Vaslui — CSM Constanta 24:23: огляд і статистика матчу

Romania. National League · 12.09.2026 15:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Vaslui
Матч завершено24 : 2312.09.2026 15:00
CSM Constanta

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Vaslui0%
  • Нічия0%
  • CSM Constanta0%

Огляд

Матч Vaslui — CSM Constanta (Romania. National League, 12.09.2026 15:00 UTC) завершився з рахунком 24:23. Переможець матчу — Vaslui.

Форма Vaslui в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Форма CSM Constanta в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Vaslui — 2, перемоги CSM Constanta — 11, нічиї — 2. Остання зустріч 28.02.2026 16:00: Vaslui 27:27 CSM Constanta.

Vaslui: 8-е місце в таблиці, очки — 6, зіграно матчів — 6. CSM Constanta: 9-е місце в таблиці, очки — 4, зіграно матчів — 6.

Статистика та результати: результати та розклад Vaslui, результати та розклад CSM Constanta, таблиця і результати: Romania. National League.

Інші ігри: усі матчі дня — Гандбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет Match Centre від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Vaslui
121224
CSM Constanta
15823

Перебіг матчу

Vaslui +2Найбільший відрив+3 CSM Constanta
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 2

2 / 20
Перемоги
11 / 20
389 / 843
Очки
454 / 843
Матчі
28.02.2026Матч завершено
Vaslui27 : 27CSM Constanta
28.09.2025Матч завершено
CSM Constanta34 : 36Vaslui
23.03.2025Матч завершено
Vaslui32 : 32CSM Constanta
11.10.2024Матч завершено
CSM Constanta33 : 31Vaslui
09.02.2024Матч завершено
CSM Constanta31 : 22Vaslui
10.09.2023Матч завершено
Vaslui21 : 32CSM Constanta

Попередні матчі: Vaslui

05.09.2026Матч завершено
CSU Suceava27 : 24Vaslui
П
07.08.2026Матч завершено
CSM Bucuresti31 : 24Vaslui
П
24.05.2026Матч завершено
Potaissa Turda31 : 30Vaslui
П
07.05.2026Матч завершено
Vaslui41 : 33CSM Sighisoara
В
25.04.2026Матч завершено
Dinamo Bucharest43 : 32Vaslui
П
09.04.2026Матч завершено
Vaslui35 : 29Buzau
В

Попередні матчі: CSM Constanta

03.09.2026Матч завершено
CSM Constanta22 : 23Dinamo Bucharest
П
21.05.2026Матч завершено
CSM Constanta26 : 24CSU Suceava
В
07.05.2026Матч завершено
CS Universitatea Cluj24 : 27CSM Constanta
В
25.04.2026Матч завершено
CSM Constanta29 : 31CSM Bucuresti
П
04.04.2026Матч завершено
CSM Constanta27 : 31Potaissa Turda
П
28.03.2026Матч завершено
SCM Politehnica Timisoara28 : 25CSM Constanta
П

Інформація про матч

Турнір
Higher League
Сезон
2026/2027

Найближчі матчі: Vaslui

28.10.2026Матч відбудеться
SCM Politehnica Timisoara16:00Vaslui

Найближчі матчі: CSM Constanta

14.11.2026Матч відбудеться
CSM Constanta13:00Minaur Baia Mare

Romania. National League

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Dinamo Bucharest6501176:147+2910
2CSM Bucuresti6501201:178+2310
3Minaur Baia Mare6411188:162+269
4SCM Politehnica Timisoara6411185:162+239
5Potaissa Turda6321152:144+88
6CSU Suceava6303181:179+26
7Buzau6303178:17806
8Vaslui6303158:172-146
9CSM Constanta6204151:150+14
10Steaua Bucharest6105174:184-102
11CS Universitatea Cluj6105148:178-302
12CSO Teutonii Ghimbav6006171:229-580
  • Higher League (Relegation. Play-off)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • Забивала менше 28.5 у 9 з 10 матчів90%
  • ТМ 65.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Забивала менше 32.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Пропускала менше 32.5 у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Vasluiматчів: 5 · 6CSM Constanta
64,0Середній тотал матчу55,5
—ТБ 51.567%4/6
—ТМ 51.533%2/6
—ТБ 53.550%3/6
—ТМ 53.550%3/6
—ТБ 55.533%2/6
—ТМ 55.567%4/6
—ТБ 57.533%2/6
—ТМ 57.567%4/6
—ТБ 59.533%2/6
—ТМ 59.567%4/6
60%3/5ТБ 60.5—
40%2/5ТМ 60.5—
60%3/5ТБ 62.5—
40%2/5ТМ 62.5—
40%2/5ТБ 64.5—
60%3/5ТМ 64.5—
40%2/5ТБ 66.5—
60%3/5ТМ 66.5—
40%2/5ТБ 68.5—
60%3/5ТМ 68.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 5 · 6
VasluiCSM Constanta
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
7469100%Період 1100%7289
9483100%Період 2100%8983
  • • Vaslui найбільше забиває у відрізку Період 2: 94 з 168 (56%).
  • • Vaslui найбільше пропускає у відрізку Період 2: 83 з 152.
  • • CSM Constanta найбільше забиває у відрізку Період 2: 89 з 161 (55%).
  • • CSM Constanta найбільше пропускає у відрізку Період 1: 89 з 172.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
17%Перемога: Vaslui1 з 6
50%Перемога: CSM Constanta3 з 6
33%Нічия2 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 59,67 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +2 Макс. відрив: +3Зміни лідера: 2