Osijek — MRK Cakovec 25:30: огляд і статистика матчу

Croatia. Premier Liga · 20.09.2026 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Osijek
Матч завершено25 : 3020.09.2026 16:00
MRK Cakovec

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Osijek0%
  • Нічия0%
  • MRK Cakovec0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Osijek 25:30 MRK Cakovec, Croatia. Premier Liga, 20.09.2026 16:00 (UTC). Переможець матчу — MRK Cakovec.

Форма Osijek в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Форма MRK Cakovec в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

Особисті зустрічі: всього 3, перемоги Osijek — 1, перемоги MRK Cakovec — 2, нічиї — 0. Остання зустріч 18.04.2026 18:00: Osijek 32:25 MRK Cakovec.

Osijek: 5-е місце в таблиці, очки — 6, зіграно матчів — 8. MRK Cakovec: 4-е місце в таблиці, очки — 8, зіграно матчів — 8.

Пов'язані сторінки: статистика Osijek, статистика MRK Cakovec, таблиця Croatia. Premier Liga.

Дивіться також: матчі дня: Гандбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте вбудовуваний віджет спортивної статистики.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Osijek
121325
MRK Cakovec
121830

Перебіг матчу

Osijek +2Найбільший відрив+7 MRK Cakovec
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 3
з них нічиїх: 0

1 / 3
Перемоги
2 / 3
89 / 181
Очки
92 / 181
Матчі
18.04.2026Матч завершено
Osijek32 : 25MRK Cakovec
28.02.2026Матч завершено
MRK Cakovec32 : 29Osijek
17.10.2009Матч завершено
MRK Cakovec35 : 28Osijek

Попередні матчі: Osijek

16.09.2026Матч завершено
MRK Trogir28 : 30Osijek
В
26.04.2026Матч завершено
Varaždin32 : 22Osijek
П
18.04.2026Матч завершено
Osijek32 : 25MRK Cakovec
В
12.04.2026Матч завершено
Rudar Samobor29 : 20Osijek
П
28.03.2026Матч завершено
Osijek26 : 20RK Umag
В
14.03.2026Матч завершено
Spacva Vinkovci30 : 29Osijek
П

Попередні матчі: MRK Cakovec

12.09.2026Матч завершено
MRK Cakovec29 : 27Metkovic-Zalmo
В
04.08.2026Матч завершено
MRK Cakovec27 : 30HSG Graz
П
25.04.2026Матч завершено
MRK Cakovec38 : 37Zamet
В
18.04.2026Матч завершено
Osijek32 : 25MRK Cakovec
П
11.04.2026Матч завершено
MRK Cakovec29 : 27Metkovic-Zalmo
В
28.03.2026Матч завершено
Porec37 : 27MRK Cakovec
П

Інформація про матч

Сезон
2026/2027

Найближчі матчі: Osijek

03.05.2027Матч відбудеться
Osijek17:00Spacva Vinkovci

Найближчі матчі: MRK Cakovec

21.11.2026Матч відбудеться
Sisak17:00MRK Cakovec

Croatia. Premier Liga

Group A
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Prvo plinarsko drustvo Zagreb8800303:200+10316
2Nexe8701268:206+6214
3Dugo Sela8503220:212+810
4Spacva Vinkovci8404216:254-388
5Rudar Samobor8305215:231-166
6RK Bjelovar8215191:228-375
7Porec8116194:227-333
8Ardiaei8107195:244-492
Group B
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Gorica8800250:225+2516
2Sesvete8701253:225+2814
3Metkovic-Zalmo8413250:242+89
4MRK Cakovec8323243:245-28
5Osijek8305206:212-66
6MRK Trogir7205184:196-124
7Sisak8206222:239-174
8HRK Karlovac7016193:217-241
  • Promotion - Premier League (Championship - Play-offs)
  • Premier League (Relegation Group)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Забивала більше 25.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Забивала менше 32.5 у 8 з 10 матчів80%
  • ТБ 55.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Пропускала більше 27.5 у 7 з 10 матчів70%
  • ТМ 61.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Пропускала менше 32.5 у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Osijekматчів: 5 · 4MRK Cakovec
55,4Середній тотал матчу60,8
80%4/5ТБ 51.5—
20%1/5ТМ 51.5—
80%4/5ТБ 53.5—
20%1/5ТМ 53.5—
80%4/5ТБ 55.5—
20%1/5ТМ 55.5—
—ТБ 56.5100%4/4
—ТМ 56.50%0/4
40%2/5ТБ 57.5—
60%3/5ТМ 57.5—
—ТБ 58.575%3/4
—ТМ 58.525%1/4
20%1/5ТБ 59.5—
80%4/5ТМ 59.5—
—ТБ 60.575%3/4
—ТМ 60.525%1/4
—ТБ 62.525%1/4
—ТМ 62.575%3/4
—ТБ 64.50%0/4
—ТМ 64.5100%4/4

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 5 · 4
OsijekMRK Cakovec
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
7561100%Період 1100%5764
7566100%Період 2100%5666
  • • Osijek найбільше забиває у відрізку Період 1: 75 з 150 (50%).
  • • Osijek найбільше пропускає у відрізку Період 2: 66 з 127.
  • • MRK Cakovec найбільше забиває у відрізку Період 1: 57 з 113 (50%).
  • • MRK Cakovec найбільше пропускає у відрізку Період 2: 66 з 130.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.53 з 3
100%ТБ 2.53 з 3
100%ТБ 3.53 з 3
100%Обидві заб'ють3 з 3
33%Перемога: Osijek1 з 3
67%Перемога: MRK Cakovec2 з 3
0%Нічия0 з 3

Очних зустрічей: 3 · у середньому 60,33 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +2 Макс. відрив: +7Зміни лідера: 5