USAM Nimes Gard — Montpellier 33:38: огляд і статистика матчу

France. Division 1 · 13.09.2026 15:00 · Матч завершено

Порівняти команди
USAM Nimes Gard
Матч завершено33 : 3813.09.2026 15:00
Montpellier

Хто переможе?

Голосів: 0
  • USAM Nimes Gard0%
  • Нічия0%
  • Montpellier0%

Огляд

13.09.2026 15:00 (UTC) у турнірі France. Division 1 зустріч USAM Nimes Gard — Montpellier закінчилася з рахунком 33:38. Переможець матчу — Montpellier.

Форма USAM Nimes Gard в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 2, поразки — 2. Форма Montpellier в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги USAM Nimes Gard — 2, перемоги Montpellier — 12, нічиї — 1. Остання зустріч 06.06.2026 18:30: Montpellier 34:30 USAM Nimes Gard.

USAM Nimes Gard: 3-е місце в таблиці, очки — 14, зіграно матчів — 9. Montpellier: 4-е місце в таблиці, очки — 12, зіграно матчів — 9.

Пов'язані сторінки: USAM Nimes Gard, Montpellier, France. Division 1.

Інші ігри: матчі дня: Гандбол. Дані на сторінці надає API Гандбол від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
USAM Nimes Gard
141933
Montpellier
182038

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 1

2 / 20
Перемоги
12 / 20
394 / 842
Очки
448 / 842
Матчі
06.06.2026Матч завершено
Montpellier34 : 30USAM Nimes Gard
15.11.2025Матч завершено
USAM Nimes Gard30 : 29Montpellier
03.06.2025Матч завершено
USAM Nimes Gard30 : 28Montpellier
10.12.2024Матч завершено
USAM Nimes Gard22 : 28Montpellier
26.10.2024Матч завершено
Montpellier38 : 32USAM Nimes Gard
03.03.2024Матч завершено
USAM Nimes Gard16 : 27Montpellier

Попередні матчі: USAM Nimes Gard

04.09.2026Матч завершено
Cesson-Rennes Metropole32 : 34USAM Nimes Gard
В
30.08.2026Матч завершено
Cournon-d'Auvergne32 : 37USAM Nimes Gard
В
06.06.2026Матч завершено
Montpellier34 : 30USAM Nimes Gard
П
02.06.2026Матч завершено
C' Chartres Metropole33 : 31USAM Nimes Gard
П
29.05.2026Матч завершено
USAM Nimes Gard31 : 31Dunkerque
Н
07.05.2026Матч завершено
Chambery Savoie31 : 31USAM Nimes Gard
Н

Попередні матчі: Montpellier

10.09.2026Матч завершено
Dinamo Bucharest23 : 27Montpellier
В
04.09.2026Матч завершено
Montpellier41 : 22C' Chartres Metropole
В
29.08.2026Матч завершено
PSG21 : 20Montpellier
П
23.08.2026Матч завершено
Montpellier29 : 33Nantes
П
21.08.2026Матч завершено
Montpellier32 : 27VfL Gummersbach
В
06.06.2026Матч завершено
Montpellier34 : 30USAM Nimes Gard
В

Інформація про матч

Турнір
France. Division 1
Сезон
2026/2027

Найближчі матчі: USAM Nimes Gard

27.10.2026Матч відбудеться
Saint-Raphael Var19:00USAM Nimes Gard
13.11.2026Матч відбудеться
Chambery Savoie19:00USAM Nimes Gard

Найближчі матчі: Montpellier

13.11.2026Матч відбудеться
Montpellier19:00Dunkerque

France. Division 1

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1PSG9900315:241+7418
2Nantes9801331:269+6216
3USAM Nimes Gard9702295:288+714
4Montpellier9522288:263+2512
5Tremblay9513300:286+1411
6Limoges Handball9504296:269+2710
7Pays d'Aix9504295:273+2210
8Les Vikings de Caen9504256:285-2910
9Fenix Toulouse9405255:264-98
10C' Chartres Metropole9315262:288-267
11Saran Loiret9306257:282-256
12Selestat Alsace9306260:277-176
13Saint-Raphael Var9306269:300-316
14Chambery Savoie9225286:306-206
15Cesson-Rennes Metropole9108275:307-322
16Dunkerque9108222:264-422
  • Promotion - France. Division 1 (Play-off)
  • Promotion - France. Division 1 (5th-8th Places)
  • Relegation - France. Division 2

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 9100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 9100%
  • Забиває поспіль: 9100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Пропускала більше 30.5 у 8 з 9 матчів89%
  • Забивала більше 26.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 30.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТМ 66.5 у 7 з 9 матчів78%
  • Забивала менше 34.5 у 7 з 9 матчів78%

За останніми матчами: господарі — 9, гості — 6

Ринки за останніми матчами

USAM Nimes Gardматчів: 2 · 2Montpellier
64,5Середній тотал матчу45,5
—ТБ 41.550%1/2
—ТМ 41.550%1/2
—ТБ 43.550%1/2
—ТМ 43.550%1/2
—ТБ 45.550%1/2
—ТМ 45.550%1/2
—ТБ 47.550%1/2
—ТМ 47.550%1/2
—ТБ 49.550%1/2
—ТМ 49.550%1/2
100%2/2ТБ 60.5—
0%0/2ТМ 60.5—
50%1/2ТБ 62.5—
50%1/2ТМ 62.5—
50%1/2ТБ 64.5—
50%1/2ТМ 64.5—
50%1/2ТБ 66.5—
50%1/2ТМ 66.5—
0%0/2ТБ 68.5—
100%2/2ТМ 68.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 2
USAM Nimes GardMontpellier
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3132100%Період 1100%2317
2838100%Період 2100%2427
  • • USAM Nimes Gard найбільше забиває у відрізку Період 1: 31 з 59 (53%).
  • • USAM Nimes Gard найбільше пропускає у відрізку Період 2: 38 з 70.
  • • Montpellier найбільше забиває у відрізку Період 2: 24 з 47 (51%).
  • • Montpellier найбільше пропускає у відрізку Період 2: 27 з 44.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: USAM Nimes Gard2 з 6
67%Перемога: Montpellier4 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 57,33 гола за матч.