RK Jeruzalem Ormoz — Trimo Trebnje 27:37: огляд і статистика матчу

Slovenia Championship · 03.10.2026 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
RK Jeruzalem Ormoz
Матч завершено27 : 3703.10.2026 16:00
Trimo Trebnje

Хто переможе?

Голосів: 0
  • RK Jeruzalem Ormoz0%
  • Нічия0%
  • Trimo Trebnje0%

Огляд

Матч RK Jeruzalem Ormoz — Trimo Trebnje (Slovenia Championship, 03.10.2026 16:00 UTC) завершився з рахунком 27:37. Перемога — за командою Trimo Trebnje.

RK Jeruzalem Ormoz за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 2, поразки — 2. Trimo Trebnje за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 2, поразки — 0.

В історії очних матчів RK Jeruzalem Ormoz і Trimo Trebnje: зустрічей — 20, перемог RK Jeruzalem Ormoz — 2, перемог Trimo Trebnje — 12, нічиїх — 1. Остання зустріч 25.04.2026 17:00: RK Jeruzalem Ormoz 20:39 Trimo Trebnje.

RK Jeruzalem Ormoz — 8-й рядок таблиці (7 оч. за 10 ігор). Trimo Trebnje — 1-й рядок таблиці (17 оч. за 10 ігор).

Статистика та результати: RK Jeruzalem Ormoz, Trimo Trebnje, Slovenia Championship.

Ще матчі: матчі дня: Гандбол. Рахунок і статистика — від 3D-трекер матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
RK Jeruzalem Ormoz
121527
Trimo Trebnje
191837

Перебіг матчу

RK Jeruzalem Ormoz +0Найбільший відрив+11 Trimo Trebnje
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 1

2 / 20
Перемоги
12 / 20
391 / 880
Очки
489 / 880
Матчі
25.04.2026Матч завершено
RK Jeruzalem Ormoz20 : 39Trimo Trebnje
27.03.2026Матч завершено
Trimo Trebnje34 : 30RK Jeruzalem Ormoz
13.12.2025Матч завершено
Trimo Trebnje31 : 27RK Jeruzalem Ormoz
27.09.2025Матч завершено
RK Jeruzalem Ormoz20 : 28Trimo Trebnje
21.12.2024Матч завершено
Trimo Trebnje40 : 24RK Jeruzalem Ormoz
05.10.2024Матч завершено
RK Jeruzalem Ormoz25 : 26Trimo Trebnje

Попередні матчі: RK Jeruzalem Ormoz

26.09.2026Матч завершено
RK Ajdovscina28 : 28RK Jeruzalem Ormoz
Н
19.09.2026Матч завершено
RK Jeruzalem Ormoz34 : 27Skofljica
В
12.09.2026Матч завершено
MRK Krka31 : 31RK Jeruzalem Ormoz
Н
05.09.2026Матч завершено
RK Jeruzalem Ormoz33 : 30RK Svis Ivancna Gorica
В
02.09.2026Матч завершено
RD Skofja Loka32 : 25RK Jeruzalem Ormoz
П
23.05.2026Матч завершено
RD Skofja Loka32 : 30RK Jeruzalem Ormoz
П

Попередні матчі: Trimo Trebnje

26.09.2026Матч завершено
Skofljica27 : 37Trimo Trebnje
В
19.09.2026Матч завершено
Trimo Trebnje32 : 28RK Svis Ivancna Gorica
В
13.09.2026Матч завершено
Celje Pivovarna Lasko31 : 39Trimo Trebnje
В
05.09.2026Матч завершено
Trimo Trebnje32 : 32Slovenj Gradec
Н
02.09.2026Матч завершено
Ribnica28 : 34Trimo Trebnje
В
22.08.2026Матч завершено
Prvo plinarsko drustvo Zagreb24 : 24Trimo Trebnje
Н

Інформація про матч

Сезон
2026/2027

Найближчі матчі: RK Jeruzalem Ormoz

14.11.2026Матч відбудеться
Celje Pivovarna Lasko17:00RK Jeruzalem Ormoz
21.11.2026Матч відбудеться
RK Jeruzalem Ormoz18:00RD Skofja Loka

Slovenia Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Trimo Trebnje10811339:285+5417
2RD Slovan10802341:275+6616
3Celje Pivovarna Lasko10703344:298+4614
4Slovenj Gradec10622308:278+3014
5MRK Krka10622309:311-214
6RD Skofja Loka10613299:294+513
7Gorenje10415280:289-99
8RK Jeruzalem Ormoz10235278:304-267
9Ribnica10217293:320-275
10Skofljica10217295:346-515
11RK Ajdovscina10127301:346-454
12RK Svis Ivancna Gorica10109272:313-412
  • Promotion - Slovenia Championship (Winners stage)
  • Slovenia Championship - Losers stage

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Без поразок поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Без поразок поспіль: 4100%
  • Переможна серія: 3100%
  • ТМ 63.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Перемоги в 8 з 10 матчів80%
  • Забивала більше 28.5 у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

RK Jeruzalem Ormozматчів: 6 · 8Trimo Trebnje
63,0Середній тотал матчу59,3
—ТБ 55.563%5/8
—ТМ 55.538%3/8
—ТБ 57.563%5/8
—ТМ 57.538%3/8
83%5/6ТБ 59.563%5/8
17%1/6ТМ 59.538%3/8
50%3/6ТБ 61.550%4/8
50%3/6ТМ 61.550%4/8
33%2/6ТБ 63.538%3/8
67%4/6ТМ 63.563%5/8
17%1/6ТБ 65.5—
83%5/6ТМ 65.5—
17%1/6ТБ 67.5—
83%5/6ТМ 67.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 6 · 8
RK Jeruzalem OrmozTrimo Trebnje
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
8699100%Період 1100%129102
9598100%Період 2100%129114
  • • RK Jeruzalem Ormoz найбільше забиває у відрізку Період 2: 95 з 181 (52%).
  • • RK Jeruzalem Ormoz найбільше пропускає у відрізку Період 1: 99 з 197.
  • • Trimo Trebnje найбільше забиває у відрізку Період 1: 129 з 258 (50%).
  • • Trimo Trebnje найбільше пропускає у відрізку Період 2: 114 з 216.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
0%Перемога: RK Jeruzalem Ormoz0 з 6
100%Перемога: Trimo Trebnje6 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 57,33 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +0 Макс. відрив: +11Зміни лідера: 0