Storhamar II (Women) — Rygge (Women) 31:25: огляд і статистика матчу

Norway. Division 1. Women · 19.09.2026 14:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Storhamar II (Women)
Матч завершено31 : 2519.09.2026 14:00
Rygge (Women)

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Storhamar II (Women)0%
  • Нічия0%
  • Rygge (Women)0%

Огляд

Матч Storhamar II (Women) — Rygge (Women) (Norway. Division 1. Women, 19.09.2026 14:00 UTC) завершився з рахунком 31:25. Переможець матчу — Storhamar II (Women).

Форма Storhamar II (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Форма Rygge (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

Storhamar II (Women): 3-е місце в таблиці, очки — 10, зіграно матчів — 7. Rygge (Women): 12-е місце в таблиці, очки — 4, зіграно матчів — 7.

Ще на сайті: Storhamar II (Women), Rygge (Women), таблиця і результати: Norway. Division 1. Women.

Інші ігри: усі матчі дня — Гандбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте вбудовуваний віджет спортивної статистики.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Storhamar II (Women)
171431
Rygge (Women)
111425

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 0
з них нічиїх: 0

0 / 0
Перемоги
0 / 0
0 / 0
Очки
0 / 0
Матчі

Команди ще не зустрічалися

Попередні матчі: Storhamar II (Women)

12.09.2026Матч завершено
Storhamar II (Women)28 : 26Levanger (Women)
В
06.09.2026Матч завершено
Volda (Women)31 : 24Storhamar II (Women)
П
26.04.2026Матч завершено
Storhamar II (Women)31 : 36Stavanger (Women)
П
22.04.2026Матч завершено
Utleira (Women)30 : 28Storhamar II (Women)
П
15.04.2026Матч завершено
Kjelsas (Women)33 : 26Storhamar II (Women)
П
28.03.2026Матч завершено
Storhamar II (Women)28 : 27Aker (Women)
В

Попередні матчі: Rygge (Women)

13.09.2026Матч завершено
Rygge (Women)31 : 22Trondheim (Women)
В
05.09.2026Матч завершено
Levanger (Women)34 : 26Rygge (Women)
П
06.05.2026Матч завершено
Rygge (Women)21 : 20Fyllingen (Women)
В
03.05.2026Матч завершено
Kjelsas (Women)28 : 16Rygge (Women)
П
27.08.2024Матч завершено
Rygge (Women)14 : 39Storhamar (Women)
П
07.09.2021Матч завершено
Rygge (Women)21 : 29Flint Tonsberg (Women)
П

Інформація про матч

Турнір
Division 1. Women
Сезон
2026/2027

Найближчі матчі: Storhamar II (Women)

20.09.2026Матч відбудеться
Rygge (Women)16:00Storhamar II (Women)

Найближчі матчі: Rygge (Women)

20.09.2026Матч відбудеться
Rygge (Women)16:00Storhamar II (Women)

Norway. Division 1. Women

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Aker (Women)8800268:189+7916
2Baekkelaget (Women)8701264:202+6214
3Storhamar II (Women)7502201:199+210
4Fyllingen (Women)8503252:231+2110
5Levanger (Women)7502215:180+3510
6Haslum (Women)7412189:175+147
7Asane (Women)8314211:213-27
8Stavanger (Women)8305249:271-226
9Gjovik (Women)8215223:254-315
10Volda (Women)7214187:200-135
11Kjelsas (Women)7214207:229-225
12Rygge (Women)7205191:216-254
13Trondheim (Women)8116223:268-453
14Byasen II (Women)6006128:181-530
  • Promotion - Norway Championship. Women
  • Promotion - Norway Championship. Women (Relegation. Play-offs)
  • Division 1. Women (Relegation (Play-off))
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • ТБ 49.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Забивала менше 25.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Пропускала більше 25.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Поразки в 8 з 10 матчів80%
  • ТМ 59.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Забивала менше 30.5 у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Storhamar II (Women)матчів: 6 · 5Rygge (Women)
58,0Середній тотал матчу55,6
—ТБ 51.580%4/5
—ТМ 51.520%1/5
—ТБ 53.560%3/5
—ТМ 53.540%2/5
50%3/6ТБ 54.5—
50%3/6ТМ 54.5—
—ТБ 55.560%3/5
—ТМ 55.540%2/5
33%2/6ТБ 56.5—
67%4/6ТМ 56.5—
—ТБ 57.560%3/5
—ТМ 57.540%2/5
33%2/6ТБ 58.5—
67%4/6ТМ 58.5—
—ТБ 59.560%3/5
—ТМ 59.540%2/5
33%2/6ТБ 60.5—
67%4/6ТМ 60.5—
33%2/6ТБ 62.5—
67%4/6ТМ 62.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 6 · 5
Storhamar II (Women)Rygge (Women)
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
9785100%Період 1100%3446
8779100%Період 2100%3649
  • • Storhamar II (Women) найбільше забиває у відрізку Період 1: 97 з 184 (53%).
  • • Storhamar II (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 1: 85 з 164.
  • • Rygge (Women) найбільше забиває у відрізку Період 2: 36 з 70 (51%).
  • • Rygge (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 2: 49 з 95.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.