SBS Eger-Eszterhazy — Csurgoi 17:27: огляд і статистика матчу

Hungary Championship · 05.09.2026 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
SBS Eger-Eszterhazy
Матч завершено17 : 2705.09.2026 16:00
Csurgoi

Хто переможе?

Голосів: 0
  • SBS Eger-Eszterhazy0%
  • Нічия0%
  • Csurgoi0%

Огляд

Матч SBS Eger-Eszterhazy — Csurgoi (Hungary Championship, 05.09.2026 16:00 UTC) завершився з рахунком 17:27. Перемога — за командою Csurgoi.

SBS Eger-Eszterhazy за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3. Csurgoi за останні 6 ігор: перемоги — 0, нічиї — 2, поразки — 4.

В історії очних матчів SBS Eger-Eszterhazy і Csurgoi: зустрічей — 17, перемог SBS Eger-Eszterhazy — 4, перемог Csurgoi — 10, нічиїх — 1. Остання зустріч 08.02.2025 17:00: SBS Eger-Eszterhazy 31:29 Csurgoi.

SBS Eger-Eszterhazy — 14-й рядок таблиці (0 оч. за 9 ігор). Csurgoi — 5-й рядок таблиці (10 оч. за 8 ігор).

Ще на сайті: результати та розклад SBS Eger-Eszterhazy, результати та розклад Csurgoi, таблиця і результати: Hungary Championship.

Інші ігри: усі матчі дня — Гандбол. Рахунок і статистика — від 3D-трекер матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
SBS Eger-Eszterhazy
61117
Csurgoi
131427

Перебіг матчу

SBS Eger-Eszterhazy +0Найбільший відрив+10 Csurgoi
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 17
з них нічиїх: 1

4 / 17
Перемоги
10 / 17
398 / 839
Очки
441 / 839
Матчі
08.02.2025Матч завершено
SBS Eger-Eszterhazy31 : 29Csurgoi
07.09.2024Матч завершено
Csurgoi26 : 25SBS Eger-Eszterhazy
10.02.2024Матч завершено
SBS Eger-Eszterhazy27 : 28Csurgoi
09.09.2023Матч завершено
Csurgoi35 : 26SBS Eger-Eszterhazy
05.03.2022Матч завершено
SBS Eger-Eszterhazy24 : 27Csurgoi
02.10.2021Матч завершено
Csurgoi33 : 34SBS Eger-Eszterhazy

Попередні матчі: SBS Eger-Eszterhazy

01.09.2026Матч завершено
SBS Eger-Eszterhazy24 : 50Pick Szeged
П
28.08.2026Матч завершено
PLER33 : 29SBS Eger-Eszterhazy
П
21.08.2026Матч завершено
SBS Eger-Eszterhazy36 : 26SCP Bratislava
В
20.08.2026Матч завершено
SBS Eger-Eszterhazy36 : 24SCP Bratislava
В
14.08.2026Матч завершено
SBS Eger-Eszterhazy30 : 35B. Braun Gyongyos
П
07.08.2026Матч завершено
SBS Eger-Eszterhazy34 : 34Tatran Presov
Н

Попередні матчі: Csurgoi

14.08.2026Матч завершено
Csurgoi30 : 30Budai Farkasok
Н
20.05.2026Матч завершено
B. Braun Gyongyos23 : 22Csurgoi
П
10.05.2026Матч завершено
Csurgoi28 : 31Komloi
П
30.04.2026Матч завершено
Budai Farkasok28 : 26Csurgoi
П
23.04.2026Матч завершено
Veszprem41 : 30Csurgoi
П
11.04.2026Матч завершено
Csurgoi27 : 27Balatonfuredi
Н

Інформація про матч

Сезон
2026/2027

Найближчі матчі: SBS Eger-Eszterhazy

14.11.2026Матч відбудеться
B. Braun Gyongyos17:00SBS Eger-Eszterhazy
28.11.2026Матч відбудеться
Tatabanya19:00SBS Eger-Eszterhazy

Найближчі матчі: Csurgoi

15.11.2026Матч відбудеться
Gyori ETO-UNI FKC17:00Csurgoi
21.11.2026Матч відбудеться
NEKA17:00Csurgoi
28.11.2026Матч відбудеться
Csurgoi16:00Dabas KC

Hungary Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Pick Szeged10901385:281+10418
2Veszprem7700292:183+10914
3Tatabanya8521249:215+3412
4Gyori ETO-UNI FKC8512256:226+3011
5Csurgoi8422218:208+1010
6B. Braun Gyongyos9414277:306-299
7PLER7322208:189+198
8FTC8404241:277-368
9Balatonfuredi8314219:237-187
10NEKA8314214:238-247
11Szigetszentmiklos8125214:238-244
12Dabas KC8206241:299-584
13Budai Farkasok8107216:241-252
14SBS Eger-Eszterhazy9009230:322-920
  • Promotion - Hungary. NB I (Play-off: Final)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 8100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 8100%
  • Забиває поспіль: 8100%
  • Без перемог поспіль: 7100%
  • Обидві забивають поспіль: 7100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 7100%
  • Забиває поспіль: 7100%
  • ТМ 60.5 у 6 з 7 матчів86%
  • Пропускала більше 26.5 у 6 з 7 матчів86%
  • ТМ 66.5 у 6 з 8 матчів75%
  • Забивала менше 34.5 у 6 з 8 матчів75%
  • Пропускала більше 28.5 у 6 з 8 матчів75%

За останніми матчами: господарі — 8, гості — 7

Ринки за останніми матчами

SBS Eger-Eszterhazyматчів: 5 · 4Csurgoi
65,8Середній тотал матчу55,3
—ТБ 51.550%2/4
—ТМ 51.550%2/4
—ТБ 53.550%2/4
—ТМ 53.550%2/4
—ТБ 55.525%1/4
—ТМ 55.575%3/4
—ТБ 57.525%1/4
—ТМ 57.575%3/4
—ТБ 59.525%1/4
—ТМ 59.575%3/4
80%4/5ТБ 61.5—
20%1/5ТМ 61.5—
60%3/5ТБ 63.5—
40%2/5ТМ 63.5—
40%2/5ТБ 65.5—
60%3/5ТМ 65.5—
40%2/5ТБ 67.5—
60%3/5ТМ 67.5—
20%1/5ТБ 69.5—
80%4/5ТМ 69.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 5 · 4
SBS Eger-EszterhazyCsurgoi
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
8079100%Період 1100%5262
8090100%Період 2100%4859
  • • SBS Eger-Eszterhazy найбільше забиває у відрізку Період 1: 80 з 160 (50%).
  • • SBS Eger-Eszterhazy найбільше пропускає у відрізку Період 2: 90 з 169.
  • • Csurgoi найбільше забиває у відрізку Період 1: 52 з 100 (52%).
  • • Csurgoi найбільше пропускає у відрізку Період 1: 62 з 121.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: SBS Eger-Eszterhazy2 з 6
67%Перемога: Csurgoi4 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 57,5 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +0 Макс. відрив: +10Зміни лідера: 0