Sarrebourg — Draguignan Var 24:30: огляд і статистика матчу

France. Division 2 · 24.10.2026 18:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Complexe Sportif Pierre De Coubertin (Sarrebourg)
Sarrebourg
Матч завершено24 : 3024.10.2026 18:30
Draguignan Var

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Sarrebourg0%
  • Нічия0%
  • Draguignan Var0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Sarrebourg 24:30 Draguignan Var, France. Division 2, 24.10.2026 18:30 (UTC). Переможця в цій зустрічі не виявилося.

Sarrebourg за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Draguignan Var за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5.

Sarrebourg — 13-й рядок таблиці (6 оч. за 9 ігор). Draguignan Var — 12-й рядок таблиці (6 оч. за 9 ігор).

Ще на сайті: Sarrebourg, Draguignan Var, таблиця France. Division 2.

Дивіться також: матчі дня: Гандбол. Статистика працює на даних: SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Sarrebourg
101424
Draguignan Var
181230

Перебіг матчу

Sarrebourg +1Найбільший відрив+9 Draguignan Var
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 0
з них нічиїх: 0

0 / 0
Перемоги
0 / 0
0 / 0
Очки
0 / 0
Матчі

Команди ще не зустрічалися

Попередні матчі: Sarrebourg

17.10.2026Матч завершено
Sarrebourg26 : 33Grand Besancon
П
09.10.2026Матч завершено
Saintes29 : 30Sarrebourg
В
03.10.2026Матч завершено
Sarrebourg30 : 26Massy Essonne
В
30.09.2026Матч завершено
Sarrebourg23 : 45USAM Nimes Gard
П
25.09.2026Матч завершено
Creteil29 : 28Sarrebourg
П
19.09.2026Матч завершено
Sarrebourg31 : 30Val d'Oise
В

Попередні матчі: Draguignan Var

16.10.2026Матч завершено
Draguignan Var28 : 29Creteil
П
09.10.2026Матч завершено
Billere33 : 22Draguignan Var
П
02.10.2026Матч завершено
Draguignan Var27 : 23Saintes
В
25.09.2026Матч завершено
Cournon-d'Auvergne39 : 30Draguignan Var
П
18.09.2026Матч завершено
Draguignan Var22 : 34Istres Ouest Provence
П
11.09.2026Матч завершено
Cherbourg JS37 : 31Draguignan Var
П

Інформація про матч

Complexe Sportif Pierre De Coubertin (Sarrebourg) 1Complexe Sportif Pierre De Coubertin (Sarrebourg) 2Complexe Sportif Pierre De Coubertin (Sarrebourg) 3
Турнір
France. Division 2
Стадіон
Complexe Sportif Pierre De Coubertin (Sarrebourg)
Місто
Sarrebourg
Адреса
18 Impasse Pierre de Coubertin

Найближчі матчі: Sarrebourg

30.10.2026Матч відбудеться
Istres Ouest Provence19:00Sarrebourg
14.11.2026Матч відбудеться
Sarrebourg19:30Valence
19.11.2026Матч відбудеться
Dijon Metropole Handball19:30Sarrebourg
28.11.2026Матч відбудеться
Sarrebourg19:30Cherbourg JS

Найближчі матчі: Draguignan Var

30.10.2026Матч відбудеться
Draguignan Var19:30Grand Besancon

France. Division 2

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Billere9801290:265+2516
2Cherbourg JS9801303:270+3316
3Dijon Metropole Handball9702289:240+4914
4Ivry9702293:262+3114
5UMS Pontault-Combault9603300:283+1713
6Creteil9603276:270+612
7Cournon-d'Auvergne9504277:270+711
8Valence9405305:302+39
9Saintes9405266:275-98
10Grand Besancon9405272:273-18
11Istres Ouest Provence9306245:250-56
12Draguignan Var9306247:281-346
13Sarrebourg9306241:271-306
14Val d'Oise9207272:294-225
15Massy Essonne9207265:295-304
16Frontignan Thau9009258:298-401
  • Promotion - France. Division 1
  • Promotion - France. Division 2 (Promotion - Play-off: Round of 8)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • ТМ 62.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Забивала менше 30.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Пропускала більше 28.5 у 8 з 10 матчів80%
  • ТМ 57.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Забивала менше 28.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Пропускала більше 28.5 у 8 з 10 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Sarrebourgматчів: 9 · 4Draguignan Var
59,2Середній тотал матчу61,5
89%8/9ТБ 55.5—
11%1/9ТМ 55.5—
67%6/9ТБ 57.550%2/4
33%3/9ТМ 57.550%2/4
44%4/9ТБ 59.550%2/4
56%5/9ТМ 59.550%2/4
22%2/9ТБ 61.550%2/4
78%7/9ТМ 61.550%2/4
22%2/9ТБ 63.550%2/4
78%7/9ТМ 63.550%2/4
—ТБ 65.550%2/4
—ТМ 65.550%2/4

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 9 · 4
SarrebourgDraguignan Var
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
124130100%Період 1100%4161
127152100%Період 2100%4248
  • • Sarrebourg найбільше забиває у відрізку Період 2: 127 з 251 (51%).
  • • Sarrebourg найбільше пропускає у відрізку Період 2: 152 з 282.
  • • Draguignan Var найбільше забиває у відрізку Період 2: 42 з 83 (51%).
  • • Draguignan Var найбільше пропускає у відрізку Період 1: 61 з 109.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Хід рахунку

Макс. відрив: +1 Макс. відрив: +9Зміни лідера: 1