Zahoraci — Sporta Hlohovec 30:28: огляд і статистика матчу

Slovakia. Extraliga · 12.09.2026 17:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Zahoraci
Матч завершено30 : 2812.09.2026 17:00
Sporta Hlohovec

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Zahoraci0%
  • Нічия0%
  • Sporta Hlohovec0%

Огляд

12.09.2026 17:00 (UTC) у турнірі Slovakia. Extraliga зустріч Zahoraci — Sporta Hlohovec закінчилася з рахунком 30:28. Перемога — за командою Zahoraci.

Zahoraci за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 1, поразки — 2. Sporta Hlohovec за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

В історії очних матчів Zahoraci і Sporta Hlohovec: зустрічей — 14, перемог Zahoraci — 5, перемог Sporta Hlohovec — 8, нічиїх — 1. Остання зустріч 27.03.2026 18:00: Zahoraci 32:28 Sporta Hlohovec.

Zahoraci — 7-й рядок таблиці (6 оч. за 9 ігор). Sporta Hlohovec — 3-й рядок таблиці (12 оч. за 9 ігор).

Ще на сайті: Zahoraci, Sporta Hlohovec, Slovakia. Extraliga.

Інші ігри: матчі дня: Гандбол. Статистика працює на даних: API спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Zahoraci
141630
Sporta Hlohovec
121628

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 14
з них нічиїх: 1

5 / 14
Перемоги
8 / 14
411 / 845
Очки
434 / 845
Матчі
27.03.2026Матч завершено
Zahoraci32 : 28Sporta Hlohovec
13.02.2026Матч завершено
Sporta Hlohovec31 : 27Zahoraci
20.12.2025Матч завершено
Zahoraci29 : 34Sporta Hlohovec
11.10.2025Матч завершено
Sporta Hlohovec28 : 29Zahoraci
29.03.2025Матч завершено
Zahoraci27 : 30Sporta Hlohovec
15.02.2025Матч завершено
Sporta Hlohovec36 : 26Zahoraci

Попередні матчі: Zahoraci

05.09.2026Матч завершено
Povazska Bystrica37 : 24Zahoraci
П
25.04.2026Матч завершено
Zahoraci29 : 33SCP Bratislava
П
11.04.2026Матч завершено
Agro Topolcany31 : 31Zahoraci
Н
27.03.2026Матч завершено
Zahoraci32 : 28Sporta Hlohovec
В
14.03.2026Матч завершено
SCP Bratislava23 : 25Zahoraci
В
20.02.2026Матч завершено
Zahoraci32 : 26Agro Topolcany
В

Попередні матчі: Sporta Hlohovec

02.09.2026Матч завершено
Bojnice36 : 32Sporta Hlohovec
П
25.04.2026Матч завершено
Sporta Hlohovec22 : 30Agro Topolcany
П
10.04.2026Матч завершено
SCP Bratislava31 : 33Sporta Hlohovec
В
27.03.2026Матч завершено
Zahoraci32 : 28Sporta Hlohovec
П
14.03.2026Матч завершено
Agro Topolcany23 : 24Sporta Hlohovec
В
21.02.2026Матч завершено
Sporta Hlohovec39 : 23SCP Bratislava
В

Інформація про матч

Slovakia. Extraliga

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Povazska Bystrica9801294:219+7516
2Tatran Presov9801343:238+10516
3Sporta Hlohovec9603260:246+1412
4Bojnice9513271:246+2511
5SCP Bratislava9405251:294-438
6Start Nove Zamky9315283:302-197
7Zahoraci9225273:315-426
8Slovan Modra8305222:253-316
9Kosice8215228:246-185
10Agro Topolcany9018222:288-661
  • Promotion - Higher League (Winners stage)
  • Higher League (Losers stage)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • Забивала менше 31.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Забивала менше 32.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Пропускала більше 26.5 у 8 з 10 матчів80%
  • ТБ 59.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Пропускала більше 29.5 у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Zahoraciматчів: 5 · 6Sporta Hlohovec
61,6Середній тотал матчу58,8
—ТБ 54.567%4/6
—ТМ 54.533%2/6
—ТБ 56.567%4/6
—ТМ 56.533%2/6
100%5/5ТБ 57.5—
0%0/5ТМ 57.5—
—ТБ 58.567%4/6
—ТМ 58.533%2/6
80%4/5ТБ 59.5—
20%1/5ТМ 59.5—
—ТБ 60.550%3/6
—ТМ 60.550%3/6
60%3/5ТБ 61.5—
40%2/5ТМ 61.5—
—ТБ 62.550%3/6
—ТМ 62.550%3/6
20%1/5ТБ 63.5—
80%4/5ТМ 63.5—
0%0/5ТБ 65.5—
100%5/5ТМ 65.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 5 · 6
ZahoraciSporta Hlohovec
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
6875100%Період 1100%8691
7986100%Період 2100%8888
  • • Zahoraci найбільше забиває у відрізку Період 2: 79 з 147 (54%).
  • • Zahoraci найбільше пропускає у відрізку Період 2: 86 з 161.
  • • Sporta Hlohovec найбільше забиває у відрізку Період 2: 88 з 174 (51%).
  • • Sporta Hlohovec найбільше пропускає у відрізку Період 1: 91 з 179.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: Zahoraci2 з 6
67%Перемога: Sporta Hlohovec4 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 59,5 гола за матч.