HSG Xentis Lipizzanerheimat — BT-Fuchse Style your Smile 26:27: огляд і статистика матчу

Austria. HLA · 25.09.2026 17:30 · Матч завершено

Порівняти команди
HSG Xentis Lipizzanerheimat
Матч завершено26 : 2725.09.2026 17:30
BT-Fuchse Style your Smile

Хто переможе?

Голосів: 0
  • HSG Xentis Lipizzanerheimat0%
  • Нічия0%
  • BT-Fuchse Style your Smile0%

Огляд

25.09.2026 17:30 (UTC) у турнірі Austria. HLA зустріч HSG Xentis Lipizzanerheimat — BT-Fuchse Style your Smile закінчилася з рахунком 26:27. Переможець матчу — BT-Fuchse Style your Smile.

Форма HSG Xentis Lipizzanerheimat в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5. Форма BT-Fuchse Style your Smile в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

Особисті зустрічі: всього 17, перемоги HSG Xentis Lipizzanerheimat — 3, перемоги BT-Fuchse Style your Smile — 7, нічиї — 5. Остання зустріч 11.04.2026 18:20: BT-Fuchse Style your Smile 26:26 HSG Xentis Lipizzanerheimat.

HSG Xentis Lipizzanerheimat: 4-е місце в таблиці, очки — 10, зіграно матчів — 9. BT-Fuchse Style your Smile: 5-е місце в таблиці, очки — 10, зіграно матчів — 9.

Ще на сайті: результати та розклад HSG Xentis Lipizzanerheimat, результати та розклад BT-Fuchse Style your Smile, Austria. HLA.

Ще матчі: матчі дня: Гандбол. Дані на сторінці надає live-рахунок через API: Гандбол.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
HSG Xentis Lipizzanerheimat
131326
BT-Fuchse Style your Smile
161127

Перебіг матчу

HSG Xentis Lipizzanerheimat +1Найбільший відрив+4 BT-Fuchse Style your Smile
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 17
з них нічиїх: 5

3 / 17
Перемоги
7 / 17
410 / 825
Очки
415 / 825
Матчі

Попередні матчі: HSG Xentis Lipizzanerheimat

18.09.2026Матч завершено
ULZ Sparkasse Schwaz29 : 26HSG Xentis Lipizzanerheimat
П
11.09.2026Матч завершено
HSG Xentis Lipizzanerheimat29 : 30HSG Graz
П
04.09.2026Матч завершено
Atzgersdorf25 : 30HSG Xentis Lipizzanerheimat
В
22.08.2026Матч завершено
Balatonfuredi26 : 20HSG Xentis Lipizzanerheimat
П
21.08.2026Матч завершено
Tatabanya36 : 29HSG Xentis Lipizzanerheimat
П
06.05.2026Матч завершено
HSG Xentis Lipizzanerheimat26 : 28JAGS Voslau
П

Попередні матчі: BT-Fuchse Style your Smile

19.09.2026Матч завершено
BT-Fuchse Style your Smile25 : 27Krems
П
12.09.2026Матч завершено
JAGS Voslau35 : 28BT-Fuchse Style your Smile
П
05.09.2026Матч завершено
BT-Fuchse Style your Smile35 : 33Alpla Hard
В
13.08.2026Матч завершено
RK Dobova36 : 39BT-Fuchse Style your Smile
В
01.08.2026Матч завершено
THW Kiel37 : 24BT-Fuchse Style your Smile
П
27.05.2026Матч завершено
Fivers39 : 30BT-Fuchse Style your Smile
П

Інформація про матч

Турнір
Austria. HLA
Сезон
2026/2027

Найближчі матчі: HSG Xentis Lipizzanerheimat

21.10.2026Матч відбудеться
HSG Xentis Lipizzanerheimat17:00Ferlach

Austria. HLA

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Ferlach9540267:247+2014
2Fivers9603312:284+2812
3ULZ Sparkasse Schwaz9603279:259+2012
4HSG Xentis Lipizzanerheimat9423263:251+1210
5BT-Fuchse Style your Smile9504278:275+310
6Bregenz9414287:283+49
7Alpla Hard9405283:275+88
8JAGS Voslau8404237:231+68
9Linz8404243:242+18
10HSG Graz9405286:298-128
11Krems9225261:275-146
12Atzgersdorf9018235:311-761
  • Promotion - Austria. HLA (Play-off: Round of 8)
  • Austria. HLA (Relegation Group)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Забивала менше 29.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Забивала менше 31.5 у 8 з 10 матчів80%
  • ТМ 55.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Пропускала менше 29.5 у 7 з 10 матчів70%
  • ТМ 64.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Пропускала більше 29.5 у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

HSG Xentis Lipizzanerheimatматчів: 5 · 7BT-Fuchse Style your Smile
54,6Середній тотал матчу64,0
80%4/5ТБ 50.5—
20%1/5ТМ 50.5—
80%4/5ТБ 52.5—
20%1/5ТМ 52.5—
60%3/5ТБ 54.5—
40%2/5ТМ 54.5—
60%3/5ТБ 56.5—
40%2/5ТМ 56.5—
20%1/5ТБ 58.5—
80%4/5ТМ 58.5—
—ТБ 60.571%5/7
—ТМ 60.529%2/7
—ТБ 62.557%4/7
—ТМ 62.543%3/7
—ТБ 64.529%2/7
—ТМ 64.571%5/7
—ТБ 66.529%2/7
—ТМ 66.571%5/7
—ТБ 68.529%2/7
—ТМ 68.571%5/7

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 5 · 7
HSG Xentis LipizzanerheimatBT-Fuchse Style your Smile
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
6876100%Період 1100%103127
6465100%Період 2100%110108
  • • HSG Xentis Lipizzanerheimat найбільше забиває у відрізку Період 1: 68 з 132 (52%).
  • • HSG Xentis Lipizzanerheimat найбільше пропускає у відрізку Період 1: 76 з 141.
  • • BT-Fuchse Style your Smile найбільше забиває у відрізку Період 2: 110 з 213 (52%).
  • • BT-Fuchse Style your Smile найбільше пропускає у відрізку Період 1: 127 з 235.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
17%Перемога: HSG Xentis Lipizzanerheimat1 з 6
50%Перемога: BT-Fuchse Style your Smile3 з 6
33%Нічия2 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 57,83 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +1 Макс. відрив: +4Зміни лідера: 2