UMS Pontault-Combault — Val d'Oise 41:39: огляд і статистика матчу

France. Division 2 · 02.10.2026 18:30 · Матч завершено

Порівняти команди
UMS Pontault-Combault
Матч завершено41 : 3902.10.2026 18:30
Val d'Oise

Хто переможе?

Голосів: 0
  • UMS Pontault-Combault0%
  • Нічия0%
  • Val d'Oise0%

Огляд

Матч UMS Pontault-Combault — Val d'Oise (France. Division 2, 02.10.2026 18:30 UTC) завершився з рахунком 41:39. Матч завершився внічию.

Форма UMS Pontault-Combault в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. Форма Val d'Oise в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

Особисті зустрічі: всього 1, перемоги UMS Pontault-Combault — 1, перемоги Val d'Oise — 0, нічиї — 0. Остання зустріч 12.08.2026 15:30: UMS Pontault-Combault 31:28 Val d'Oise.

UMS Pontault-Combault: 5-е місце в таблиці, очки — 13, зіграно матчів — 9. Val d'Oise: 14-е місце в таблиці, очки — 5, зіграно матчів — 9.

Пов'язані сторінки: UMS Pontault-Combault, Val d'Oise, France. Division 2.

Ще матчі: усі матчі дня — Гандбол. Дані на сторінці надає API даних Гандбол SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда123Σ
UMS Pontault-Combault
2017441
Val d'Oise
1720239

Перебіг матчу

UMS Pontault-Combault +5Найбільший відрив+3 Val d'Oise
123

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 1
з них нічиїх: 0

1 / 1
Перемоги
0 / 1
31 / 59
Очки
28 / 59
Матчі
12.08.2026Матч завершено
UMS Pontault-Combault31 : 28Val d'Oise

Попередні матчі: UMS Pontault-Combault

18.09.2026Матч завершено
UMS Pontault-Combault29 : 31Cherbourg JS
П
11.09.2026Матч завершено
Cournon-d'Auvergne34 : 29UMS Pontault-Combault
П
04.09.2026Матч завершено
UMS Pontault-Combault31 : 30Dijon Metropole Handball
В
30.08.2026Матч завершено
UMS Pontault-Combault30 : 28Les Vikings de Caen
В
14.08.2026Матч завершено
UMS Pontault-Combault34 : 22Cherbourg JS
В
12.08.2026Матч завершено
UMS Pontault-Combault31 : 28Val d'Oise
В

Попередні матчі: Val d'Oise

25.09.2026Матч завершено
Val d'Oise32 : 30Valence
В
19.09.2026Матч завершено
Sarrebourg31 : 30Val d'Oise
П
11.09.2026Матч завершено
Val d'Oise23 : 31Grand Besancon
П
04.09.2026Матч завершено
Draguignan Var28 : 26Val d'Oise
П
30.08.2026Матч завершено
Val d'Oise18 : 25C' Chartres Metropole
П
22.08.2026Матч завершено
Angers Noyant25 : 29Val d'Oise
В

Інформація про матч

Турнір
France. Division 2

Найближчі матчі: Val d'Oise

23.10.2026Матч відбудеться
Val d'Oise18:30Dijon Metropole Handball

France. Division 2

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Billere9801290:265+2516
2Cherbourg JS9801303:270+3316
3Dijon Metropole Handball9702289:240+4914
4Ivry9702293:262+3114
5UMS Pontault-Combault9603300:283+1713
6Creteil9603276:270+612
7Cournon-d'Auvergne9504277:270+711
8Valence9405305:302+39
9Saintes9405266:275-98
10Grand Besancon9405272:273-18
11Istres Ouest Provence9306245:250-56
12Draguignan Var9306247:281-346
13Sarrebourg9306241:271-306
14Val d'Oise9207272:294-225
15Massy Essonne9207265:295-304
16Frontignan Thau9009258:298-401
  • Promotion - France. Division 1
  • Promotion - France. Division 2 (Promotion - Play-off: Round of 8)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Пропускала більше 24.5 у 9 з 10 матчів90%
  • Забивала менше 32.5 у 8 з 10 матчів80%
  • ТБ 59.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Пропускала більше 28.5 у 7 з 10 матчів70%
  • ТБ 52.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Забивала більше 24.5 у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

UMS Pontault-Combaultматчів: 9 · 6Val d'Oise
62,9Середній тотал матчу57,0
—ТБ 53.583%5/6
—ТМ 53.517%1/6
—ТБ 55.550%3/6
—ТМ 55.550%3/6
—ТБ 57.550%3/6
—ТМ 57.550%3/6
78%7/9ТБ 58.5—
22%2/9ТМ 58.5—
—ТБ 59.533%2/6
—ТМ 59.567%4/6
56%5/9ТБ 60.5—
44%4/9ТМ 60.5—
—ТБ 61.517%1/6
—ТМ 61.583%5/6
44%4/9ТБ 62.5—
56%5/9ТМ 62.5—
44%4/9ТБ 64.5—
56%5/9ТМ 64.5—
44%4/9ТБ 66.5—
56%5/9ТМ 66.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 9 · 6
UMS Pontault-CombaultVal d'Oise
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
140130100%Період 1100%8380
155141100%Період 2100%8891
  • • UMS Pontault-Combault найбільше забиває у відрізку Період 2: 155 з 295 (53%).
  • • UMS Pontault-Combault найбільше пропускає у відрізку Період 2: 141 з 271.
  • • Val d'Oise найбільше забиває у відрізку Період 2: 88 з 171 (51%).
  • • Val d'Oise найбільше пропускає у відрізку Період 2: 91 з 171.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Хід рахунку

Макс. відрив: +5 Макс. відрив: +3Зміни лідера: 6