Drammen — Follo 27:28: огляд і статистика матчу

Norway Championship · 13.09.2026 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Drammen
Матч завершено27 : 2813.09.2026 16:00
Follo

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Drammen0%
  • Нічия0%
  • Follo0%

Огляд

13.09.2026 16:00 (UTC) у турнірі Norway Championship зустріч Drammen — Follo закінчилася з рахунком 27:28. Переможець матчу — Follo.

Форма Drammen в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Форма Follo в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

Особисті зустрічі: всього 18, перемоги Drammen — 11, перемоги Follo — 3, нічиї — 1. Остання зустріч 11.04.2026 16:15: Follo 30:32 Drammen.

Drammen: 12-е місце в таблиці, очки — 4, зіграно матчів — 8. Follo: 8-е місце в таблиці, очки — 9, зіграно матчів — 9.

Пов'язані сторінки: результати та розклад Drammen, результати та розклад Follo, таблиця Norway Championship.

Інші ігри: Гандбол: результати та розклад. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте вбудовуваний віджет спортивної статистики.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Drammen
141327
Follo
141428

Перебіг матчу

Drammen +4Найбільший відрив+3 Follo
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 18
з них нічиїх: 1

11 / 18
Перемоги
3 / 18
469 / 867
Очки
398 / 867
Матчі
11.04.2026Матч завершено
Follo30 : 32Drammen
29.11.2025Матч завершено
Drammen34 : 27Follo
18.12.2024Матч завершено
Follo34 : 28Drammen
11.09.2024Матч завершено
Drammen28 : 22Follo
26.09.2021Матч завершено
Drammen38 : 25Follo
22.08.2020Матч завершено
Drammen36 : 35Follo

Попередні матчі: Drammen

06.09.2026Матч завершено
Fjellhammer26 : 29Drammen
В
26.08.2026Матч завершено
Halden24 : 27Drammen
В
14.08.2026Матч завершено
Drammen24 : 32Elverum
П
27.05.2026Матч завершено
Drammen24 : 39Kolstad
П
23.05.2026Матч завершено
Kolstad34 : 30Drammen
П
06.05.2026Матч завершено
Drammen33 : 32Elverum
В

Попередні матчі: Follo

06.09.2026Матч завершено
Follo29 : 33OIF Arendal
П
30.08.2026Матч завершено
Sandnes22 : 27Follo
В
22.08.2026Матч завершено
Nordstrand IF24 : 30Follo
В
09.08.2026Матч завершено
Haslum34 : 29Follo
П
07.08.2026Матч завершено
Follo21 : 35Elverum
П
06.08.2026Матч завершено
Runar IL30 : 29Follo
П

Інформація про матч

Найближчі матчі: Drammen

15.11.2026Матч відбудеться
Drammen15:00Bergsoy

Найближчі матчі: Follo

15.11.2026Матч відбудеться
Follo17:00Fjellhammer
19.11.2026Матч відбудеться
Bergen Handball16:30Follo
28.11.2026Матч відбудеться
Viking Tif15:00Follo

Norway Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Elverum9900316:240+7618
2Runar IL9702292:247+4514
3Kolstad9612286:253+3311
4Fjellhammer9513255:231+2411
5Nærbo IL9504267:259+810
6Sandefjord8503259:260-110
7Kristiansand Topp9414263:255+89
8Follo9414238:258-209
9OIF Arendal8404234:225+98
10Viking Tif8404234:268-348
11Bergen Handball9306255:263-86
12Drammen8206210:238-284
13Bergsoy9108233:287-542
14Sandnes9009226:284-580
  • Promotion - Norway Championship (Play-off: Round of 8)
  • Norway Championship - Relegation (Play-off)
  • Relegation - Division 1

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 9100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 9100%
  • Забиває поспіль: 9100%
  • ТБ 55.5 у 7 з 9 матчів78%
  • Забивала менше 31.5 у 7 з 9 матчів78%
  • Пропускала більше 29.5 у 7 з 9 матчів78%
  • ТМ 64.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Забивала більше 27.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Пропускала більше 27.5 у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 9

Ринки за останніми матчами

Drammenматчів: 5 · 5Follo
61,0Середній тотал матчу58,0
—ТБ 54.560%3/5
—ТМ 54.540%2/5
—ТБ 56.560%3/5
—ТМ 56.540%2/5
80%4/5ТБ 57.5—
20%1/5ТМ 57.5—
—ТБ 58.560%3/5
—ТМ 58.540%2/5
60%3/5ТБ 59.5—
40%2/5ТМ 59.5—
—ТБ 60.540%2/5
—ТМ 60.560%3/5
60%3/5ТБ 61.5—
40%2/5ТМ 61.5—
—ТБ 62.540%2/5
—ТМ 62.560%3/5
20%1/5ТБ 63.5—
80%4/5ТМ 63.5—
0%0/5ТБ 65.5—
100%5/5ТМ 65.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 5 · 5
DrammenFollo
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
6978100%Період 1100%7167
8078100%Період 2100%7874
  • • Drammen найбільше забиває у відрізку Період 2: 80 з 149 (54%).
  • • Drammen найбільше пропускає у відрізку Період 1: 78 з 156.
  • • Follo найбільше забиває у відрізку Період 2: 78 з 149 (52%).
  • • Follo найбільше пропускає у відрізку Період 2: 74 з 141.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
83%Перемога: Drammen5 з 6
17%Перемога: Follo1 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 61,5 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +4 Макс. відрив: +3Зміни лідера: 6