Korona Kielce (Women) — AZS Poznan (Women) 36:26: огляд і статистика матчу
Poland. Central League. Women · 30.10.2026 16:00 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- Korona Kielce (Women)0%
- Нічия0%
- AZS Poznan (Women)0%
Огляд
Підсумковий рахунок: Korona Kielce (Women) 36:26 AZS Poznan (Women), Poland. Central League. Women, 30.10.2026 16:00 (UTC). Перемога — за командою Korona Kielce (Women).
Korona Kielce (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 5, нічиї — 1, поразки — 0. AZS Poznan (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 6, нічиї — 0, поразки — 0.
В історії очних матчів Korona Kielce (Women) і AZS Poznan (Women): зустрічей — 6, перемог Korona Kielce (Women) — 2, перемог AZS Poznan (Women) — 4, нічиїх — 0. Остання зустріч 08.02.2026 16:00: Korona Kielce (Women) 30:31 AZS Poznan (Women).
Korona Kielce (Women) — 2-й рядок таблиці (20 оч. за 7 ігор). AZS Poznan (Women) — 3-й рядок таблиці (18 оч. за 7 ігор).
Пов'язані сторінки: Korona Kielce (Women), AZS Poznan (Women), таблиця Poland. Central League. Women.
Дивіться також: Гандбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від візуалізація матчів SportAPI.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | Σ |
|---|---|---|---|
| 18 | 18 | 36 | |
| 14 | 12 | 26 |
Особисті зустрічі
Korona Kielce (Women)Усього зіграно матчів: 6
з них нічиїх: 0
AZS Poznan (Women)Попередні матчі: Korona Kielce (Women)
Попередні матчі: AZS Poznan (Women)
Інформація про матч



- Сезон
- 2026/2027
- Стадіон
- Hala M.O.S.I.R Kielce (Kielce)
- Місто
- Kielce
- Покриття
- Parquetry
- Карта
- Відкрити карту
Найближчі матчі: Korona Kielce (Women)
Найближчі матчі: AZS Poznan (Women)
Poland. Central League. Women
| # | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | О | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 202:152 | +50 | 21 | ВВВВВ | |
| 2 | 7 | 7 | 0 | 0 | 223:172 | +51 | 20 | ВВВВВ | |
| 3 | 7 | 6 | 0 | 1 | 225:202 | +23 | 18 | ПВВВВ | |
| 4 | 7 | 5 | 0 | 2 | 207:186 | +21 | 15 | ВВПВВ | |
| 5 | 7 | 3 | 0 | 4 | 220:223 | -3 | 10 | ВВПВП | |
| 6 | 7 | 3 | 0 | 4 | 211:215 | -4 | 9 | ВВППП | |
| 7 | 7 | 3 | 0 | 4 | 185:193 | -8 | 9 | ПВППВ | |
| 8 | 6 | 2 | 0 | 4 | 164:170 | -6 | 6 | ПППВП | |
| 9 | 6 | 2 | 0 | 4 | 134:142 | -8 | 6 | ПВПВП | |
| 10 | 7 | 2 | 0 | 5 | 199:220 | -21 | 6 | ВПВПП | |
| 11 | 7 | 1 | 0 | 6 | 181:198 | -17 | 3 | ППППП | |
| 12 | 7 | 0 | 0 | 7 | 174:252 | -78 | 0 | ППППП |
- Promotion - Superleague. Women
- Promotion - SuperLeague. Women - Relegation (Play-off)
- Relegation - League 1. Women
Тренди
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Переможна серія: 10100%
Без поразок поспіль: 10100%
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Переможна серія: 8100%
Без поразок поспіль: 8100%
Пропускала менше 27.5 у 9 з 10 матчів90%
Забивала більше 27.5 у 8 з 10 матчів80%
За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 149 | 119 | 100% | Період 1 | 100% | 147 | 136 |
| 146 | 122 | 100% | Період 2 | 100% | 132 | 143 |
- • Korona Kielce (Women) найбільше забиває у відрізку Період 1: 149 з 295 (51%).
- • Korona Kielce (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 2: 122 з 241.
- • AZS Poznan (Women) найбільше забиває у відрізку Період 1: 147 з 279 (53%).
- • AZS Poznan (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 2: 143 з 279.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.
Ринки в очних зустрічах
Очних зустрічей: 6 · у середньому 60,83 гола за матч.