GF Kroppskultur — Drott Halmstad 27:27: огляд і статистика матчу

Sweden. Allsvenskan · 03.10.2026 14:30 · Матч завершено

Порівняти команди
GF Kroppskultur
Матч завершено27 : 2703.10.2026 14:30
Drott Halmstad

Хто переможе?

Голосів: 0
  • GF Kroppskultur0%
  • Нічия0%
  • Drott Halmstad0%

Огляд

Підсумковий рахунок: GF Kroppskultur 27:27 Drott Halmstad, Sweden. Allsvenskan, 03.10.2026 14:30 (UTC). Переможця в цій зустрічі не виявилося.

GF Kroppskultur за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Drott Halmstad за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3.

В історії очних матчів GF Kroppskultur і Drott Halmstad: зустрічей — 6, перемог GF Kroppskultur — 4, перемог Drott Halmstad — 2, нічиїх — 0. Остання зустріч 26.01.2026 18:00: Drott Halmstad 30:36 GF Kroppskultur.

GF Kroppskultur — 4-й рядок таблиці (8 оч. за 7 ігор). Drott Halmstad — 6-й рядок таблиці (7 оч. за 7 ігор).

Ще на сайті: GF Kroppskultur, Drott Halmstad, таблиця Sweden. Allsvenskan.

Ще матчі: Гандбол: результати та розклад. Статистика працює на даних: SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
GF Kroppskultur
111627
Drott Halmstad
131427

Перебіг матчу

GF Kroppskultur +1Найбільший відрив+3 Drott Halmstad
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 6
з них нічиїх: 0

4 / 6
Перемоги
2 / 6
171 / 346
Очки
175 / 346
Матчі
26.01.2026Матч завершено
Drott Halmstad30 : 36GF Kroppskultur
04.10.2025Матч завершено
GF Kroppskultur34 : 28Drott Halmstad
16.02.2005Матч завершено
Drott Halmstad30 : 22GF Kroppskultur
29.10.2004Матч завершено
GF Kroppskultur28 : 25Drott Halmstad
07.03.2004Матч завершено
GF Kroppskultur30 : 27Drott Halmstad
04.10.2003Матч завершено
Drott Halmstad35 : 21GF Kroppskultur

Попередні матчі: GF Kroppskultur

26.09.2026Матч завершено
IFK Ystad31 : 21GF Kroppskultur
П
17.09.2026Матч завершено
GF Kroppskultur30 : 28Torslanda
В
27.08.2026Матч завершено
Varberg36 : 28GF Kroppskultur
П
22.08.2026Матч завершено
GF Kroppskultur29 : 27Varberg
В
09.08.2026Матч завершено
IFK Skovde42 : 24GF Kroppskultur
П
08.08.2026Матч завершено
GF Kroppskultur20 : 39Lemvig-Thyboron
П

Попередні матчі: Drott Halmstad

28.09.2026Матч завершено
Drott Halmstad34 : 32Varberg
В
23.09.2026Матч завершено
Redbergslids27 : 21Drott Halmstad
П
29.08.2026Матч завершено
Ystads IF34 : 26Drott Halmstad
П
25.08.2026Матч завершено
Drott Halmstad25 : 40Ystads IF
П
16.04.2026Матч завершено
Drott Halmstad32 : 29Lagan
В
11.04.2026Матч завершено
Drott Halmstad40 : 42Lagan
Н

Інформація про матч

Сезон
2026/2027

Найближчі матчі: GF Kroppskultur

07.11.2026Матч відбудеться
GF Kroppskultur13:00Tyreso

Найближчі матчі: Drott Halmstad

08.11.2026Матч відбудеться
IFK Tumba15:15Drott Halmstad
15.11.2026Матч відбудеться
Drott Halmstad15:00Aranas

Sweden. Allsvenskan

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Eskilstuna Guif7610219:183+3613
2IFK Ystad7511216:179+3711
3H 43 Lund7511215:204+1111
4GF Kroppskultur7322193:191+28
5Torslanda7313232:224+87
6Drott Halmstad7313193:195-27
7Kungalvs7313208:215-77
8IFK Tumba7223227:228-16
9Vasterasirsta6303187:188-16
10Varberg7223210:214-46
11Redbergslids7214193:207-145
12Aranas7214221:236-155
13Tyreso6204178:185-74
14Huddinge7007180:223-430
  • Promotion - Handball League
  • Promotion - Handball League (Relegation. Play-offs)
  • Allsvenskan - Play Out - Play-off
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • ТБ 57.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Забивала менше 30.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Пропускала більше 30.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Поразки в 8 з 10 матчів80%
  • ТБ 58.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Пропускала більше 27.5 у 8 з 10 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

GF Kroppskulturматчів: 7 · 6Drott Halmstad
60,2Середній тотал матчу63,3
71%5/7ТБ 56.5—
29%2/7ТМ 56.5—
57%4/7ТБ 58.5—
43%3/7ТМ 58.5—
—ТБ 59.583%5/6
—ТМ 59.517%1/6
29%2/7ТБ 60.5—
71%5/7ТМ 60.5—
—ТБ 61.567%4/6
—ТМ 61.533%2/6
29%2/7ТБ 62.5—
71%5/7ТМ 62.5—
—ТБ 63.567%4/6
—ТМ 63.533%2/6
29%2/7ТБ 64.5—
71%5/7ТМ 64.5—
—ТБ 65.533%2/6
—ТМ 65.567%4/6
—ТБ 67.533%2/6
—ТМ 67.567%4/6

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 7 · 6
GF KroppskulturDrott Halmstad
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
94109100%Період 1100%98100
104114100%Період 2100%82100
  • • GF Kroppskultur найбільше забиває у відрізку Період 2: 104 з 198 (53%).
  • • GF Kroppskultur найбільше пропускає у відрізку Період 2: 114 з 223.
  • • Drott Halmstad найбільше забиває у відрізку Період 1: 98 з 180 (54%).
  • • Drott Halmstad найбільше пропускає у відрізку Період 1: 100 з 200.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
67%Перемога: GF Kroppskultur4 з 6
33%Перемога: Drott Halmstad2 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 57,67 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +1 Макс. відрив: +3Зміни лідера: 4