5 у 6 з 8 матчів75%
  • ТБ 64.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Забивала більше 30.5 у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 8

Ринки за останніми матчами

Massy Essonneматчів: 6 · 4Sarrebourg
63,2Середній тотал матчу54,5
—ТБ 50.575%3/4
—ТМ 50.525%1/4
—ТБ 52.575%3/4
—ТМ 52.525%1/4
—ТБ 54.575%3/4
—ТМ 54.525%1/4
—ТБ 56.525%1/4
—ТМ 56.575%3/4
—ТБ 58.525%1/4
—ТМ 58.575%3/4
83%5/6ТБ 59.5—
17%1/6ТМ 59.5—
67%4/6ТБ 61.5—
33%2/6ТМ 61.5—
67%4/6ТБ 63.5—
33%2/6ТМ 63.5—
67%4/6ТБ 65.5—
33%2/6ТМ 65.5—
17%1/6ТБ 67.5—
83%5/6ТМ 67.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 6 · 4
Massy EssonneSarrebourg
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
9596100%Період 1100%5253
9395100%Період 2100%5459
  • • Massy Essonne найбільше забиває у відрізку Період 1: 95 з 188 (51%).
  • • Massy Essonne найбільше пропускає у відрізку Період 1: 96 з 191.
  • • Sarrebourg найбільше забиває у відрізку Період 2: 54 з 106 (51%).
  • • Sarrebourg найбільше пропускає у відрізку Період 2: 59 з 112.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
50%Перемога: Massy Essonne3 з 6
50%Перемога: Sarrebourg3 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 59,5 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +0 Макс. відрив: +6Зміни лідера: 0