Osijek — Sisak 24:19: огляд і статистика матчу

Croatia. Premier Liga · 10.10.2026 18:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Osijek
Матч завершено24 : 1910.10.2026 18:00
Sisak

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Osijek0%
  • Нічия0%
  • Sisak0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Osijek 24:19 Sisak, Croatia. Premier Liga, 10.10.2026 18:00 (UTC). Перемога — за командою Osijek.

Osijek за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Sisak за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

В історії очних матчів Osijek і Sisak: зустрічей — 2, перемог Osijek — 1, перемог Sisak — 1, нічиїх — 0. Остання зустріч 26.05.2024 18:00: Sisak 22:21 Osijek.

Osijek — 5-й рядок таблиці (6 оч. за 8 ігор). Sisak — 7-й рядок таблиці (4 оч. за 8 ігор).

Статистика та результати: Osijek, Sisak, Croatia. Premier Liga.

Ще матчі: Гандбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від 3D-трекер матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Osijek
141024
Sisak
10919

Перебіг матчу

Osijek +7Найбільший відрив+0 Sisak
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 2
з них нічиїх: 0

1 / 2
Перемоги
1 / 2
54 / 99
Очки
45 / 99
Матчі
26.05.2024Матч завершено
Sisak22 : 21Osijek
22.05.2024Матч завершено
Osijek33 : 23Sisak

Попередні матчі: Osijek

03.10.2026Матч завершено
HRK Karlovac25 : 30Osijek
В
26.09.2026Матч завершено
Metkovic-Zalmo24 : 23Osijek
П
20.09.2026Матч завершено
Osijek25 : 30MRK Cakovec
П
16.09.2026Матч завершено
MRK Trogir28 : 30Osijek
В
26.04.2026Матч завершено
Varaždin32 : 22Osijek
П
18.04.2026Матч завершено
Osijek32 : 25MRK Cakovec
В

Попередні матчі: Sisak

03.10.2026Матч завершено
Sisak29 : 38Metkovic-Zalmo
П
26.09.2026Матч завершено
MRK Cakovec32 : 29Sisak
П
19.09.2026Матч завершено
Sisak31 : 25MRK Trogir
В
13.09.2026Матч завершено
Gorica31 : 28Sisak
П
04.09.2026Матч завершено
Sisak34 : 28Rudar Samobor
В
28.08.2026Матч завершено
RK Bjelovar24 : 33Sisak
В

Інформація про матч

Сезон
2026/2027

Найближчі матчі: Osijek

03.05.2027Матч відбудеться
Osijek17:00Spacva Vinkovci

Найближчі матчі: Sisak

14.11.2026Матч відбудеться
MRK Trogir17:00Sisak
21.11.2026Матч відбудеться
Sisak17:00MRK Cakovec
28.11.2026Матч відбудеться
Metkovic-Zalmo17:00Sisak

Croatia. Premier Liga

Group A
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Prvo plinarsko drustvo Zagreb8800303:200+10316
2Nexe8701268:206+6214
3Dugo Sela8503220:212+810
4Spacva Vinkovci8404216:254-388
5Rudar Samobor8305215:231-166
6RK Bjelovar8215191:228-375
7Porec8116194:227-333
8Ardiaei8107195:244-492
Group B
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Gorica8800250:225+2516
2Sesvete8701253:225+2814
3Metkovic-Zalmo8413250:242+89
4MRK Cakovec8323243:245-28
5Osijek8305206:212-66
6MRK Trogir7205184:196-124
7Sisak8206222:239-174
8HRK Karlovac7016193:217-241
  • Promotion - Premier League (Championship - Play-offs)
  • Premier League (Relegation Group)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Пропускала більше 24.5 у 8 з 10 матчів80%
  • ТБ 53.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Забивала більше 24.5 у 7 з 10 матчів70%
  • ТБ 56.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Забивала більше 27.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Пропускала менше 31.5 у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Osijekматчів: 6 · 6Sisak
55,3Середній тотал матчу58,2
83%5/6ТБ 51.5—
17%1/6ТМ 51.5—
83%5/6ТБ 53.5—
17%1/6ТМ 53.5—
—ТБ 54.583%5/6
—ТМ 54.517%1/6
67%4/6ТБ 55.5—
33%2/6ТМ 55.5—
—ТБ 56.567%4/6
—ТМ 56.533%2/6
33%2/6ТБ 57.5—
67%4/6ТМ 57.5—
—ТБ 58.550%3/6
—ТМ 58.550%3/6
17%1/6ТБ 59.5—
83%5/6ТМ 59.5—
—ТБ 60.533%2/6
—ТМ 60.567%4/6
—ТБ 62.517%1/6
—ТМ 62.583%5/6

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 6 · 6
OsijekSisak
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
8773100%Період 1100%7096
8884100%Період 2100%9390
  • • Osijek найбільше забиває у відрізку Період 2: 88 з 175 (50%).
  • • Osijek найбільше пропускає у відрізку Період 2: 84 з 157.
  • • Sisak найбільше забиває у відрізку Період 2: 93 з 163 (57%).
  • • Sisak найбільше пропускає у відрізку Період 1: 96 з 186.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Хід рахунку

Макс. відрив: +7 Макс. відрив: +0Зміни лідера: 0