Amenabar — Barcelona II 32:33: огляд і статистика матчу

Spain. Division de Honor Plata · 26.09.2026 17:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Amenabar
Матч завершено32 : 3326.09.2026 17:30
Barcelona II

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Amenabar0%
  • Нічия0%
  • Barcelona II0%

Огляд

Матч Amenabar — Barcelona II (Spain. Division de Honor Plata, 26.09.2026 17:30 UTC) завершився з рахунком 32:33. Перемога — за командою Barcelona II.

Amenabar за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 1, поразки — 4. Barcelona II за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

В історії очних матчів Amenabar і Barcelona II: зустрічей — 12, перемог Amenabar — 2, перемог Barcelona II — 10, нічиїх — 0. Остання зустріч 08.02.2025 16:00: Barcelona II 39:30 Amenabar.

Amenabar — 16-й рядок таблиці (1 оч. за 8 ігор). Barcelona II — 4-й рядок таблиці (11 оч. за 8 ігор).

Статистика та результати: Amenabar, Barcelona II, Spain. Division de Honor Plata.

Ще матчі: Гандбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від live 3D-трекер матчів.

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 12
з них нічиїх: 0

2 / 12
Перемоги
10 / 12
326 / 723
Очки
397 / 723
Матчі
08.02.2025Матч завершено
Barcelona II39 : 30Amenabar
30.04.2022Матч завершено
Barcelona II38 : 31Amenabar
13.03.2022Матч завершено
Amenabar31 : 34Barcelona II
18.01.2020Матч завершено
Barcelona II33 : 36Amenabar
27.04.2019Матч завершено
Barcelona II35 : 24Amenabar
08.12.2018Матч завершено
Amenabar29 : 33Barcelona II

Попередні матчі: Amenabar

19.09.2026Матч завершено
AD Ciudad de Guadalajara35 : 31Amenabar
П
13.09.2026Матч завершено
Amenabar26 : 26BM Burgos
Н
17.05.2025Матч завершено
Ciudad de Malaga30 : 27Amenabar
П
03.05.2025Матч завершено
Amenabar32 : 28BM Cisne
В
26.04.2025Матч завершено
Amenabar29 : 30Puerto Sagunto
П
12.04.2025Матч завершено
Alcobendas31 : 28Amenabar
П

Попередні матчі: Barcelona II

19.09.2026Матч завершено
Barcelona II38 : 31Contazara Zaragoza
В
13.09.2026Матч завершено
Anaitasuna33 : 30Barcelona II
П
09.05.2026Матч завершено
Base Oviedo34 : 40Barcelona II
В
02.05.2026Матч завершено
Barcelona II27 : 26BM Burgos
В
25.04.2026Матч завершено
BM Cisne29 : 38Barcelona II
В
22.04.2026Матч завершено
Barcelona II29 : 32BM Valladolid
П

Інформація про матч

Сезон
2026/2027

Найближчі матчі: Amenabar

14.11.2026Матч відбудеться
Contazara Zaragoza19:30Amenabar

Найближчі матчі: Barcelona II

14.11.2026Матч відбудеться
Barcelona II16:00BM Zamora

Spain. Division de Honor Plata

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1BM Huesca8701267:244+2314
2OAR Coruna8611242:224+1813
3Anaitasuna8602257:223+3412
4Barcelona II8512270:250+2011
5Base Oviedo8512224:211+1311
6AD Ciudad de Guadalajara8512238:235+311
7BM Burgos7322209:196+138
8BM Cisne8404225:233-88
9Blendio Sinfin8404244:247-38
10BM Benidorm8323238:224+148
11Ibiza Eivissa8233223:230-77
12Agustinos Alicante7214200:214-145
13Los Dolmenes8206222:245-234
14BM Zamora8116218:250-323
15Contazara Zaragoza8107203:238-352
16Amenabar8017244:260-161
  • Promotion - Spain. Liga ASOBAL
  • Promotion - Spain. Division de Honor Plata (Play-off)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • Пропускала менше 33.5 у 9 з 10 матчів90%
  • ТМ 61.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Забивала менше 31.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Пропускала більше 29.5 у 7 з 10 матчів70%
  • ТБ 61.5 у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Amenabarматчів: 7 · 6Barcelona II
60,1Середній тотал матчу65,3
71%5/7ТБ 56.5—
29%2/7ТМ 56.5—
71%5/7ТБ 58.5—
29%2/7ТМ 58.5—
43%3/7ТБ 60.5—
57%4/7ТМ 60.5—
—ТБ 61.583%5/6
—ТМ 61.517%1/6
29%2/7ТБ 62.5—
71%5/7ТМ 62.5—
—ТБ 63.550%3/6
—ТМ 63.550%3/6
29%2/7ТБ 64.5—
71%5/7ТМ 64.5—
—ТБ 65.550%3/6
—ТМ 65.550%3/6
—ТБ 67.517%1/6
—ТМ 67.583%5/6
—ТБ 69.517%1/6
—ТМ 69.583%5/6

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 7 · 6
AmenabarBarcelona II
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
88101100%Період 1100%9594
8973100%Період 2100%10796
  • • Amenabar найбільше забиває у відрізку Період 2: 89 з 177 (50%).
  • • Amenabar найбільше пропускає у відрізку Період 1: 101 з 174.
  • • Barcelona II найбільше забиває у відрізку Період 2: 107 з 202 (53%).
  • • Barcelona II найбільше пропускає у відрізку Період 2: 96 з 190.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
17%Перемога: Amenabar1 з 6
83%Перемога: Barcelona II5 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 65,5 гола за матч.