Val d'Oise — Grand Besancon 23:31: огляд і статистика матчу

France. Division 2 · 11.09.2026 18:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Val d'Oise
Матч завершено23 : 3111.09.2026 18:30
Grand Besancon

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Val d'Oise0%
  • Нічия0%
  • Grand Besancon0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Val d'Oise 23:31 Grand Besancon, France. Division 2, 11.09.2026 18:30 (UTC). Перемога — за командою Grand Besancon.

Val d'Oise за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Grand Besancon за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

Val d'Oise — 14-й рядок таблиці (5 оч. за 9 ігор). Grand Besancon — 10-й рядок таблиці (8 оч. за 9 ігор).

Пов'язані сторінки: статистика Val d'Oise, статистика Grand Besancon, таблиця і результати: France. Division 2.

Ще матчі: Гандбол: результати та розклад. Статистика працює на даних: API спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Val d'Oise
131023
Grand Besancon
151631

Перебіг матчу

Val d'Oise +2Найбільший відрив+8 Grand Besancon
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 0
з них нічиїх: 0

0 / 0
Перемоги
0 / 0
0 / 0
Очки
0 / 0
Матчі

Команди ще не зустрічалися

Попередні матчі: Val d'Oise

04.09.2026Матч завершено
Draguignan Var28 : 26Val d'Oise
П
30.08.2026Матч завершено
Val d'Oise18 : 25C' Chartres Metropole
П
22.08.2026Матч завершено
Angers Noyant25 : 29Val d'Oise
В
19.08.2026Матч завершено
Val d'Oise15 : 14Ivry
В
12.08.2026Матч завершено
UMS Pontault-Combault31 : 28Val d'Oise
П
22.08.2025Матч завершено
Angers Noyant25 : 26Val d'Oise
В

Попередні матчі: Grand Besancon

04.09.2026Матч завершено
Grand Besancon28 : 32Creteil
П
30.08.2026Матч завершено
Grand Besancon29 : 25Selestat Alsace
В
07.05.2026Матч завершено
Sarrebourg34 : 31Grand Besancon
П
01.05.2026Матч завершено
Grand Besancon39 : 32Frontignan Thau
В
24.04.2026Матч завершено
Cournon-d'Auvergne35 : 30Grand Besancon
П
17.04.2026Матч завершено
Grand Besancon29 : 31Cherbourg JS
П

Інформація про матч

Турнір
France. Division 2

France. Division 2

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Billere9801290:265+2516
2Cherbourg JS9801303:270+3316
3Dijon Metropole Handball9702289:240+4914
4Ivry9702293:262+3114
5UMS Pontault-Combault9603300:283+1713
6Creteil9603276:270+612
7Cournon-d'Auvergne9504277:270+711
8Valence9405305:302+39
9Saintes9405266:275-98
10Grand Besancon9405272:273-18
11Istres Ouest Provence9306245:250-56
12Draguignan Var9306247:281-346
13Sarrebourg9306241:271-306
14Val d'Oise9207272:294-225
15Massy Essonne9207265:295-304
16Frontignan Thau9009258:298-401
  • Promotion - France. Division 1
  • Promotion - France. Division 2 (Promotion - Play-off: Round of 8)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Пропускала більше 23.5 у 9 з 10 матчів90%
  • Забивала менше 32.5 у 9 з 10 матчів90%
  • ТБ 59.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Пропускала більше 30.5 у 8 з 10 матчів80%
  • ТБ 49.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Забивала менше 27.5 у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Val d'Oiseматчів: 7 · 5Grand Besancon
50,1Середній тотал матчу65,2
71%5/7ТБ 46.5—
29%2/7ТМ 46.5—
71%5/7ТБ 48.5—
29%2/7ТМ 48.5—
43%3/7ТБ 50.5—
57%4/7ТМ 50.5—
43%3/7ТБ 52.5—
57%4/7ТМ 52.5—
43%3/7ТБ 54.5—
57%4/7ТМ 54.5—
—ТБ 61.5100%5/5
—ТМ 61.50%0/5
—ТБ 63.560%3/5
—ТМ 63.540%2/5
—ТБ 65.520%1/5
—ТМ 65.580%4/5
—ТБ 67.520%1/5
—ТМ 67.580%4/5
—ТБ 69.520%1/5
—ТМ 69.580%4/5

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 7 · 5
Val d'OiseGrand Besancon
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
5864100%Період 1100%7584
5569100%Період 2100%8087
  • • Val d'Oise найбільше забиває у відрізку Період 1: 58 з 113 (51%).
  • • Val d'Oise найбільше пропускає у відрізку Період 2: 69 з 133.
  • • Grand Besancon найбільше забиває у відрізку Період 2: 80 з 155 (52%).
  • • Grand Besancon найбільше пропускає у відрізку Період 2: 87 з 171.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Хід рахунку

Макс. відрив: +2 Макс. відрив: +8Зміни лідера: 2