Billere — Massy Essonne 36:26: огляд і статистика матчу

France. Division 2 · 25.09.2026 18:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Billere
Матч завершено36 : 2625.09.2026 18:30
Massy Essonne

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Billere0%
  • Нічия0%
  • Massy Essonne0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Billere 36:26 Massy Essonne, France. Division 2, 25.09.2026 18:30 (UTC). Переможець матчу — Billere.

Форма Billere в останніх 6 матчах: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1. Форма Massy Essonne в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

Особисті зустрічі: всього 14, перемоги Billere — 7, перемоги Massy Essonne — 6, нічиї — 1. Остання зустріч 24.04.2026 18:30: Billere 40:38 Massy Essonne.

Billere: 1-е місце в таблиці, очки — 16, зіграно матчів — 9. Massy Essonne: 15-е місце в таблиці, очки — 4, зіграно матчів — 9.

Пов'язані сторінки: Billere, Massy Essonne, таблиця і результати: France. Division 2.

Дивіться також: матчі дня: Гандбол. Дані на сторінці надає live-рахунок через API: Гандбол.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Billere
201636
Massy Essonne
101626

Перебіг матчу

Billere +12Найбільший відрив+1 Massy Essonne
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 14
з них нічиїх: 1

7 / 14
Перемоги
6 / 14
414 / 817
Очки
403 / 817
Матчі
24.04.2026Матч завершено
Billere40 : 38Massy Essonne
07.11.2025Матч завершено
Massy Essonne28 : 29Billere
28.02.2025Матч завершено
Billere31 : 27Massy Essonne
13.12.2024Матч завершено
Massy Essonne31 : 30Billere
23.02.2024Матч завершено
Billere23 : 23Massy Essonne
15.12.2023Матч завершено
Massy Essonne24 : 35Billere

Попередні матчі: Billere

18.09.2026Матч завершено
Grand Besancon34 : 36Billere
В
11.09.2026Матч завершено
Billere31 : 28Saintes
В
04.09.2026Матч завершено
Istres Ouest Provence24 : 25Billere
В
26.08.2026Матч завершено
Billere33 : 27Pays d'Aix
В
31.05.2026Матч завершено
Ivry31 : 28Billere
П
28.05.2026Матч завершено
Billere29 : 28Ivry
В

Попередні матчі: Massy Essonne

18.09.2026Матч завершено
Massy Essonne31 : 30Dijon Metropole Handball
В
11.09.2026Матч завершено
Creteil35 : 33Massy Essonne
П
04.09.2026Матч завершено
Saintes27 : 26Massy Essonne
П
30.08.2026Матч завершено
Massy Essonne27 : 29Sarrebourg
П
13.08.2026Матч завершено
Massy Essonne34 : 32Creteil
В
08.08.2026Матч завершено
Massy Essonne37 : 31Angers Noyant
В

Інформація про матч

Турнір
France. Division 2

Найближчі матчі: Billere

23.10.2026Матч відбудеться
Billere18:30Cherbourg JS

Найближчі матчі: Massy Essonne

23.10.2026Матч відбудеться
Massy Essonne18:30Valence

France. Division 2

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Billere9801290:265+2516
2Cherbourg JS9801303:270+3316
3Ivry9702293:262+3115
4Dijon Metropole Handball9702289:240+4914
5UMS Pontault-Combault9603300:283+1713
6Creteil9603276:270+612
7Cournon-d'Auvergne9504277:270+711
8Valence9405305:302+39
9Saintes9405266:275-98
10Grand Besancon9405272:273-18
11Istres Ouest Provence9306245:250-56
12Draguignan Var9306247:281-346
13Sarrebourg9306241:271-306
14Val d'Oise9207272:294-225
15Massy Essonne9207265:295-304
16Frontignan Thau9009258:298-401
  • Promotion - France. Division 1
  • Promotion - France. Division 2 (Promotion - Play-off: Round of 8)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Переможна серія: 4100%
  • Без поразок поспіль: 4100%
  • ТМ 68.5 у 9 з 10 матчів90%
  • ТБ 58.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Забивала менше 32.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Пропускала менше 32.5 у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Billereматчів: 6 · 5Massy Essonne
63,3Середній тотал матчу64,4
67%4/6ТБ 59.5—
33%2/6ТМ 59.5—
—ТБ 60.560%3/5
—ТМ 60.540%2/5
33%2/6ТБ 61.5—
67%4/6ТМ 61.5—
—ТБ 62.560%3/5
—ТМ 62.540%2/5
33%2/6ТБ 63.5—
67%4/6ТМ 63.5—
—ТБ 64.560%3/5
—ТМ 64.540%2/5
33%2/6ТБ 65.5—
67%4/6ТМ 65.5—
—ТБ 66.560%3/5
—ТМ 66.540%2/5
17%1/6ТБ 67.5—
83%5/6ТМ 67.5—
—ТБ 68.520%1/5
—ТМ 68.580%4/5

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 6 · 5
BillereMassy Essonne
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
9893100%Період 1100%7684
10089100%Період 2100%7983
  • • Billere найбільше забиває у відрізку Період 2: 100 з 198 (51%).
  • • Billere найбільше пропускає у відрізку Період 1: 93 з 182.
  • • Massy Essonne найбільше забиває у відрізку Період 2: 79 з 155 (51%).
  • • Massy Essonne найбільше пропускає у відрізку Період 1: 84 з 167.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
67%Перемога: Billere4 з 6
17%Перемога: Massy Essonne1 з 6
17%Нічия1 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 59,83 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +12 Макс. відрив: +1Зміни лідера: 2