Grand Besancon — Tremblay 28:37: огляд і статистика матчу

France Cup · 29.09.2026 18:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Grand Besancon
Матч завершено28 : 3729.09.2026 18:30
Tremblay

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Grand Besancon0%
  • Нічия0%
  • Tremblay0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Grand Besancon 28:37 Tremblay, France Cup, 29.09.2026 18:30 (UTC). Перемога — за командою Tremblay.

Grand Besancon за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Tremblay за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

В історії очних матчів Grand Besancon і Tremblay: зустрічей — 7, перемог Grand Besancon — 0, перемог Tremblay — 6, нічиїх — 1. Остання зустріч 04.04.2024 18:30: Tremblay 45:33 Grand Besancon.

Статистика та результати: статистика Grand Besancon, статистика Tremblay, таблиця і результати: France Cup.

Інші ігри: матчі дня: Гандбол. Рахунок і статистика — від візуалізація матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Grand Besancon
161228
Tremblay
201737

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 7
з них нічиїх: 1

0 / 7
Перемоги
6 / 7
214 / 470
Очки
256 / 470
Матчі
04.04.2024Матч завершено
Tremblay45 : 33Grand Besancon
20.10.2023Матч завершено
Grand Besancon30 : 35Tremblay
12.04.2023Матч завершено
Tremblay42 : 32Grand Besancon
04.11.2022Матч завершено
Grand Besancon33 : 36Tremblay
19.02.2022Матч завершено
Tremblay39 : 34Grand Besancon
22.10.2021Матч завершено
Grand Besancon30 : 30Tremblay

Попередні матчі: Grand Besancon

25.09.2026Матч завершено
Saintes38 : 31Grand Besancon
П
18.09.2026Матч завершено
Grand Besancon34 : 36Billere
П
11.09.2026Матч завершено
Val d'Oise23 : 31Grand Besancon
В
04.09.2026Матч завершено
Grand Besancon28 : 32Creteil
П
30.08.2026Матч завершено
Grand Besancon29 : 25Selestat Alsace
В
07.05.2026Матч завершено
Sarrebourg34 : 31Grand Besancon
П

Попередні матчі: Tremblay

25.09.2026Матч завершено
Chambery Savoie31 : 44Tremblay
В
18.09.2026Матч завершено
Tremblay36 : 30Saint-Raphael Var
В
11.09.2026Матч завершено
C' Chartres Metropole35 : 30Tremblay
П
05.09.2026Матч завершено
Tremblay28 : 38Nantes
П
26.08.2026Матч завершено
Creteil27 : 26Tremblay
П
07.08.2026Матч завершено
Ivry25 : 32Tremblay
В

Інформація про матч

Турнір
France Cup
Сезон
2026/2027

France Cup

З раунду:
Round of 16
Billere
Limoges Handball
Valence
C' Chartres Metropole
Tremblay
Cesson-Rennes Metropole
Fenix Toulouse
Chambery Savoie
Saint-Raphael Var
USAM Nimes Gard

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Забивала менше 31.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Пропускала менше 36.5 у 8 з 10 матчів80%
  • ТМ 65.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Пропускала більше 31.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Поразки в 7 з 10 матчів70%
  • ТБ 63.5 у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Grand Besanconматчів: 7 · 8Tremblay
62,0Середній тотал матчу65,5
86%6/7ТБ 58.5—
14%1/7ТМ 58.5—
29%2/7ТБ 60.5—
71%5/7ТМ 60.5—
—ТБ 61.563%5/8
—ТМ 61.538%3/8
29%2/7ТБ 62.5—
71%5/7ТМ 62.5—
—ТБ 63.563%5/8
—ТМ 63.538%3/8
29%2/7ТБ 64.5—
71%5/7ТМ 64.5—
—ТБ 65.550%4/8
—ТМ 65.550%4/8
29%2/7ТБ 66.5—
71%5/7ТМ 66.5—
—ТБ 67.538%3/8
—ТМ 67.563%5/8
—ТБ 69.538%3/8
—ТМ 69.563%5/8

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 7 · 8
Grand BesanconTremblay
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
106118100%Період 1100%137121
11397100%Період 2100%109117
  • • Grand Besancon найбільше забиває у відрізку Період 2: 113 з 219 (52%).
  • • Grand Besancon найбільше пропускає у відрізку Період 1: 118 з 215.
  • • Tremblay найбільше забиває у відрізку Період 1: 137 з 246 (56%).
  • • Tremblay найбільше пропускає у відрізку Період 1: 121 з 238.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
0%Перемога: Grand Besancon0 з 6
83%Перемога: Tremblay5 з 6
17%Нічия1 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 69,83 гола за матч.