Esztergomi (Women) — Mosonmagyarovar KK (Women) 42:25: огляд і статистика матчу

Hungary Championship. Women · 12.09.2026 15:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Esztergomi (Women)
Матч завершено42 : 2512.09.2026 15:00
Mosonmagyarovar KK (Women)

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Esztergomi (Women)0%
  • Нічия0%
  • Mosonmagyarovar KK (Women)0%

Огляд

12.09.2026 15:00 (UTC) у турнірі Hungary Championship. Women зустріч Esztergomi (Women) — Mosonmagyarovar KK (Women) закінчилася з рахунком 42:25. Перемога — за командою Esztergomi (Women).

Esztergomi (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. Mosonmagyarovar KK (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

В історії очних матчів Esztergomi (Women) і Mosonmagyarovar KK (Women): зустрічей — 7, перемог Esztergomi (Women) — 6, перемог Mosonmagyarovar KK (Women) — 1, нічиїх — 0. Остання зустріч 29.03.2026 12:00: Esztergomi (Women) 32:27 Mosonmagyarovar KK (Women).

Esztergomi (Women) — 4-й рядок таблиці (11 оч. за 7 ігор). Mosonmagyarovar KK (Women) — 12-й рядок таблиці (3 оч. за 7 ігор).

Ще на сайті: Esztergomi (Women), Mosonmagyarovar KK (Women), таблиця і результати: Hungary Championship. Women.

Дивіться також: Гандбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від візуалізація матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Esztergomi (Women)
192342
Mosonmagyarovar KK (Women)
151025

Перебіг матчу

Esztergomi (Women) +17Найбільший відрив+1 Mosonmagyarovar KK (Women)
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 7
з них нічиїх: 0

6 / 7
Перемоги
1 / 7
219 / 405
Очки
186 / 405
Матчі
29.03.2026Матч завершено
Esztergomi (Women)32 : 27Mosonmagyarovar KK (Women)
25.03.2026Матч завершено
Mosonmagyarovar KK (Women)20 : 34Esztergomi (Women)
21.03.2026Матч завершено
Mosonmagyarovar KK (Women)25 : 36Esztergomi (Women)
25.10.2025Матч завершено
Esztergomi (Women)26 : 21Mosonmagyarovar KK (Women)
10.05.2025Матч завершено
Esztergomi (Women)35 : 30Mosonmagyarovar KK (Women)
03.01.2025Матч завершено
Mosonmagyarovar KK (Women)31 : 32Esztergomi (Women)

Попередні матчі: Esztergomi (Women)

05.09.2026Матч завершено
Vaci (Women)29 : 42Esztergomi (Women)
В
19.08.2026Матч завершено
Vaci (Women)27 : 33Esztergomi (Women)
В
13.08.2026Матч завершено
Ferencvaros (Women)31 : 28Esztergomi (Women)
П
31.05.2026Матч завершено
Vasas (Women)23 : 37Esztergomi (Women)
В
24.05.2026Матч завершено
Esztergomi (Women)31 : 23Alba Fehervar KC (Women)
В
17.05.2026Матч завершено
Viborg (Women)35 : 30Esztergomi (Women)
П

Попередні матчі: Mosonmagyarovar KK (Women)

04.09.2026Матч завершено
Mosonmagyarovar KK (Women)27 : 28Kisvardai (Women)
П
28.08.2026Матч завершено
Mosonmagyarovar KK (Women)32 : 31Vasas (Women)
В
19.08.2026Матч завершено
Mosonmagyarovar KK (Women)39 : 28NEKA (Women)
В
31.05.2026Матч завершено
Vaci (Women)33 : 30Mosonmagyarovar KK (Women)
П
24.05.2026Матч завершено
Mosonmagyarovar KK (Women)37 : 27Kisvardai (Women)
В
15.05.2026Матч завершено
Mosonmagyarovar KK (Women)34 : 32Budaors (Women)
В

Інформація про матч

Сезон
2026/2027

Найближчі матчі: Esztergomi (Women)

03.11.2026Матч відбудеться
Ferencvaros (Women)17:00Esztergomi (Women)
08.11.2026Матч відбудеться
Esztergomi (Women)17:00DHK Banik Most (Women)

1st leg

Найближчі матчі: Mosonmagyarovar KK (Women)

06.11.2026Матч відбудеться
Mosonmagyarovar KK (Women)17:00Vaci (Women)
09.01.2027Матч відбудеться
Budaors (Women)16:00Mosonmagyarovar KK (Women)

Hungary Championship. Women

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Gyori Audi ETO (Women)7610266:164+10213
2Ferencvaros (Women)7610263:180+8313
3DVSC Debrecen (Women)7610242:188+5413
4Esztergomi (Women)7511264:204+6011
5Vaci (Women)7412220:218+29
6MTK Budapest (Women)7403202:197+58
7Kisvardai (Women)7313177:210-337
8Vasas (Women)7304187:208-216
9Alba Fehervar KC (Women)7214162:170-85
10Szombathelyi Kézilabda (Women)7214188:247-595
11Budaors (Women)7115200:220-203
12Mosonmagyarovar KK (Women)7115203:238-353
13NEKA (Women)7106179:227-482
14Esterhazy (Women)7007170:252-820
  • Promotion - Champions League. Women
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Забивала більше 28.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Забивала більше 29.5 у 8 з 10 матчів80%
  • ТМ 63.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Пропускала менше 32.5 у 7 з 10 матчів70%
  • ТБ 62.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Пропускала менше 31.5 у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Esztergomi (Women)матчів: 4 · 5Mosonmagyarovar KK (Women)
60,8Середній тотал матчу62,0
75%3/4ТБ 56.5—
25%1/4ТМ 56.5—
75%3/4ТБ 58.5100%5/5
25%1/4ТМ 58.50%0/5
50%2/4ТБ 60.560%3/5
50%2/4ТМ 60.540%2/5
25%1/4ТБ 62.540%2/5
75%3/4ТМ 62.560%3/5
25%1/4ТБ 64.520%1/5
75%3/4ТМ 64.580%4/5
—ТБ 66.520%1/5
—ТМ 66.580%4/5

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 4 · 5
Esztergomi (Women)Mosonmagyarovar KK (Women)
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
5160100%Період 1100%8181
7161100%Період 2100%7078
  • • Esztergomi (Women) найбільше забиває у відрізку Період 2: 71 з 122 (58%).
  • • Esztergomi (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 2: 61 з 121.
  • • Mosonmagyarovar KK (Women) найбільше забиває у відрізку Період 1: 81 з 151 (54%).
  • • Mosonmagyarovar KK (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 1: 81 з 159.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
100%Перемога: Esztergomi (Women)6 з 6
0%Перемога: Mosonmagyarovar KK (Women)0 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 58,17 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +17 Макс. відрив: +1Зміни лідера: 2