Les Vikings de Caen — Saint-Raphael Var 33:30: огляд і статистика матчу
France. Division 1 · 02.10.2026 18:30 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- Les Vikings de Caen0%
- Нічия0%
- Saint-Raphael Var0%
Огляд
Матч Les Vikings de Caen — Saint-Raphael Var (France. Division 1, 02.10.2026 18:30 UTC) завершився з рахунком 33:30. Перемога — за командою Les Vikings de Caen.
Les Vikings de Caen за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Saint-Raphael Var за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.
Les Vikings de Caen — 8-й рядок таблиці (10 оч. за 9 ігор). Saint-Raphael Var — 13-й рядок таблиці (6 оч. за 9 ігор).
Статистика та результати: результати та розклад Les Vikings de Caen, результати та розклад Saint-Raphael Var, France. Division 1.
Інші ігри: усі матчі дня — Гандбол. Рахунок і статистика — від live 3D-трекер матчів.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | Σ |
|---|---|---|---|
| 19 | 14 | 33 | |
| 15 | 15 | 30 |
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
Les Vikings de CaenУсього зіграно матчів: 0
з них нічиїх: 0
Saint-Raphael VarКоманди ще не зустрічалися
Попередні матчі: Les Vikings de Caen
Попередні матчі: Saint-Raphael Var
Інформація про матч
- Турнір
- France. Division 1
Найближчі матчі: Saint-Raphael Var
France. Division 1
| # | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | О | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 9 | 0 | 0 | 315:241 | +74 | 18 | ВВВВВ | |
| 2 | 9 | 8 | 0 | 1 | 331:269 | +62 | 16 | ВВВВВ | |
| 3 | 9 | 7 | 0 | 2 | 295:288 | +7 | 14 | ВВВПВ | |
| 4 | 9 | 5 | 2 | 2 | 288:263 | +25 | 12 | ПВВНН | |
| 5 | 9 | 5 | 1 | 3 | 300:286 | +14 | 11 | ВВПНВ | |
| 6 | 9 | 5 | 0 | 4 | 296:269 | +27 | 10 | ПВПВВ | |
| 7 | 9 | 5 | 0 | 4 | 295:273 | +22 | 10 | ВВПВП | |
| 8 | 9 | 5 | 0 | 4 | 256:285 | -29 | 10 | ВВППВ | |
| 9 | 9 | 4 | 0 | 5 | 255:264 | -9 | 8 | ВПВПВ | |
| 10 | 9 | 3 | 1 | 5 | 262:288 | -26 | 7 | ППВНП | |
| 11 | 9 | 3 | 0 | 6 | 257:282 | -25 | 6 | ППППП | |
| 12 | 9 | 3 | 0 | 6 | 260:277 | -17 | 6 | ППВПП | |
| 13 | 9 | 3 | 0 | 6 | 269:300 | -31 | 6 | ВППВП | |
| 14 | 9 | 2 | 2 | 5 | 286:306 | -20 | 6 | ППВНН | |
| 15 | 9 | 1 | 0 | 8 | 275:307 | -32 | 2 | ППППП | |
| 16 | 9 | 1 | 0 | 8 | 222:264 | -42 | 2 | ПППВП |
- Promotion - France. Division 1 (Play-off)
- Promotion - France. Division 1 (5th-8th Places)
- Relegation - France. Division 2
Тренди
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Серія поразок: 3100%
Без перемог поспіль: 3100%
Пропускала більше 29.5 у 8 з 10 матчів80%
ТМ 61.5 у 7 з 10 матчів70%
Забивала менше 29.5 у 7 з 10 матчів70%
ТБ 58.5 у 7 з 10 матчів70%
За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 124 | 113 | 100% | Період 1 | 100% | 116 | 109 |
| 128 | 132 | 100% | Період 2 | 100% | 114 | 107 |
- • Les Vikings de Caen найбільше забиває у відрізку Період 2: 128 з 252 (51%).
- • Les Vikings de Caen найбільше пропускає у відрізку Період 2: 132 з 245.
- • Saint-Raphael Var найбільше забиває у відрізку Період 1: 116 з 230 (50%).
- • Saint-Raphael Var найбільше пропускає у відрізку Період 1: 109 з 216.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.