CHEV Diekirch — Esperance Rumelange 20:21: огляд і статистика матчу

Luxembourg. AXA League · 12.09.2026 18:15 · Матч завершено

Порівняти команди
CHEV Diekirch
Матч завершено20 : 2112.09.2026 18:15
Esperance Rumelange

Хто переможе?

Голосів: 0
  • CHEV Diekirch0%
  • Нічия0%
  • Esperance Rumelange0%

Огляд

Матч CHEV Diekirch — Esperance Rumelange (Luxembourg. AXA League, 12.09.2026 18:15 UTC) завершився з рахунком 20:21. Переможець матчу — Esperance Rumelange.

Форма CHEV Diekirch в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Форма Esperance Rumelange в останніх 6 матчах: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1.

Особисті зустрічі: всього 18, перемоги CHEV Diekirch — 7, перемоги Esperance Rumelange — 7, нічиї — 1. Остання зустріч 23.05.2026 18:15: CHEV Diekirch 30:32 Esperance Rumelange.

CHEV Diekirch: 8-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 7. Esperance Rumelange: 7-е місце в таблиці, очки — 2, зіграно матчів — 7.

Статистика та результати: статистика CHEV Diekirch, статистика Esperance Rumelange, Luxembourg. AXA League.

Ще матчі: усі матчі дня — Гандбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет статистики SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
CHEV Diekirch
81220
Esperance Rumelange
12921

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 18
з них нічиїх: 1

7 / 18
Перемоги
7 / 18
418 / 820
Очки
402 / 820
Матчі
23.05.2026Матч завершено
CHEV Diekirch30 : 32Esperance Rumelange
28.03.2026Матч завершено
Esperance Rumelange33 : 29CHEV Diekirch
14.12.2025Матч завершено
CHEV Diekirch35 : 27Esperance Rumelange
27.09.2025Матч завершено
Esperance Rumelange35 : 29CHEV Diekirch
17.05.2025Матч завершено
CHEV Diekirch29 : 25Esperance Rumelange
19.03.2025Матч завершено
Esperance Rumelange36 : 32CHEV Diekirch

Попередні матчі: CHEV Diekirch

05.09.2026Матч завершено
Berchem35 : 19CHEV Diekirch
П
23.05.2026Матч завершено
CHEV Diekirch30 : 32Esperance Rumelange
П
08.05.2026Матч завершено
Leideleng22 : 31CHEV Diekirch
В
03.05.2026Матч завершено
Mersch 7526 : 37CHEV Diekirch
В
18.04.2026Матч завершено
CHEV Diekirch37 : 15Schifflange
В
28.03.2026Матч завершено
Esperance Rumelange33 : 29CHEV Diekirch
П

Попередні матчі: Esperance Rumelange

05.09.2026Матч завершено
Esperance Rumelange26 : 32Esch
П
23.05.2026Матч завершено
CHEV Diekirch30 : 32Esperance Rumelange
В
16.05.2026Матч завершено
Esperance Rumelange40 : 26Mersch 75
В
09.05.2026Матч завершено
Schifflange25 : 44Esperance Rumelange
В
02.05.2026Матч завершено
Esperance Rumelange33 : 25Leideleng
В
18.04.2026Матч завершено
Esperance Rumelange48 : 33Petange
В

Інформація про матч

Сезон
2026/2027

Luxembourg. AXA League

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Esch7601227:200+2712
2Red Boys Differdange7511233:209+2411
3Dudelange7502268:232+3610
4Berchem7412251:226+259
5Kaerjeng7322227:225+28
6Standart7205223:237-144
7Esperance Rumelange7106197:252-552
8CHEV Diekirch7007173:218-450
  • Promotion - Luxembourg. AXA League (Winners stage)
  • Luxembourg. AXA League (Relegation Group)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Забивала більше 28.5 у 9 з 10 матчів90%
  • Пропускала менше 32.5 у 9 з 10 матчів90%
  • Перемоги в 9 з 10 матчів90%
  • Без поразок у 9 з 10 матчів90%
  • ТБ 53.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Пропускала менше 28.5 у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

CHEV Diekirchматчів: 7 · 5Esperance Rumelange
54,6Середній тотал матчу64,2
86%6/7ТБ 50.5—
14%1/7ТМ 50.5—
57%4/7ТБ 52.5—
43%3/7ТМ 52.5—
43%3/7ТБ 54.5—
57%4/7ТМ 54.5—
43%3/7ТБ 56.5—
57%4/7ТМ 56.5—
29%2/7ТБ 58.5—
71%5/7ТМ 58.5—
—ТБ 60.580%4/5
—ТМ 60.520%1/5
—ТБ 62.560%3/5
—ТМ 62.540%2/5
—ТБ 64.560%3/5
—ТМ 64.540%2/5
—ТБ 66.540%2/5
—ТМ 66.560%3/5
—ТБ 68.540%2/5
—ТМ 68.560%3/5

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 7 · 5
CHEV DiekirchEsperance Rumelange
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
9179100%Період 1100%9168
11795100%Період 2100%8280
  • • CHEV Diekirch найбільше забиває у відрізку Період 2: 117 з 208 (56%).
  • • CHEV Diekirch найбільше пропускає у відрізку Період 2: 95 з 174.
  • • Esperance Rumelange найбільше забиває у відрізку Період 1: 91 з 173 (53%).
  • • Esperance Rumelange найбільше пропускає у відрізку Період 2: 80 з 148.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: CHEV Diekirch2 з 6
67%Перемога: Esperance Rumelange4 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 62 гола за матч.