GF Kroppskultur — Redbergslids 28:28: огляд і статистика матчу

Sweden. Allsvenskan · 17.10.2026 14:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Agnebergshall (Udevalla)
GF Kroppskultur
Матч завершено28 : 2817.10.2026 14:30
Redbergslids

Хто переможе?

Голосів: 0
  • GF Kroppskultur0%
  • Нічия0%
  • Redbergslids0%

Огляд

17.10.2026 14:30 (UTC) у турнірі Sweden. Allsvenskan зустріч GF Kroppskultur — Redbergslids закінчилася з рахунком 28:28. Переможця в цій зустрічі не виявилося.

GF Kroppskultur за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 1, поразки — 2. Redbergslids за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

В історії очних матчів GF Kroppskultur і Redbergslids: зустрічей — 6, перемог GF Kroppskultur — 3, перемог Redbergslids — 2, нічиїх — 1. Остання зустріч 23.03.2026 18:00: GF Kroppskultur 26:23 Redbergslids.

GF Kroppskultur — 4-й рядок таблиці (8 оч. за 7 ігор). Redbergslids — 11-й рядок таблиці (5 оч. за 7 ігор).

Пов'язані сторінки: GF Kroppskultur, Redbergslids, таблиця і результати: Sweden. Allsvenskan.

Інші ігри: Гандбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від візуалізація матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
GF Kroppskultur
151328
Redbergslids
121628

Перебіг матчу

GF Kroppskultur +4Найбільший відрив+3 Redbergslids
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 6
з них нічиїх: 1

3 / 6
Перемоги
2 / 6
161 / 315
Очки
154 / 315
Матчі
23.03.2026Матч завершено
GF Kroppskultur26 : 23Redbergslids
30.12.2025Матч завершено
Redbergslids28 : 32GF Kroppskultur
18.03.2005Матч завершено
Redbergslids32 : 25GF Kroppskultur
22.09.2004Матч завершено
GF Kroppskultur25 : 25Redbergslids
17.12.2003Матч завершено
GF Kroppskultur29 : 19Redbergslids
03.12.2003Матч завершено
Redbergslids27 : 24GF Kroppskultur

Попередні матчі: GF Kroppskultur

11.10.2026Матч завершено
Huddinge20 : 29GF Kroppskultur
В
03.10.2026Матч завершено
GF Kroppskultur27 : 27Drott Halmstad
Н
26.09.2026Матч завершено
IFK Ystad31 : 21GF Kroppskultur
П
17.09.2026Матч завершено
GF Kroppskultur30 : 28Torslanda
В
27.08.2026Матч завершено
Varberg36 : 28GF Kroppskultur
П
22.08.2026Матч завершено
GF Kroppskultur29 : 27Varberg
В

Попередні матчі: Redbergslids

10.10.2026Матч завершено
Redbergslids28 : 33Vasterasirsta
П
02.10.2026Матч завершено
Aranas32 : 33Redbergslids
В
26.09.2026Матч завершено
Redbergslids30 : 36Tyreso
П
23.09.2026Матч завершено
Redbergslids27 : 21Drott Halmstad
В
11.09.2026Матч завершено
OV Helsingborg37 : 26Redbergslids
П
08.09.2026Матч завершено
Redbergslids22 : 21OV Helsingborg
В

Інформація про матч

Agnebergshall (Udevalla) 1Agnebergshall (Udevalla) 2Agnebergshall (Udevalla) 3
Сезон
2026/2027
Стадіон
Agnebergshall (Udevalla)
Місто
Uddevalla
Адреса
Fargaregatan 10
Місткість
2 400
Відкритий
1987

Найближчі матчі: GF Kroppskultur

07.11.2026Матч відбудеться
GF Kroppskultur13:00Tyreso

Найближчі матчі: Redbergslids

07.11.2026Матч відбудеться
IFK Ystad13:00Redbergslids

Sweden. Allsvenskan

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Eskilstuna Guif7610219:183+3613
2IFK Ystad7511216:179+3711
3H 43 Lund6411188:180+89
4GF Kroppskultur7322193:191+28
5Torslanda7313232:224+87
6Drott Halmstad6312169:168+17
7Kungalvs7313208:215-77
8IFK Tumba7223227:228-16
9Vasterasirsta6303187:188-16
10Varberg7223210:214-46
11Redbergslids7214193:207-145
12Aranas7214221:236-155
13Tyreso6204178:185-74
14Huddinge7007180:223-430
  • Promotion - Handball League
  • Promotion - Handball League (Relegation. Play-offs)
  • Allsvenskan - Play Out - Play-off
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Забивала менше 30.5 у 8 з 10 матчів80%
  • ТБ 55.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Забивала менше 29.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Пропускала більше 27.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Пропускала більше 24.5 у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

GF Kroppskulturматчів: 8 · 8Redbergslids
59,4Середній тотал матчу62,9
75%6/8ТБ 55.5—
25%2/8ТМ 55.5—
63%5/8ТБ 57.5—
38%3/8ТМ 57.5—
—ТБ 58.588%7/8
—ТМ 58.513%1/8
38%3/8ТБ 59.5—
63%5/8ТМ 59.5—
—ТБ 60.575%6/8
—ТМ 60.525%2/8
25%2/8ТБ 61.5—
75%6/8ТМ 61.5—
—ТБ 62.563%5/8
—ТМ 62.538%3/8
25%2/8ТБ 63.5—
75%6/8ТМ 63.5—
—ТБ 64.538%3/8
—ТМ 64.563%5/8
—ТБ 66.525%2/8
—ТМ 66.575%6/8

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 8 · 8
GF KroppskulturRedbergslids
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
105122100%Період 1100%118116
120128100%Період 2100%114140
  • • GF Kroppskultur найбільше забиває у відрізку Період 2: 120 з 225 (53%).
  • • GF Kroppskultur найбільше пропускає у відрізку Період 2: 128 з 250.
  • • Redbergslids найбільше забиває у відрізку Період 1: 118 з 240 (49%).
  • • Redbergslids найбільше пропускає у відрізку Період 2: 140 з 263.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
50%Перемога: GF Kroppskultur3 з 6
33%Перемога: Redbergslids2 з 6
17%Нічия1 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 52,5 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +4 Макс. відрив: +3Зміни лідера: 3