Apolloon Spurs — HUBO II 32:29: огляд і статистика матчу

Belgium Championship · 26.09.2026 18:15 · Матч завершено

Порівняти команди
Apolloon Spurs
Матч завершено32 : 2926.09.2026 18:15
HUBO II

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Apolloon Spurs0%
  • Нічия0%
  • HUBO II0%

Огляд

Матч Apolloon Spurs — HUBO II (Belgium Championship, 26.09.2026 18:15 UTC) завершився з рахунком 32:29. Перемога — за командою Apolloon Spurs.

Apolloon Spurs за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. HUBO II за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

В історії очних матчів Apolloon Spurs і HUBO II: зустрічей — 13, перемог Apolloon Spurs — 3, перемог HUBO II — 10, нічиїх — 0. Остання зустріч 18.04.2026 18:30: HUBO II 30:31 Apolloon Spurs.

Apolloon Spurs — 3-й рядок таблиці (10 оч. за 8 ігор). HUBO II — 10-й рядок таблиці (2 оч. за 8 ігор).

Статистика та результати: Apolloon Spurs, HUBO II, таблиця і результати: Belgium Championship.

Інші ігри: Гандбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від live 3D-трекер матчів.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Apolloon Spurs
171532
HUBO II
121729

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 13
з них нічиїх: 0

3 / 13
Перемоги
10 / 13
366 / 806
Очки
440 / 806
Матчі
18.04.2026Матч завершено
HUBO II30 : 31Apolloon Spurs
07.03.2026Матч завершено
Apolloon Spurs32 : 36HUBO II
20.12.2025Матч завершено
HUBO II35 : 32Apolloon Spurs
11.10.2025Матч завершено
Apolloon Spurs26 : 29HUBO II
12.04.2025Матч завершено
Apolloon Spurs31 : 30HUBO II
05.04.2025Матч завершено
HUBO II41 : 24Apolloon Spurs

Попередні матчі: Apolloon Spurs

19.09.2026Матч завершено
Elita Lebbeke32 : 25Apolloon Spurs
П
12.09.2026Матч завершено
Kraainem33 : 34Apolloon Spurs
В
05.09.2026Матч завершено
Apolloon Spurs33 : 47Achilles Bocholt II
П
18.04.2026Матч завершено
HUBO II30 : 31Apolloon Spurs
В
11.04.2026Матч завершено
Apolloon Spurs26 : 30Eynatten-Raeren
П
28.03.2026Матч завершено
Apolloon Spurs35 : 31DB Gent
В

Попередні матчі: HUBO II

19.09.2026Матч завершено
HUBO II32 : 29Renaissance Montegnee
В
12.09.2026Матч завершено
Sasja KV28 : 20HUBO II
П
05.09.2026Матч завершено
Sporting Pelt II39 : 32HUBO II
П
18.04.2026Матч завершено
HUBO II30 : 31Apolloon Spurs
П
11.04.2026Матч завершено
DB Gent24 : 26HUBO II
В
29.03.2026Матч завершено
HUBO II36 : 37Eynatten-Raeren
П

Інформація про матч

Сезон
2026/2027

Найближчі матчі: Apolloon Spurs

14.11.2026Матч відбудеться
Apolloon Spurs19:15Eynatten-Raeren
21.11.2026Матч відбудеться
Achilles Bocholt II16:45Apolloon Spurs

Найближчі матчі: HUBO II

14.11.2026Матч відбудеться
Elita Lebbeke19:15HUBO II
21.11.2026Матч відбудеться
HUBO II17:00Sporting Pelt II

Belgium Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Eynatten-Raeren8521258:220+3812
2Estudiantes Tournai8521287:257+3012
3Apolloon Spurs8503250:267-1710
4Kraainem8503251:230+2110
5Achilles Bocholt II8403194:198-48
6Sasja KV8323225:220+58
7Sporting Pelt II7303195:198-38
8Elita Lebbeke7215201:219-185
9Renaissance Montegnee9135235:250-155
10HUBO II8107231:268-372
  • Promotion - Division 1 (Winners stage)
  • Division 1 (Losers stage)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Пропускала більше 29.5 у 9 з 10 матчів90%
  • Забивала менше 33.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Забивала менше 32.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Пропускала менше 32.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Поразки в 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Apolloon Spursматчів: 7 · 6HUBO II
65,1Середній тотал матчу61,0
—ТБ 57.550%3/6
—ТМ 57.550%3/6
—ТБ 59.550%3/6
—ТМ 59.550%3/6
57%4/7ТБ 61.550%3/6
43%3/7ТМ 61.550%3/6
57%4/7ТБ 63.550%3/6
43%3/7ТМ 63.550%3/6
57%4/7ТБ 65.550%3/6
43%3/7ТМ 65.550%3/6
29%2/7ТБ 67.5—
71%5/7ТМ 67.5—
14%1/7ТБ 69.5—
86%6/7ТМ 69.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 7 · 6
Apolloon SpursHUBO II
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
2534100%Період 1100%3854
813100%Період 2100%5052
  • • Apolloon Spurs найбільше забиває у відрізку Період 1: 25 з 33 (76%).
  • • Apolloon Spurs найбільше пропускає у відрізку Період 1: 34 з 47.
  • • HUBO II найбільше забиває у відрізку Період 2: 50 з 88 (57%).
  • • HUBO II найбільше пропускає у відрізку Період 1: 54 з 106.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: Apolloon Spurs2 з 6
67%Перемога: HUBO II4 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 62,83 гола за матч.