Ivry — Cournon-d'Auvergne 32:27: огляд і статистика матчу

France. Division 2 · 02.10.2026 18:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Ivry
Матч завершено32 : 2702.10.2026 18:30
Cournon-d'Auvergne

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Ivry0%
  • Нічия0%
  • Cournon-d'Auvergne0%

Огляд

Матч Ivry — Cournon-d'Auvergne (France. Division 2, 02.10.2026 18:30 UTC) завершився з рахунком 32:27. Перемога — за командою Ivry.

Ivry за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. Cournon-d'Auvergne за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

В історії очних матчів Ivry і Cournon-d'Auvergne: зустрічей — 4, перемог Ivry — 3, перемог Cournon-d'Auvergne — 0, нічиїх — 1. Остання зустріч 24.05.2026 15:00: Ivry 38:31 Cournon-d'Auvergne.

Ivry — 4-й рядок таблиці (14 оч. за 9 ігор). Cournon-d'Auvergne — 7-й рядок таблиці (11 оч. за 9 ігор).

Ще на сайті: результати та розклад Ivry, результати та розклад Cournon-d'Auvergne, таблиця і результати: France. Division 2.

Інші ігри: Гандбол: результати та розклад. Статистика працює на даних: API спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Ivry
122032
Cournon-d'Auvergne
131427

Перебіг матчу

Ivry +5Найбільший відрив+2 Cournon-d'Auvergne
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 4
з них нічиїх: 1

3 / 4
Перемоги
0 / 4
142 / 270
Очки
128 / 270
Матчі
24.05.2026Матч завершено
Ivry38 : 31Cournon-d'Auvergne
21.05.2026Матч завершено
Cournon-d'Auvergne28 : 30Ivry
17.04.2026Матч завершено
Ivry34 : 29Cournon-d'Auvergne
12.12.2025Матч завершено
Cournon-d'Auvergne40 : 40Ivry

Попередні матчі: Ivry

26.09.2026Матч завершено
Dijon Metropole Handball32 : 26Ivry
П
17.09.2026Матч завершено
Valence32 : 41Ivry
В
11.09.2026Матч завершено
Ivry33 : 26Sarrebourg
В
04.09.2026Матч завершено
Frontignan Thau29 : 38Ivry
В
30.08.2026Матч завершено
Ivry27 : 29Dunkerque
П
22.08.2026Матч завершено
Saran Loiret33 : 34Ivry
В

Попередні матчі: Cournon-d'Auvergne

25.09.2026Матч завершено
Cournon-d'Auvergne39 : 30Draguignan Var
В
18.09.2026Матч завершено
Saintes26 : 32Cournon-d'Auvergne
В
11.09.2026Матч завершено
Cournon-d'Auvergne34 : 29UMS Pontault-Combault
В
05.09.2026Матч завершено
Sarrebourg28 : 33Cournon-d'Auvergne
В
30.08.2026Матч завершено
Cournon-d'Auvergne32 : 37USAM Nimes Gard
П
24.05.2026Матч завершено
Ivry38 : 31Cournon-d'Auvergne
П

Інформація про матч

Турнір
France. Division 2
Сезон
2026/2027

France. Division 2

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Billere9801290:265+2516
2Cherbourg JS9801303:270+3316
3Dijon Metropole Handball9702289:240+4914
4Ivry9702293:262+3114
5UMS Pontault-Combault9603300:283+1713
6Creteil9603276:270+612
7Cournon-d'Auvergne9504277:270+711
8Valence9405305:302+39
9Saintes9405266:275-98
10Grand Besancon9405272:273-18
11Istres Ouest Provence9306245:250-56
12Draguignan Var9306247:281-346
13Sarrebourg9306241:271-306
14Val d'Oise9207272:294-225
15Massy Essonne9207265:295-304
16Frontignan Thau9009258:298-401
  • Promotion - France. Division 1
  • Promotion - France. Division 2 (Promotion - Play-off: Round of 8)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Переможна серія: 4100%
  • Без поразок поспіль: 4100%
  • ТМ 69.5 у 9 з 10 матчів90%
  • ТБ 55.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Забивала більше 24.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Пропускала більше 28.5 у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Ivryматчів: 7 · 9Cournon-d'Auvergne
59,3Середній тотал матчу65,5
86%6/7ТБ 55.5—
14%1/7ТМ 55.5—
57%4/7ТБ 57.5—
43%3/7ТМ 57.5—
29%2/7ТБ 59.5—
71%5/7ТМ 59.5—
29%2/7ТБ 61.567%6/9
71%5/7ТМ 61.533%3/9
14%1/7ТБ 63.556%5/9
86%6/7ТМ 63.544%4/9
—ТБ 65.544%4/9
—ТМ 65.556%5/9
—ТБ 67.544%4/9
—ТМ 67.556%5/9
—ТБ 69.522%2/9
—ТМ 69.578%7/9

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 7 · 9
IvryCournon-d'Auvergne
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
9692100%Період 1100%141140
9685100%Період 2100%154154
24100%Період 3———
  • • Ivry найбільше забиває у відрізку Період 1: 96 з 194 (49%).
  • • Ivry найбільше пропускає у відрізку Період 1: 92 з 181.
  • • Cournon-d'Auvergne найбільше забиває у відрізку Період 2: 154 з 295 (52%).
  • • Cournon-d'Auvergne найбільше пропускає у відрізку Період 2: 154 з 294.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.54 з 4
100%ТБ 2.54 з 4
100%ТБ 3.54 з 4
100%Обидві заб'ють4 з 4
75%Перемога: Ivry3 з 4
0%Перемога: Cournon-d'Auvergne0 з 4
25%Нічия1 з 4

Очних зустрічей: 4 · у середньому 67,5 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +5 Макс. відрив: +2Зміни лідера: 5