MRK Cakovec — Sisak 32:29: огляд і статистика матчу

Croatia. Premier Liga · 26.09.2026 17:00 · Матч завершено

Порівняти команди
MRK Cakovec
Матч завершено32 : 2926.09.2026 17:00
Sisak

Хто переможе?

Голосів: 0
  • MRK Cakovec0%
  • Нічия0%
  • Sisak0%

Огляд

26.09.2026 17:00 (UTC) у турнірі Croatia. Premier Liga зустріч MRK Cakovec — Sisak закінчилася з рахунком 32:29. Перемога — за командою MRK Cakovec.

MRK Cakovec за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. Sisak за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

MRK Cakovec — 4-й рядок таблиці (8 оч. за 8 ігор). Sisak — 7-й рядок таблиці (4 оч. за 8 ігор).

Статистика та результати: MRK Cakovec, Sisak, таблиця і результати: Croatia. Premier Liga.

Ще матчі: матчі дня: Гандбол. Статистика працює на даних: SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
MRK Cakovec
161632
Sisak
131629

Перебіг матчу

MRK Cakovec +5Найбільший відрив+3 Sisak
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 0
з них нічиїх: 0

0 / 0
Перемоги
0 / 0
0 / 0
Очки
0 / 0
Матчі

Команди ще не зустрічалися

Попередні матчі: MRK Cakovec

20.09.2026Матч завершено
Osijek25 : 30MRK Cakovec
В
12.09.2026Матч завершено
MRK Cakovec29 : 27Metkovic-Zalmo
В
04.08.2026Матч завершено
MRK Cakovec27 : 30HSG Graz
П
25.04.2026Матч завершено
MRK Cakovec38 : 37Zamet
В
18.04.2026Матч завершено
Osijek32 : 25MRK Cakovec
П
11.04.2026Матч завершено
MRK Cakovec29 : 27Metkovic-Zalmo
В

Попередні матчі: Sisak

19.09.2026Матч завершено
Sisak31 : 25MRK Trogir
В
13.09.2026Матч завершено
Gorica31 : 28Sisak
П
04.09.2026Матч завершено
Sisak34 : 28Rudar Samobor
В
28.08.2026Матч завершено
RK Bjelovar24 : 33Sisak
В
21.08.2026Матч завершено
Sesvete40 : 26Sisak
П
24.05.2025Матч завершено
Sisak30 : 29MRK Trogir
В

Інформація про матч

Сезон
2026/2027

Найближчі матчі: MRK Cakovec

21.11.2026Матч відбудеться
Sisak17:00MRK Cakovec

Найближчі матчі: Sisak

14.11.2026Матч відбудеться
MRK Trogir17:00Sisak
21.11.2026Матч відбудеться
Sisak17:00MRK Cakovec
28.11.2026Матч відбудеться
Metkovic-Zalmo17:00Sisak

Croatia. Premier Liga

Group A
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Prvo plinarsko drustvo Zagreb8800303:200+10316
2Nexe8701268:206+6214
3Dugo Sela8503220:212+810
4Spacva Vinkovci8404216:254-388
5Rudar Samobor8305215:231-166
6RK Bjelovar8215191:228-375
7Porec8116194:227-333
8Ardiaei8107195:244-492
Group B
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Gorica8800250:225+2516
2Sesvete8701253:225+2814
3Metkovic-Zalmo8413250:242+89
4MRK Cakovec8323243:245-28
5Osijek8305206:212-66
6MRK Trogir7205184:196-124
7Sisak8206222:239-174
8HRK Karlovac7016193:217-241
  • Promotion - Premier League (Championship - Play-offs)
  • Premier League (Relegation Group)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 9100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 9100%
  • Забиває поспіль: 9100%
  • ТБ 54.5 у 7 з 9 матчів78%
  • Забивала менше 32.5 у 7 з 9 матчів78%
  • Пропускала більше 24.5 у 7 з 9 матчів78%
  • ТМ 62.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Забивала менше 30.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Пропускала більше 28.5 у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 9

Ринки за останніми матчами

MRK Cakovecматчів: 7 · 5Sisak
62,3Середній тотал матчу57,6
—ТБ 53.580%4/5
—ТМ 53.520%1/5
—ТБ 55.580%4/5
—ТМ 55.520%1/5
—ТБ 57.540%2/5
—ТМ 57.560%3/5
57%4/7ТБ 58.5—
43%3/7ТМ 58.5—
—ТБ 59.520%1/5
—ТМ 59.580%4/5
57%4/7ТБ 60.5—
43%3/7ТМ 60.5—
—ТБ 61.520%1/5
—ТМ 61.580%4/5
43%3/7ТБ 62.5—
57%4/7ТМ 62.5—
29%2/7ТБ 64.5—
71%5/7ТМ 64.5—
29%2/7ТБ 66.5—
71%5/7ТМ 66.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 7 · 5
MRK CakovecSisak
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
111103100%Період 1100%5780
110112100%Період 2100%7774
  • • MRK Cakovec найбільше забиває у відрізку Період 1: 111 з 221 (50%).
  • • MRK Cakovec найбільше пропускає у відрізку Період 2: 112 з 215.
  • • Sisak найбільше забиває у відрізку Період 2: 77 з 134 (57%).
  • • Sisak найбільше пропускає у відрізку Період 1: 80 з 154.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Хід рахунку

Макс. відрив: +5 Макс. відрив: +3Зміни лідера: 7